Понад 220 осіб взяли участь в Zoom-конференції для глухих і сліпоглухих
zum-800×445

Конференція була проведена замість запланованого з 29 травня по 1 червня 2020 другого Міжнародного адвентистського конгресу для глухих і сліпоглухих. Перший відбувся в Севільї в 2016 році, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на logosinfo.org.

Незважаючи на те, що багато хто був готовий відвідати цей захід, він був скасований, і багато хто висловив своє розчарування.

«Ми не могли вчинити інакше, і нам було дуже шкода, що довелося скасувати захід», — підтвердив Коррадо Коззі, представник Адвентистської міжнародної організації служіння глухим (ADMI) з регіону Інтер’европейскій дивізіон (EUD) адвентистів сьомого дня.

Одна глуха людина не могла погодитися з повним скасуванням конгресу і організував недовгу (близько години) зустріч в Інтернеті, щоб учасники могли обмінятися привітаннями і, можливо, взяти участь в загальній програмі.

«Це був виклик, який ми ретельно розглянули», — сказав Коззі.

Команда EUD ADMI вирішила організувати спеціальний випуск заходів. Цього вдалося досягти завдяки аудіовізуальній технічній підтримці наступного покоління.
Була організована цільова реклама з запрошенням всіх глухих, які могли бути присутніми, не тільки з території EUD, а й з-за кордону. Захід відбувся 31 травня о 18:00 (часовий пояс Риму), транслювався в режимі онлайн через Zoom і відтворювався на сторінці ADMI Europe в Facebook.
Всього підключилися понад 220 учасників.

«І було дивно бачити, як всі вони спілкуються зі своїми друзями, через екран, не заважаючи решті аудиторії», — поділився Коззі, описуючи цей досвід.

Ця можливість, яку можна використовувати, тільки якщо ви говорите мовою жестів.
З цієї причини головною темою заходу було «Моїми руками».

Програму провели двоє зацікавлених глухих, Джітка Моравцова, ідеолог цієї онлайн-події, і Джеффрі Зобра. Вони змогли дати життя хорошому діалогу між усіма, коментуючи програму і гармонізуючи зустріч, встановлюючи правильний зв’язок від одного виступу до іншого.

Програма була розроблена таким чином, щоб викликати інтерес у громадськості. Кожен виступ тривав не більше 8-10 хвилин.

Ларрі Еванс, представник ADMI в Генеральній конференції адвентистів, закликав учасників вірити в Бога, який не залишає.

«Всім, хто прагне відчути направляючу руку Бога, — сказав Еванс, — момент найбільшого розчарування – це час, коли божественна допомога дуже близька».

Джефф Джордан і Дуглас Домінго да Сілва, два глухих пастора, анімували тему події: «Обличчям до обличчя з Гігантами». У своєму коментарі, натхненні біблійною історією про Давида і Голіафа, вони переконливо розповіли про те, як важливо вірити в Бога, долаючи всі випробування, перемагаючи своїх власних велетнів.

«Єдина можливість домогтися перемоги — це бути в близьких відносинах з Богом, Отцем, з Ісусом», — підтвердив Джордан, і Да Сілва повторив цю думку, кинувши виклик учасникам: «Давид не дивився на зріст велетня, але він дивився на зріст свого Бога . Бога, Який створив світ, води і природу. Про Бога, який, крім цієї планети, також створив і інші: сонце, місяць, зірки. Наскільки великим був Бог? Звичайно, більшим, ніж наші проблеми. Тому, як і Давиду, нам потрібно перестати бачити наші проблеми і почати дивитися на велич нашого Бога ».

Два спеціальних виступи збагатили програму. Ханни Велер, глухий німець, проголосив чудову поему на німецькій мові жестів, натхненну «Тижнем творіння», а Майкл Гейст, також глухий німець, представив чудову пісню … візуально. Слайд-шоу під назвою: Пісні для розгляду. Обидва учасники були дуже високо оцінені.

Тематична пісня «Я не одна», представлена ​​на італійській мові жестів Мікеле Дольче, лідером служіння для глухих в Італії, відкривала, а потім і завершувала весь захід.
Важливою частиною програми керувала Таіда Ріверо, відповідальна за служіння глухим в Іспанії: перекладачі.

«Іноді, коли ми розвиваємо якусь роботу або служіння для Церкви, ми так багато уваги приділяємо власним служінням, що забуваємо про істинне значення командної роботи», – пояснила Тайда Ріверо. «На цій онлайн-конференції я відчула справжню духовну єдність».

«Це був конгрес, зазначений COVID-19, але конгрес, який об’єднав нас більше як адвентистів сьомого дня. Він дав нам надію, подолав перешкоди відстані і навіть подолав обмеження », — уклала Ріверо.

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ
«Голос мучеників» випустив книгу свідчень гнаних християн. Вона доступна для скачування
13:57 - Пн / 30 Січ. Книги, Люди, Світ
Християнський фонд We stand with Ukraine отримав від президента нагороду «Золоте серце»
16:36 - Сб / 28 Січ. Благодійність, Люди, Україна
Стратегічна зустріч керівників молодіжного служіння
16:04 - Пн / 23 Січ. Події, Християнське життя, Церква
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
У чотирьох луцьких церквах розгорнуть пункти обігріву
13:02 - Чт / 12 Січ. Люди, Церква України
Український програміст навчив штучний інтелект читати Біблію українською
13:41 - Пн / 09 Січ. Біблія, Події
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
На благодійному ярмарку в Ужгороді церква зібрала 100 тис. грн
18:45 - Вт / 03 Січ. Благодійність, Події, Свята, Церква України
На молитовному сніданку в Черкасах молилися за перемогу для України
12:18 - Пт / 30 Гру. Події, Християнські цінності
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята