П’ятидесятницька спілка України засудила діяльність голови РОСХВЄП Сергія Рахівського
0
2022-07-20-13.41.20-800×445

Комітет Української Церкви Християн Віри Євангельської (УЦХВЄ) зробив заяву щодо діяльності головуючого єпископа Російського Об’єднаного Союзу Християн Віри Євангельської П’ятидесятників Сергія Рахівського.

У заяві засуджується діяльність Рахівського С.В. і просять «не асоціювати його з християнами віри євангельської та утримуватися від спільноти з ним, крім заклику до покаяння», повідомляє Християнський Мегапортал  inVictory з посиланням на прес-центр УЦХВЄ .

Текст заяви наводимо повністю.

ЗАЯВА
Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської
щодо діяльності Рахівського С.В. 

Враховуючи вживання загального найменування «християни віри євангельської» у п’ятидесятницьких громадах країн колишнього СРСР, у тому числі і в так званому Російському Об’єднаному Союзі Християн Віри Євангельської П’ятидесятників (далі РОСХВЄП), вважаємо за необхідне заявити таке:

РОСХВЕП є штучно освіченою альтернативною платформою для різноманітних нових релігійних утворень 90-х. Його глава, Рахівський Сергій Васильович, неодноразово публічно втручався у внутрішні справи України, зокрема у діяльність протестантських церков; безпідставно критикував побудову міжконфесійного діалогу та мирне співіснування конфесій в Україні; публічно спотворював факти визвольної боротьби нашого народу у різні історичні періоди.

Діяльність Рахівського С. В. серед іншого спрямована на поширення недовіри до свідчень українських християн; замовчування проблем усередині своєї країни; перетворення частини російських християн на адептів людиноненависницької ідеології з небіблейськими цінностями. Разом із колегами з «релігійного цеху» Рахівський С. В. схвалює повномасштабний напад Російської Федерації на Україну під кричущий безбожним приводом денацифікації, цинічно називаючи це «любов’ю до ближнього».

З сумом усвідомлюємо, що деструктивна діяльність керівника РОСХВЄП Рахівського С. В., що продовжується, несумісна з біблійним вченням, ганьбить Церкву Христову і викликає крайнє збентеження у всіх розсудливих людей. Його недавні спроби видати вбивства синів та дочок нашого народу за «певні політичні тенденції» свідчать про чіткий курс на ідеологічне обслуговування кремлівського диктатора.

Ми засуджуємо таку діяльність Рахівського С. В., просимо не асоціювати його з християнами віри євангельської та утримуватися від спілкування з ним, крім заклику до покаяння. 

Водночас, з огляду на посилення у самій Російській Федерації утисків християн віри євангельської та зростання переслідувань за релігійною ознакою на окупованих територіях України, продовжуємо молитися за Божий захист для них.

Комітет УЦХВЕ
07.07.2022 р.

Раніше Сергій Раховский опублікував на своєму ютуб-каналі особисте звернення після широкого резонансу , викликаного його висловлюваннями на круглому столі «Світові традиційні релігії проти ідеології нацизму та фашизму в ХХІ столітті» у Держдумі Російської Федерації.

Після виступу Сергія Рахівського на круглому столі з відкритою заявою виступив засновник служіння «Будинок на скелі» пастор Денис Подорожний та єпископ Асоціації Сибірських Церков християн віри євангельської п’ятдесятників  Віталій Коган (Максим’юк) , який зараз перебуває в Україні та займається евакуацією людей. Вони засудили позицію Сергія Рахівського.

За темою

У місії «Христос є відповідь» відкрито Фонд допомоги постраждалим від війни
12:02 - Ср / 10 Сер. Люди, Християнське життя, Церква України
У Польщі християни організували благодійний освітній проект для дітей
14:24 - Пн / 25 Лип. Дитяче служіння, Християнське життя
Мова має значення: п’ятидесятники обирають українізацію
13:51 - Пн / 25 Лип. Християнське життя, Церква України
Церква «Христос є відповідь» подарувала переселенцям відпочинок у Карпатах
16:18 - Вт / 12 Лип. Події, Християнське життя, Церква України
Понад 450 дітей зібрав табір у Костополі
17:23 - Вт / 05 Лип. Дитяче служіння, Церква України
Учасники Партнерського саміту «Сьогодні заради завтра» оприлюднили резолюцію
13:58 - Вт / 05 Лип. Події, Християнське життя
Радіо допомагає духовному пробудженню серед ромів в Україні
17:43 - Ср / 29 Чер. Україна, Християнське життя
Об’єднаний календар. Через 105 років у баптистів є можливість знову жити за одним календарем
12:35 - Пн / 27 Чер. Історія, Свята, Християнське життя
«Лідерство під час війни»: відбувся ретрит молодіжних лідерів
12:24 - Чт / 23 Чер. Події, Християнське життя, Церква України
Запрошують розповісти про війну в Україні через призму особистих історій: Незабаром стартує конкурс
18:57 - Вт / 21 Чер. Люди, Україна, Християнське життя
Шість тисяч українських сімей отримали «Насіння для майбутнього»
16:06 - Сб / 21 Тра. Благодійність, Церква України
Друга «професія» Таврійського інституту
18:23 - Пт / 20 Тра. Україна, Християнське життя