Пробудження в університеті Есбері: вже 12 днів триває безперервна молитва
photo_2023-02-19_17-07-36

Щось справді особливе відбувається в американському Університеті Есбері (Кентуккі, США). Вже другий тиждень там триває богослужіння із постійною молитвою. 

Пише сайт Християни для України.

Все розпочалося 8 лютого. Того дня у кампусі відбувалося чергове богослужіння, як і десятки та сотні разів до цього. Але сталося щось особливе, що пізніше віряни назвуть початком пробудження. Присутні на богослужінні християни просто не припиняли свою молитву, і бувши наповненими Духом Святим, вони продовжили молитися годинами і навіть днями.

Це унікальне явище не обмежилося студентами, які традиційно відвідували такі молитви. Тисячі людей з різних штатів прибули до університету, щоб взяти участь у спільному богослужінні. Завдяки онлайн-трансляціям мільйони людей дізналися про пробудження в Есбері. Інформація про безперервну молитву швидко поширилася у соцмережах і привернула увагу широких мас. Лише у TikTok відео з цього богослужіння зібрали понад 35 мільйонів переглядів.

Така подія привернула увагу і багатьох журналістів, політиків та просто публічних людей. «Господь працює в Есбері, і життя буде змінено назавжди», — написав у Twitter колишній віцепрезидент США Майк Пенс.

Президент теологічної семінарії Есбері Тімоті Теннент, коментуючи подію, застеріг наразі не говорити про загальне відродження, адже відродженням це можна буде назвати, коли стануть видними плоди і певні фундаментальні зміни в церкві. «Я вважаю, що розумно сприймати це, на поточному етапі, як пробудження», — написав він у нещодавній публікації.

Президент Університету Есбері Кевін Браун висловив велику радість що цей навчальний заклад став епіцентром такої духовної події та назвав безперервну молитву прекрасним, історичним моментом духовного оновлення: «Ми переживаємо історичний момент в Університеті Есбері. З початку нашої регулярної капличної служби 8 лютого відбулося безліч проявів і дивовижного смирення, співчуття, сповідання, посвячення та відданості Богові».

Подібні прояви роботи Духа Святого багато разів зустрічалися в історії християнства. Лише за минуле століття відбулося з десяток таких пробуджень в американських християнських коледжах і університетах (в тому ж університеті Есбері аналогічне пробудження відбулося 1970 року). Нинішнє пробудження в Есбері не може залишає нікого байдужим. Ці події привертають увагу мільйонів людей, і демонструють християнам зі всього світу, що Бог живий, і сьогодні Він діє так само як і багато століть тому.

asburyrevival_hdv
3asbury

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко звернувся до народних депутатів через скасування «Закону про захист суспільної моралі»
16:07 - Пт / 31 Бер. Люди, Християнське життя, Християнські цінності
«Ніби востаннє» – на Волині відбулася молодіжна конференція
17:13 - Вт / 28 Бер. Події, Християнське життя
Місія «Христос є відповідь» запрошує церкви та місії до Пасхального флешмобу
12:41 - Пн / 27 Бер. Події, Свята, Церква
Баптисти запрошують на конференцію «Битва проти зла»
15:49 - Пт / 10 Бер. Події, Християнське життя
Доки гинуть противники лгбт, депутати пропонують легалізувати одностатеві союзи
19:06 - Вт / 07 Бер. Люди, Події, Україна
Бухгалтери обласних об’єднань УЦХВЄ навчалися тонкощів роботи з гуманітарною допомогою у воєнний час
18:07 - Вт / 07 Бер. Події, Християнське життя
Заспокоїти людей та вказати їм шлях до Бога: У Дніпрі відбувся вечір духовної музики
13:16 - Пн / 06 Бер. Музика, Події, Церква
Багато молитви — багато сили: в Ірпені пройшло свято молитви
15:57 - Пт / 03 Бер. Події, Християнські цінності, Церква
Китай: переслідуваний християнин служить своїм гонителям
16:31 - Вт / 28 Лют. Світ, Християнське життя
Рік великої війни: гуманітарне служіння ВСЦ ЄХБ
17:44 - Пн / 27 Лют. Благодійність, Християнське життя, Церква України
Рада Церков закликала до молитви та посту 24 лютого
12:10 - Ср / 22 Лют. Україна, Християнське життя, Церква України
Молодіжні лідери церков Львівщини під час ретриту вчилися як зростати в часи кризи
17:31 - Пт / 17 Лют. Події, Християнське життя, Церква України