Рівненська церква «Христос є відповідь» відзначила 6-річчя
photo_2022-02-16_13-37-15

Рівненська Церква «Христос є відповідь» відзначила шосту річницю

Святкові богослужіння відбулися 12 лютого у приміщенні готельного комплексу «Караван» й 13 лютого у МПК «Текстильник». Про це повідомляє пресцентр церкви «Христос є відповідь».

12 лютого члени християнської громади зібралася у тісному, родинному колі. Під час зібрання пастор Тарас Сень нагадав історію церкви «Христос є відповідь» від заснування до нинішнього дня. Після цього брати та сестри щиро помолилися і подякували Богу за пройдений шлях. Подальшому приємному спілкуванню сприяла святковая вечеря, а також конкурси з подарунками. Особливу атмосферу створювали відео-ролики про життя церкви.

Чимало людей зібралися на святкове служіння й наступного дня, у неділю, 13 лютого. Присутні насолоджувалися прекрасною християнською музикою у виконанні групи прославлення й гостей, а також з цікавістю слухали слово Боже. Пастор Тарас Сень, розпочинаючи богослужіння, побажав усім бути уважними до того, що робить Господь у житті кожної людини, і готовими завжди виконати Його волю.

photo_2022-02-16_13-37-07

Запрошені пастори та інші гості висловили щирі привітання для церкви «Христос є відповідь».

«Я відвідую церкву «Христос є відповідь» з першогь року її служіння на Рівненщині. Бачу її  працю, яка надихає і запалює інших добрими справами. Хочу побажати ще більше горіти для Христа, щоб наші серця не залишалися у спокої, але приносили славу тільки для Господа, бо Він достойний її», – побажав християнський музикант Олександр Колоницький.

«Ми раді, що Господь дає для церкви можливість рухатися вперед і зростати. Бажаємо надалі ще більше служити й приносити добрі плоди для Господа», – поділився служитель церкви «Скинія» Дем’ян Назаренко (м. Полонне, Хмельницька обл.)

«Я дуже радий бути на сьогоднішньому зібранні. Радий чути про роботу, яку звершують служителі церкви «Христос є відповідь». Бажаю виконати найголовніше покликання у житті кожного християнина – проповідувати Євангеліє для спасіння ще багатьох людей», – Віталій Савчук, м. Рівне.

Для декого із гостей цей день став по-особливому приємним. Микола Парфенюк, євангелист із міста Рівне, розповів, що на богослужіння його син, за якого вони з дружиною молилися довгий час, покаявся і вирішив служити Богу.  

Також пастор Тарас Сень розповів історію свого життя та початку служіння християнської громади у м. Рівне. У 2015 році, після полону у самопроголошеній ЛНР, він був змушений разом із сім’єю залишити окуповану територію. Після приїзду у місто Рівне пастор вирішив розпочати працю у цій місцевості. Так була започаткована церква «Христос є відповідь», зібрання якої сьогодні відвідують чимало постійних прихожан, діти та молодь.

Приємно, що у церкві вирує життя: проходять служіння, пости та молитви, ведеться праця з дітьми та підлітками, відбуваються сімейні, братерські та сестринські зустрічі, розвивається музичне служіння, служителі моляться за зцілення та багато іншого. Бог збудовує Свою церкву, за що Йому слава!

Найважливіше завдання церкви – розповісти людям про те, що їхні гріхи приведуть їх у пекло, але Ісус Христос помер за наші беззаконня, Він може все простити і подарувати вічне життя тим, хто увірує в Нього, щиро покається і житиме згідно з заповідями Божими.

Пастор Тарас Сень поділився принципом,  який, за його словами, допомагає у житті й служінні:

«Павук лапками спирається, та він і в палатах у царя буває» (Біблія, Приповісті Соломона 30:28). Іноді може здаватися, що наші зусилля нічого не варті і не принесуть ніякого результату. Та навіть найменша справа, зроблена з великою любов’ю, може повпливати на тисячі людей і змінити їхнє життя на краще».

