Ради Союзу ЄХБ закликає християн продовжити молитву за Україну
vtrwnhtm-780×470

На робочому засіданні Рада Союзу ЄХБ підготувала звернення до церков щодо молитви за мир в Україні. Генеральний секретар Всесвітнього баптистського альянсу Елайджа Браун звернувся до братів і сестер в Україні разом із регіональними старійшинами.

Про це повідомляє Слово про Слово.

Першим до церков та усіх християн звернувся голова ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк, наголосивши на необхідності посилення молитов та посту:

«Дорогі брати й сестри та служителі церков! Ми сьогодні звертаємось до вас, як Рада Союзу і перед загрозою військової агресії про, яку відомо сьогодні всьому світу. Ми закликаємо всі церкви по особливому посилити наші молитви, наші пости до Господа за те, щоб Він благословив Україну. 

Ми також дякуємо сьогодні всім християнам у всьому світі, які спостерігаючи за подіями в Україні, моляться за нас. І ми твердо переконані, що коли діти Божі кличуть до свого Небесного Отця, Він – Всемогутній Бог! Він знає кожного! Він дасть нам відповідь і ми віримо слову, яке сказано самим Богом, що коли народ упокориться, коли люди будуть кликати Його ім’я, то Він почує з неба й благословить наш край. Тому ми зберігаємо спокій і бажаємо, щоб кожна церква і кожен християнин був наповнений небесним миром. Щоб ми продовжували служити в таких непростих умовах, в невідоме завтра, щоб ми йшли разом об’єднуючись і з повною вірою, що Господь дасть свою відповідь. 

Закликаємо до молитви й дякуємо за те, що разом з нами є наші брати й сестри по всьому світу, які готові нас підтримати й разом пройти цей непростий період. Молимося разом, кличемо до Нього і продовжуємо наше служіння, і всі наші служителі з усіх регіонів України, всі наші області, як ніколи сьогодні об’єднані разом для того, щоб стукати в небо і Господь благословить Україну».

Також після промови Антонюка, до віруючих України через перекладача звернувся Генеральний секретар Всесвітнього баптистського альянсу Елайджа Браун:

«Мої дорогі брати та сестри! Велика радість й благословення бути сьогодні з вами в Україні. Ви належите до неймовірної сім’ї баптистів, яка є по всьому світі. І вся ця сім’я зараз молиться про вас.

Впродовж наступних тижнів будуть зустрічі баптистів в Азії, Африці й керівництво всесвітнього альянсу баптистів збереться разом. Вони збираються посвячено молитися за Україну й за мир у вашій країні. Ми покладаємося на вас. Ваша сім’я любить вас.

В книзі послання апостола Павла до Тимофія в другому розділі сказано: «Для слова Божого, немає в’язниці». Можливо війна та насилля панує, голод і біда можуть бути перед нашим лицем, питання релігійної свободи може бути під загрозою і цьому здається немає кінця. Але ніщо і ніхто не може зупинити слово Боже. Євангеліє не можна ув’язнити. Тому тримайтеся міцно Євангелії, живіть сміливо з вірою, тому що те, що Бог робив в минулому, Він знову буде робити в майбутньому. Нехай Господь благословить вас і береже. Люблю вас в ім’я Ісуса. Амінь».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ради Союзу ЄХБ закликає християн продовжити молитву за Україну

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Баптисти запрошують на конференцію «Битва проти зла»
15:49 - Пт / 10 Бер. Події, Християнське життя
Доки гинуть противники лгбт, депутати пропонують легалізувати одностатеві союзи
19:06 - Вт / 07 Бер. Люди, Події, Україна
Бухгалтери обласних об’єднань УЦХВЄ навчалися тонкощів роботи з гуманітарною допомогою у воєнний час
18:07 - Вт / 07 Бер. Події, Християнське життя
Заспокоїти людей та вказати їм шлях до Бога: У Дніпрі відбувся вечір духовної музики
13:16 - Пн / 06 Бер. Музика, Події, Церква
Багато молитви — багато сили: в Ірпені пройшло свято молитви
15:57 - Пт / 03 Бер. Події, Християнські цінності, Церква
У день посту та молитви за Україну стартує робота мережі духовного заступництва «Молитва за Україну»
18:25 - Пт / 24 Лют. Україна, Християнські цінності
Рада Церков закликала до молитви та посту 24 лютого
12:10 - Ср / 22 Лют. Україна, Християнське життя, Церква України
Пробудження в університеті Есбері: вже 12 днів триває безперервна молитва
12:14 - Пн / 20 Лют. Події, Світ, Християнське життя
Молодіжні лідери церков Львівщини під час ретриту вчилися як зростати в часи кризи
17:31 - Пт / 17 Лют. Події, Християнське життя, Церква України
Служителів запрошують на загальноукраїнське Свято молитви
13:18 - Ср / 15 Лют. Події, Сімейні цінності, Християнське життя
Всесвітній День Радіо. Чому варто слухати Radio M?
18:19 - Пн / 13 Лют. Події, Україна
Глобальний Лідерський Саміт (ГЛС) пройде в Україні — цього разу у Полтаві та Дніпрі
16:47 - Пн / 13 Лют. Події, Християнські цінності