Понад 100 тисяч разів завантажили гру «Герої», яка залучає молодь вивчати Біблію
0
u3U1642000732311-768×432

В останні години 2021 року канал «Надія» досяг нового рубежу, коли кількість завантажень гри Heroes: The Bible Trivia Game перевищила 100 000 по всьому світу.

Про це пише logosinfo.org.

«Ми, звичайно, сподівалися, що гру завантажуватимуть і гратимуть багато разів, але з іграми ніколи не вгадаєш, — пояснює помічник директора з комунікацій всесвітньої адвентистської церкви Сем Невес.

Завершити рік запуску гри зі спільнотою з більш ніж 100 000 гравців – це чудово».

Офіційно випущена під назвою «Герої 2» 26 березня, через вісім років після виходу у 2013 році гри-першопрохідця, нова гра відтоді змінила назву «Герої», оскільки, за словами Невеса, «на підході ще кілька версій» і до неї постійно випускаються поновлення.

За словами керівника проєкту Heroes Джефферсона Насіменто, рубіж у 100 000 завантажень був досягнутий лише за дев’ять місяців без будь-якої платної реклами.

«Звичайно, цифри – це добре і це мотивує нас працювати ще більше, але наша головна мета – дати людям інструмент, який спонукає їх більше вивчати Біблію».

Інструмент для вивчення Біблії:

Хоча за своєю суттю гра є біблійною вікториною, основний акцент в ініціативі «Герої» зроблено на тому, щоб спонукати користувачів до глибшої взаємодії з Писанням через вивчення Біблії.

За словами Невеса, первинною метою гри було познайомити молодих людей з біблійною розповіддю, а потім на основі цієї розповіді познайомити їх із важливими біблійними темами.

«Біблійні уроки так і називаються – «Великі питання», – пояснює він. Ми всі знаємо історію Йосипа та його братів, але головне питання цієї оповіді — «Як ми можемо вибачити нашим близьким, які щось роблять проти нас?». Ви починаєте грати в гру, взаємодіючи з історіями, і це призводить до того, що ви ставите серйозні питання і знайомитеся з найбільшим героєм з усіх – Ісусом. І ось тоді питання стають справді глибокими».

«Практично, команда «Героїв» використовувала програмне забезпечення SEO, щоб визначити питання, пов’язані з Біблією, які часто ставляться в інтернеті. «Ми зібрали їх у курс», – пояснює Насіменто.

 У дослідженнях є такі питання, як «Що відбувається, коли ви вмираєте?», «Як упоратися з тривогою» та «Якщо Бог добрий, чому ми страждаємо?».

Користувачі можуть отримати доступ до біблійних уроків та вивчати їх кількома різними способами. 

По-перше, в режимі онлайн самостійно вивчаючи Біблію через додаток «Герої» або вебсайт. Їх також можна знайти на платформі вивчення Біблії Hope Channel hope.study, де є безліч зручних для користувача ресурсів. 

По-друге, приєднуючись до навчальних чи молитовних груп — зазвичай під керівництвом пастора чи молодіжного лідера. 

І, по-третє, у партнерстві з Hope Channel Brazil (Novo Tempo), які використовують штучний інтелект для взаємодії з користувачами та надсилання ним досліджень.

Розширення та майбутнє:

Нині над Heroes працюють понад 15 фрилансерів, включаючи керівників команди, розробників, дизайнерів, SEO- та веб фахівців, творців соціальних мереж та контенту, а також координатора-перекладача.

Коли Heroes тільки вийшла, вона була доступна чотирма мовами — англійською, португальською, іспанською та французькою, але з того часу розширилася і тепер включає тайську, малайську, корейську, румунську та суахілі, а незабаром будуть додані китайська та хінді.

«Ми сподіваємося, що до кінця 2022 року у нас буде загалом 15-20 мов», – говорить Насінменто.

На додаток до наявних 20 біблійних уроків, команда планує випустити 20 нових біблійних уроків у першому кварталі 2022 року.

Говорячи про досягнення позначки 100 000 завантажень, Насіменто сказав: 

«Я повинен подякувати всім, хто допоміг нам досягти цього. Членам нашої команди, користувачам, які запросили інших завантажити програму, багатьом християнським лідерам, які поділилися інформацією у своїх соціальних мережах, і насамперед Богові за Його керівництво».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Баптисти закликають посилено молитися за ситуацію в Україні
12:37 - Нд / 23 Січ. Україна
Створено інформаційний портал «Стамбульська конвенція: п’ять причин не ратифікувати»
14:07 - Пт / 21 Січ. Події, Україна
В Одесі проведуть місіонерський саміт
11:50 - Чт / 20 Січ. Події, Україна
В Україні створять Державну службу у справах дітей
11:19 - Чт / 20 Січ. Україна
У Львові триває тиждень молитов за єдність християн
15:06 - Ср / 19 Січ. Україна
Баптисти запрошують охочих на фаховий семінар бухгалтерів
13:33 - Ср / 19 Січ. Освіта, Україна
У Каневі вчетверте зібралися на молитовний сніданок
11:40 - Ср / 19 Січ. Події, Політика, Україна
Майстер-класи й цікаві квести про створення світу: в Україні діє християнський креацентр
11:58 - Вт / 18 Січ. Україна
Розпочався конкурс для християнських письменників, поетів і блогерів: умови участі
16:00 - Пн / 17 Січ. Україна
Баптисти запрошують молодіжних служителів та їх команди відвідати «Лідерський марафон» 
12:35 - Пн / 17 Січ. Події, Україна
«Обіцяний Спаситель»: у Луцьку християни провели театралізовану Різдвяну виставу
11:27 - Пн / 17 Січ. Події, Свята, Україна
На Рівненщині християни організували костюмовану різдвяну євангелізацію
11:08 - Нд / 16 Січ. Україна