Дорога, довжиною у 6 років, була насиченою різними подіями, зустрічами з новими людьми, нелегкою, але корисною роботою, яка принесла хороші результати:

 • На 11 телеканалах вийшли в ефір 5,5 тисяч християнських телепрограм, у яких Тарас Сень проповідував Євангеліє Ісуса Христа;
 • у місті Рівне та навколишніх селах було проведено 130 дитячих свят і спортивних майданчиків, де хлопчики та дівчатка змогли відпочити й отримати подарунок, а також слухати слово Боже;
 • понад 1 млн газет, 350 тис. календарів, десятки тисяч Нових Заповітів та іншої духовної літератури було поширено у м. Рівне;
 • організовані та проведені 27 таборів відпочинку в Карпатах, де побували близько 1400 людей, з яких понад 100 сиріт відпочивали безкоштовно;
 • проведено понад 15 таборів відпочинку в Рівненській області;
 • 4,5 тисячі людей отримали безкоштовні окуляри на очних клініках;
 • на вулицях Рівного розмістили понад 300 білбордів, які нагадують рівнянам та гостям міста одвічні істини;
 • нужденним людям були роздані сотні продуктових наборів;
 • у школах, коледжах та університетах проводяться лекції на духовно-пізнавальні теми.
 • церква співпрацює з місцевими ЗМІ: часто в газетах: «Рівне Ракурс», «ОГО», «7 днів» та в журналі «Рівняни» публікують статті про життя церкви, повчальні свідчення та проповіді;
 • церква веде активну роботу у сфері медіа: інтернет-сайт, соціальні мережі: YouTube, Facebook, Instagram;
 • у 2022 році започаткували театральне служіння – молодь та діти представили постановку: «Прогулянка на Різдво»;
 • чимало інших благодійних та духовних заходів було організовано та проведено братами й сестрами церкви «Христос є відповідь».

У планах церкви «Христос є відповідь» – продовжувати та розвивати з новими силами духовну та благодійну діяльність. І робити це скрізь, де буде можливість.

 

photo_2022-02-16_13-36-34
photo_2022-02-16_13-36-50
photo_2022-02-16_13-36-54
photo_2022-02-16_13-36-59
photo_2022-02-16_13-37-03
photo_2022-02-16_13-37-11

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Баптисти запрошують на конференцію «Битва проти зла»
15:49 - Пт / 10 Бер. Події, Християнське життя
Доки гинуть противники лгбт, депутати пропонують легалізувати одностатеві союзи
19:06 - Вт / 07 Бер. Люди, Події, Україна
Бухгалтери обласних об’єднань УЦХВЄ навчалися тонкощів роботи з гуманітарною допомогою у воєнний час
18:07 - Вт / 07 Бер. Події, Християнське життя
Заспокоїти людей та вказати їм шлях до Бога: У Дніпрі відбувся вечір духовної музики
13:16 - Пн / 06 Бер. Музика, Події, Церква
Багато молитви — багато сили: в Ірпені пройшло свято молитви
15:57 - Пт / 03 Бер. Події, Християнські цінності, Церква
Пробудження в університеті Есбері: вже 12 днів триває безперервна молитва
12:14 - Пн / 20 Лют. Події, Світ, Християнське життя
Молодіжні лідери церков Львівщини під час ретриту вчилися як зростати в часи кризи
17:31 - Пт / 17 Лют. Події, Християнське життя, Церква України
Служителів запрошують на загальноукраїнське Свято молитви
13:18 - Ср / 15 Лют. Події, Сімейні цінності, Християнське життя
Всесвітній День Радіо. Чому варто слухати Radio M?
18:19 - Пн / 13 Лют. Події, Україна
Глобальний Лідерський Саміт (ГЛС) пройде в Україні — цього разу у Полтаві та Дніпрі
16:47 - Пн / 13 Лют. Події, Християнські цінності
«Як виховати християнина»: Анонс події
15:07 - Пт / 10 Лют. Події, Християнське життя, Церква України
Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