Про жертвування фінансами як духовне служіння: книгу Генрі Ноуена перекладуть російською
0
bez-imeni-1-1

Дві партнерські організації – «Місія Євразія» та Міжнародна співдружність студентів-християн (IFES) Євразії планують перекладати російською мовою, роздрукувати та розповсюдити книгу Генрі Ноуена «A Spirituality of Fundraising» («Духовність фандрейзингу»).

Про це розповіла представниця організацій Олена Велч, пише Слово про Слово. Вона пояснила, чому в організаціях вибрали саме цю книгу для перекладу і поширення.

За її словами, Генрі Ноуен був і залишається одним з найвидатніших християнських письменників і мислителів сучасності. Крім служіння священника, яке він почав у віці 25 років, Генрі також був викладачем вищих навчальних закладів. Ноуен викладав пасторське богослов’я і психологію в таких американських вищих навчальних закладах, як Нотрдамський університет, богословська школа Єльського університету і Гарвардська школа богослов’я. Він є автором понад 40 книг, серед яких: «Повернення блудного сина», «Внутрішній голос любові», «В ім’я Ісуса» та «Переміни мій плач на радість».

«Ми впевнені, що книга «Духовність фандрейзингу» стане не тільки духовним підбадьоренням для читачів, а й потужним інструментом у формуванні богослов’я і практики культури щедрості на пострадянському просторі», – кажуть в організаціях.

За словами представниці, в організаціях часто розглядають збір коштів [фандрейзинг] як якесь неприємне заняття для підтримки важливих, духовних цілей. Однак збір коштів – це, перш за все, форма служіння. Фандрейзинг – це така ж духовна діяльність, як проповідь, молитва, відвідування хворих або турбота про бездомних і нужденних. До того ж в основі фандрейзингу повинні бути щирі, справжні стосунки, які взаємно спонукають жертвувати та бути щедрим на тільки у своїх грошових коштах, але й в розпорядженні своїм часом і прояві практичної турботи.

Вони повідомляють, що цією книгою вони хочуть вплинути на світогляд і богослов’я людей на пострадянському просторі, де культура щедрості та жертовного давання ще тільки формується. Вони не тільки хочуть стати частиною цієї культури, а й впливати на її формування.

Як зазначає Олена, ця книга призначена для всіх, кого просять пожертвувати гроші, і для тих, хто просить інших молитовно й фінансово підтримати різні служіння.

В організаціях рекомендують цю книгу керівникам церков, співробітникам і добровольцям християнських місій та неприбуткових організацій, студентам і викладачам християнських навчальних закладів, а також всім, хто цікавиться темою збору коштів і ресурсів для християнського служіння.

У цій книзі є запитання для роздумів та обговорень. Тому її можна використовувати як для самостійного вивчення, так і для дискусії у малій чи великій групах, на семінарах та конференціях.

«Місія Євразія» в партнерстві з IFES Євразією запрошують всіх зробити свій внесок і доєднатися до цього проєкту видання та розповсюдження книги Генрі Ноуена «Духовність фандрейзингу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Bible The: арт-колектив розставив всі слова в Біблії за алфавітом
14:35 - Пн / 19 Жов. Біблія, Книги
Поради сину і доньці: вийшла в продаж християнська книга для молодят
14:01 - Сб / 17 Жов. Книги, Сімейні цінності
Книга «Мистецтво і Біблія»: що Слово Боже говорить про мистецтво та як нам ставитися до цієї сфери
10:15 - Вт / 13 Жов. Біблія, Книги
«Коли керує любов»: книга про те, як церква відображає любов Божу і владу
10:33 - Сб / 10 Жов. Книги
Книга для дітей «Божий злочинець» про Вільяма Тіндейла доступна для завантаження
15:50 - Пт / 09 Жов. Дитяче служіння, Книги, Світ
Щоденник мами, яка втратила свого сина: в Рівному презентують християнську книгу
11:52 - Чт / 08 Жов. Книги, Люди
Біблія потрапила в топ-100 найбільш критикованих книг у США
13:00 - Пн / 05 Жов. Біблія, Книги
12-річна дочка Дженніфер Лопес написала книгу «Господи, допоможи мені!»
11:49 - Пн / 05 Жов. Книги, Люди
Книга християнської авторки «100 ідей для молоді» стає популярною за кордоном
15:05 - Сб / 03 Жов. Дитяче служіння, Книги
Баптисти презентували практичну книгу, яка допоможе в служінні з підлітками
14:15 - Пт / 02 Жов. Книги
Річниця Біблії Гутенберга: 5 фактів, які варто знати про першу друковану книгу
11:51 - Ср / 30 Вер. Біблія, Книги
«Церква в Вавилоні»: Mission Eurasia представила нову книгу відомого автора Ервіна Люцера
18:10 - Чт / 24 Вер. Книги, Світ