Пол Девід Тріпп про шлюб: 10 важливих речей
1+
b52e366——–

Автор християнських книг Пол Девід Тріпп поділився думками про шлюб, які корисно знати й одруженим, і тим, хто готується стати чоловіком та дружиною.

Про це пише slovoproslovo.

1. Ваш шлюб будується на поклонінні

Коли Біблія каже, що ми поклонники, це означає, що кожна людина живе заради чогось. Усі ми шукаємо скарб. Усі ми шукаємо якусь мрію. За всім, що ми робимо, стоїть якась надія. Кожен із нас постійно намагається наздогнати справжнє життя.

Бути поклонником означає, що ви прив’язуєте до чогось свою особистість, свій сенс і мету та внутрішнє почуття добробуту. Ви або отримуєте ці речі вертикально (від Творця), або шукаєте їх горизонтально (від творіння). Усвідомлення цієї ідеї прямо стосується розуміння шлюбу таким, яким він є. Жоден шлюб не виправдає очікування, якщо люди у шлюбі прагнуть отримати від творіння те, що може дати тільки Творець.

Коли ми захоплюємось Творцем, ми дивимось один на одного з подивом і радістю. Коли ви дивитесь на свого чоловіка і бачите славу Творця, то відчуваєте, що його особливості − це ваше благословіння.

Ви вражені і поважаєте той досвід і перспективи, які він приніс у ваше життя, чого без нього ви б ніколи не мали. І ви шукаєте способи передати йому свою пошану і усвідомлення того, яким його створили пальці Творця. Шлюб потребує чогось міцнішого, ніж просто романтика.

2. Шлюб завжди вимагатиме роботи

Спостерігаючи і молячись, пари повинні працювати, щоб захистити свої стосунки. Є кілька речей, які є більш небезпечними для шлюбу, ніж відчуття «досягнення». Коли пара втрачає розуміння потреб один одного, зростають лінощі і неуважність.

Подружжя більше не відчуває масштабності завдання, яке вони взяли на себе. Вони більше не живуть із думкою, що дійсно постійно потребують Божої допомоги та захисту.  Їхній шлюб більше не захищений мурами смиренної молитви.

Кожен шлюб вимагає втручання Бога. Кожен шлюб потребує божественної мудрості. Кожна пара буде витіснена за межі своєї особистості. Кожній парі знадобиться більше сил, ніж у них є. Одна з прекрасних речей, які має зробити шлюб, − це відштовхнути кожного з нас від звичок самостійності до усвідомленої залежності від Бога.

3. Шлюб вимагає регулярного визнання гріха

Сповідь − це шлях до зростання та змін у ваших стосунках. Це принципово. Без цього ви потрапляєте в цикл нескінченних непорозумінь, помилок і конфліктів. А прощення робить майбутнє світлим і дає надію, якими б великими не були проблеми, з якими ви зараз стикаєтесь.

4. Шлюб не може прожити без прощення

Це єдиний спосіб жити в інтимних, тривалих стосунках з іншим грішником. Це єдиний спосіб перемовитись через слабкість і невдачу, які щодня заплямовують ваш шлюб. Це єдиний спосіб впоратися з болем і розчаруванням.

Це єдиний спосіб відновити надію та впевненість. Це єдиний спосіб захистити свою любов і зміцнити єдність, яку ви побудували.

Це єдиний спосіб не бути викраденим минулим. Це єдиний спосіб дати вашому шлюбу благословення на нові починання та вершини. Вартість прощення велика, але плід прощення − це прекрасна річ.

5. Егоїзм − найбільший ворог вашого шлюбу

Егоїзм. Єдине, що таїться у кожному серці, − це ворог єдності, любові та розуміння, яких ми так хочемо у наших шлюбах. Звісно, ​​ви одружилися з людиною, яка не є ідеальною. І, так, ваше життя ускладниться через його або її слабкості та невдачі. У вашого чоловіка чи дружини будуть погані дні. Він зробить прикрий вибір. Вона не завжди буде такою милою, як у період зустрічань. Це правда − ви просто не можете бути одруженими з ідеалом. Але, навіть якщо це правда, ваша найбільша проблема − це не недосконалість вашого чоловіка або дружини. Ні, ця асоціальна річ ховається у заглибинах саме вашого серця. Ваша найбільша боротьба − це егоїзм, який спокушає всіх нас. Ми повинні знову і знову виривати цей бур’ян разом із усіма бур’янами руйнівних слів та дій, які до нього прив’язані. Кожен шлюб вимагає втручання Бога.

6. Ваш шлюб потребує церкви

Щоб бути здоровим, ваш шлюб повинен бути пов’язаний з більшою спільнотою, яка пропонує вам ресурси, які ви не могли б запропонувати один одному. Спільнота допомоги, яку Бог подарував вам, − це церква. Поруч з вами в тілі Христа є пари, які пережили те, що ви зараз переживаєте. Церковні таїнства, які так сильно нагадують вам, хто ви є як дитина Божа; і нагадують про дивовижні дари, які є вашими через розбите тіло та пролиту кров Господа Ісуса Христа.

