Розпочато набір на черговий навчальний сезон Християнської Відкритої Академії
Screenshot_3

Християнська Відкрита Академія оголосила про початок набору на черговий навчальний сезон, навчання на якому стартуватиме з 3 листопада 2022 року. Цей освітній проект вже протягом двох років надавав якісне світоглядне навчання для християн різних конфесій, а цього року у ньому буде зроблено більший акцент і на практичній підготовці служителів.

Про це повідомив Ярослав Лукасик, директор Східноєвропейського Лідерського Форуму, голова фонду «Східноєвропейська Реформація».

Навчання відбуватиметься одразу за трьома практичними напрямками: основи консультування та сімейні проекти, розвиток громад та соціальне служіння (соціально-економічні проекти) та трансформація культури (просвітницькі, медійні, мистецькі та інші проекти). Тож студент може обрати один з запропонованих напрямків і, окрім духовно-ідейного навчання, отримуватиме спеціалізовану практичну підготовку.

Теми спільних вебінарів цього року будуть більше сфокусовані на питаннях державотворення, української історії, біблійної моделі патріотизму та інших темах, що так потрібні сьогодні українському суспільству. Навчання на курсі триває 7 місяців. Також особливістю цьогорічного навчального сезону Християнської Відкритої Академії є те, що він орієнтований на потреби та діє за підтримки новоствореного Відкритого простору дії «Християни для України», міжконфесійної ініціативи, яка реалізується задля об’єднання зусиль її учасників у боротьбі з сучасними викликами в Україні. Організатори щиро сподіваються, що навчання у Християнській Відкритій Академії дасть старт новим проектам, які сьогодні потрібні для відбудови України на біблійних основах.

Для отримання більш детальної інформації та реєстрації на програму, переходьте за посиланням: https://forms.gle/d9njJ2w1m3kECs3v9

У разі виникнення запитань, телефонуйте +380 97 003 14 25 або пишіть [email protected]

Розпочато набір на черговий навчальний сезон Християнської Відкритої Академії

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС