Роботу фонду «Ми поруч» перевели з режиму «спринт» в режим «марафон»
0
Img – 1 (2)

Четвертий місяць війни. Служіння потребуючим продовжується та посилюється на нових рівнях. За останні тижні робота фонду «Ми поруч», який розпочав своє служіння на Буковині з перших днів війни, була переведена з режиму «спринт» в режим «марафон».

Війна, нажаль, продовжується. Тож у фонді прийняли рішення не тільки продовжувати надання гуманітарної допомоги та підтримки військовим, але й посилити напрям душеопікунського служіння та підтримки інших важливих ініціатив.

З цією метою було значно розширене коло партнерів, до яких увійшли українські та закордонні місії та організації.

У партнерстві з «Місією Євразія» був проведений семінар з психо-емоційної підтримки волонтерів, які працюють з постраждалими під час війни. Спікери Оксана Грицюта та Катерина Кузубова ділились своїм досвідом служіння постраждалим на Сході країни з 2014 року та біженцям у Польщі.

«Це був цінний семінар. Я із Запоріжжя, зараз служу переселенцям, працюю з підлітками і розумію, що такі знання мені дуже необхідні. А ще я сама отримала багато корисних підтримуючих інструментів для власного життя», – ділиться волонтерка Олена.

Практичні матеріали із семінару волонтери-душеопікуни можуть отримати за запитом, написавши на емейл: myporuch1@gmail.com

Також благодійний фонд «Ми поруч» долучився до організації семінару «Долаючи лихо» від Українського Біблійного Товариства. Мета семінару навчити правильно комунікувати з людьми у цей нелегкий час, відповідаючи на їх біль, потреби та передавати Божу надію.

У міському хабі фонду в Чернівцях практичні брошури «Долаючи лихо» надаються усім потребуючим, а також проводяться підтримуючі бесіди.

Фонд «Ми поруч» у травні також виступив співорганізатором різних тематичних семінарів та акцій для різних категорій населення:

– Практикум для водіїв евакуаційних рейсів від американських експертів з безпеки.
– День сімейного лікаря за участю терапевтів та душеопікунів з Казахстану та США.
– Baby boxes (коробки малюка) до Дня матері були розповсюджені серед переселенок, які народили за час війни.
– Долучились до відкриття Дитячих майданчиків в міських парках Чернівців.
– Для жителів Буковини провели акцію «Насіння для України» аби засадити овочами кожен клаптик землі, непонівечений війною.

«Між тим, базовою допомогою, яку надає наш фонд, все ж залишається гуманітарна – як для переселенців в місті та області, так і в гарячих точках», – зазначає керівних фонду, Вячеслав Нагірняк.

У міському хабі фонду за півтора місяці допомогу отримали 2870 переселенців. Продуктові набори, духовну літературу та емоційну підтримку надавали мешканцям Чернігова, Харкова, Миколаєва, Макіївки та з сотню інших міст країни. Більше ніж 300 тонн було перенаправлено по всій країні. Окрім цього, 3700 осіб одягнулись завдяки щотижневим акціям в Центрі з роздачі одягу.

Загалом, завдяки підтримці небайдужих меценатів та партнерів, допомогу через фонд вже отримали 25 тисяч українців у скруті.

«Ми бачимо, що і на четвертий місяць війни потреба у базових речах залишається на вкрай високому рівні. Велика кількість потребуючих змушена осісти на Буковині. Їм наразі нікуди повертатись. Тож Господь побуджує провадити служіння фонду на усіх можливих рівнях», – зауважує Вячеслав Нагірняк.

За темою

Радіо допомагає духовному пробудженню серед ромів в Україні
17:43 - Ср / 29 Чер. Україна, Християнське життя
Волонтери з благодійного фонду «Добра Справа» приєдналися до автопробігу OneLife Rally, аби привернути увагу світу до України
13:09 - Ср / 29 Чер. Благодійність, Події, Спорт
Тернополян, які проходять альтернативну службу, будуть залучати до завдань у тилу
13:54 - Ср / 22 Чер. Україна
Запрошують розповісти про війну в Україні через призму особистих історій: Незабаром стартує конкурс
18:57 - Вт / 21 Чер. Люди, Україна, Християнське життя
Звернення Михайла Паночка з нагоди Дня братерства – 2022
17:55 - Пт / 17 Чер. Події, Україна, Церква
«Біблія або вічне Євангеліє». Вийшов унікальний переклад Біблії українською мовою
17:32 - Пт / 17 Чер. Біблія, Книги, Україна
Приживили втрачені кінцівки: українські військові хірурги провели 4 унікальні операції
16:37 - Пт / 17 Чер. Здоров'я, Україна
Стало відомо, кого з українців можуть позбавити статусу ВПО під час війни: про що треба знати
15:41 - Ср / 15 Чер. Люди, Україна
«Хочемо повернутися, щоб відновлювати руїни поранених душ…»,— Пастор із Сєвєродонецька про події у місті та служіння церкви
18:40 - Вт / 14 Чер. Благодійність, Люди, Фільми
Шелтер у Дніпрі – християни допомогли тисячам евакуйованих з бойових точок ВІДЕО
18:52 - Чт / 09 Чер. Благодійність, Люди, Церква
100 днів війни. Висновки
15:29 - Пт / 03 Чер. Україна
Рада Церков висловила протест щодо муралу «Свята Джавеліна» в Києві
15:51 - Чт / 26 Тра. Події, Україна