Протестанти організували християнський відпочинок у Карпатах для працівників ЗМІ та педагогів
0
117765351_2714688788800997_8648690632628458039_o-750×500

15 серпня рівненська церква «Христос є відповідь» повернулася з туристичної поїздки в Карпати для працівників ЗМІ та педагогів.

Про це повідомляє пресслужба церкви.

54 людини та 5 повних днів в Закарпатті – це вже двадцятий за рахунком виїзд в гори за останні 3,5 роки. Серед учасників табору були викладачі «Острозької академії» та вчителі Рівненського району, директор школи і педагогічний колектив з Донецької області, працівники газет «ОГО» та «7 днів», журналу «Рівняни» і радіо «Лютер».

«Це неймовірно – побувати в Карпатах. Ми тут вперше, і ми дивуємося цією неймовірною природою. Дякую Богу за можливість відпочити», – поділився директор школи м. Торецьк у Донецькій області Олексій Головатий.

Походи на гору Гимба, водоспад Шипіт, гейзер, озеро Синевир, Синевирський перевал, реабілітаційний центр для ведмедів, бункер лінії Арпада – складно уявити, як всього лиш за 5 днів можна відвідати всі ці місця. Крім екскурсій організатори влаштовували пікніки, загальні ігри та вікторини з призами, а у вільний час учасники табору могли розслабитися в басейні, прогулятися біля річки або подивитися околиці селища Міжгір’я.

«Кожна подорож – це нові враження. Завдяки команді багато нового дізнались, духовно збагатились, ніхто не хотів нічого пропускати. Сподіваюсь, що діти завдяки проповідям дослухаються і будуть зовсім іншими», – зазначила менеджерка з реклами Видавничого дому «ОГО», м. Рівне Яна Батига.

Насичені цікавими маршрутами і емоціями дні закінчувалися спільними вечірніми зібраннями. Відпочивальники ділилися враженнями, слухали лекції на духовну тематику, дивилися ролики про життя церкви і насолоджувалися піснями прославлення. Були порушені теми про важливість читання Біблії, святкуванні християнських свят, викуплення гріхів, окультизм. Почуте торкнулося серця слухачів, і пізніше деякі люди підходили до пастора Тараса Сеня з проханнями про допомогу.

«Хотіла би відмітити чудову організацію поїздки. Відпочинок був відмінний. Звісно, хотілося б ще повернутися і ще раз подивитись на ці прекрасні місця. Ми навіть не помічали, як організатори робили для нас всю роботу. З ними дуже комфортно», – розповіла Вікторія Поліщук, завідувачка кафедри індоєвропейських мов у Національному університеті «Острозька Академія».

Для дітей щодня проводились уроки християнської етики, де кожен отримував бали за правильні відповіді і виконані завдання. Після закінчення табору для маленьких учасників табору служителі організували ярмарок, де діти обмінювали свої бали на іграшки і приємні дрібниці.

«Я не відпочивала 10 років. І настав той день, коли ми відключили мозок. Мм відключили все – домашні турботи, піклування про день – тому що про нас турбувалися інші. Все було так просто і налагоджено, це говорить про високий професіоналізм команди. Але за цим всім стоїть важка цілодобова праця. Щиро дякуємо кожному», – додала Ольга Підлужна, директор радіо «Лютер», м. Рівне.

Божа благодать наповнювала серця присутніх – за короткий час усі стали близькими друзями, а тепла дружня атмосфера, як відомо, відіграє важливу роль в будь-якому заході. Під час веселих конкурсів учасники табору згадали дитинство, незважаючи на високі посади вони були веселими, відкритими. Перед від’їздом додому відпочивальники отримали грамоти за підкорення гори Гимба і магніти на пам’ять. І досі організатори отримують велику кількість дзвінків і повідомлень зі словами подяки і теплими відгуками. А на фотографіях – щасливі обличчя людей, які вперше в житті побачили красу мальовничих українських Карпат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

«Збери добрий подарунок»: фонд «Добрий Самаритянин» та проєкт ISOLATED запрошують долучитися
16:52 - Пн / 30 Лис. Благодійність, Україна
Духовий оркестр ЄХБ з Луцька відсвяткував 60-річний ювілей
13:05 - Пн / 30 Лис. Свята, Церква
Центр «Реаліс» запрошує студентів на нову річну програму «Лідерство в служінні»
12:18 - Пн / 30 Лис. Освіта, Україна
Християнські капелани просять законодавчого врегулювання служби
12:48 - Сб / 28 Лис. Україна
На Львівщині п’ятидесятники благословили нового відповідального за служіння у в’язницях та реабцентрах
16:21 - Пт / 27 Лис. Україна, Церква
Що їли українці під час Голодомору: створили онлайн-«ресторан»
14:04 - Пт / 27 Лис. Історія, Україна
«Статистика не показує рівня духовності, але має підштовхувати нас до активної праці» – Паночко
13:00 - Пт / 27 Лис. Україна, Церква
В Україні можуть ввести локдаун на Різдво
12:10 - Пт / 27 Лис. Політика, Україна
Україна може пишатися рівнем релігійної толерантності – міністр культури
11:24 - Пт / 27 Лис. Україна
Глобальний Лідерський Саміт у Києві: все, що треба знати про подію
14:00 - Чт / 26 Лис. Події, Україна
Церквам в Україні можуть повернути пільгові тарифи на газ
13:25 - Чт / 26 Лис. Україна, Церква
В Україні назвали кількість прихильників різних конфесій
12:49 - Чт / 26 Лис. Україна, Церква