7. Шлюб − це не майбутнє і не минуле

Ви ніколи не зрозумієте того, з чим стикаєтесь кожен день, поки не зрозумієте, що живете посередині між минулим та майбутнім. Усе у вашому житті формується тим, як ви проживаєте цей момент.

Бог уже дав нам своє Слово як провідник. Він уже послав Свого Сина жити, померти і воскреснути для нашого спасіння. Він уже дав нам Свого Духа, щоб Він жив у нас. Але світ ще не відновлений. Гріх ще не повністю викорінений. Ми ще не сформовані в ідеальній подобі Ісуса. Страждань, смутку і смерті ще немає. Важко жити посередині, але ми живемо саме там. Ми живемо у світі, який досі, на жаль, жахливо зруйнований. Ваш шлюб не уникне неідеальності. Ми живемо з недосконалими людьми. 

8. Ваш шлюб існує у зіпсованому світі

Наші шлюби створюються у світі, який не функціонує так, як задумав Бог. Якось так чи інакше ваш шлюб щодня торкається зіпсованості нашого світу. Можливо, це просто пов’язано з необхідністю жити з побутовими клопотами або, можливо, ви зіткнулися з серйозними проблемами, які змінили хід вашого життя та вашого шлюбу. Але точно є одне: ви не уникнете середовища, в якому Бог призначив вам жити. Все це є частиною Божого плану викуплення.

9. Ви грішник, одружений з грішником

Багато людей одружуються з нереальними очікуваннями щодо того, з ким вони одружуються. Ось суть: ви обидва вносите у свій шлюб щось таке, що руйнує. Ця річ називається гріхом. Більшість проблем, з якими ми стикаємось у шлюбі, не є навмисними або особистими. У більшості сімейних ситуацій ви не стикаєтесь з труднощами, тому що ваш чоловік навмисно зробив щось, щоб ускладнити ваше життя. Так, у моменти гніву таке може статися. Але найчастіше відбувається те, що на ваше життя впливають гріх, слабкість та невдачі людини, з якою ви живете.

Отже, якщо у вашої дружини поганий день, цей поганий день певним чином виплеснеться на вас. Якщо ваш чоловік розгніваний своєю роботою, є велика ймовірність того, що він принесе цей гнів додому. У якийсь момент ви станете егоїстом. У деяких ситуаціях ви будете говорити не з любов’ю. Будуть хвилини ревнощів, гіркоти та конфліктів. Ви цього не уникнете, тому що ви грішник і одружені з грішником.

10. Бог вірний, могутній і готовий діяти через ваш шлюб

Ви не самотні у своїй боротьбі. Біблія каже, що Бог поруч, настільки близько, що в момент вашої потреби ви можете протягнути руку і доторкнутися до Нього, тому що Він недалеко від кожного з нас (Дії 17:27).

Так, ви живете у зруйнованому світі, і ви двоє не досконалі, але у вас є не тільки ваші власні ресурси. Поряд іде Бог, який знає вашу адресу, живе там з вами й пообіцяв дати вам все необхідне.

Ця стаття адаптована з книги «Шлюб: 6 євангельських зобов’язань, які кожна пара повинна взяти на себе».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

За темою

У Луцьку запускають Школу сімейного життя
17:02 - Ср / 27 Жов. Сімейні цінності
Сім звичок для християн, що ведуть до фінансової незалежності
12:40 - Пн / 25 Жов. Християнське життя
«У тебе є сила змінити чиєсь життя»: тато написав доньці 690 записок до школи
12:41 - Нд / 24 Жов. Світ, Сімейні цінності
«Літак згорів, та я вижила». Дивовижна історія спасіння
14:50 - Чт / 21 Жов. Християнське життя
Коли Бог залишає людину?
12:40 - Чт / 21 Жов. Християнське життя
Лучанка взяла дитину з дитбудинку, побачивши фото в інтернеті
16:40 - Вт / 19 Жов. Сімейні цінності
Сцени жорстокості у фільмах і медіа: як мотивувати дітей до усвідомленості
15:11 - Пн / 18 Жов. Сімейні цінності, Фільми
Як розпізнати та розвинути таланти дитини: десять простих кроків
14:10 - Пн / 18 Жов. Сімейні цінності
Як виховати сина благочестивим чоловіком: 10 практичних принципів для батьків
10:55 - Пн / 18 Жов. Сімейні цінності, Християнське життя
Чому моя дитина не читає книжок: 5 основних батьківських помилок
13:50 - Сб / 16 Жов. Сімейні цінності, Україна
7 принципів учнівства апостола Павла
14:52 - Чт / 14 Жов. Християнське життя
В Україні хочуть запровадити звання «Батько-герой»
17:18 - Вт / 12 Жов. Сімейні цінності, Україна