Ряд штрафів змусив каліфорнійського пастора перенести богослужіння на вулицю
0
каліф

Каліфорнійський пастор переносить богослужіння на вулицю після того, як округ оштрафував церкву на 112 тисяч доларів за богослужіння.

Про це повідомляє The Christian Post  з посиланням на ABC7News.

Пастор каліфорнійської церкви на 3000 місць заявив, що припинить боротьбу з округом Санта-Клара і буде проводити служби на церковній стоянці відповідно до місцевих правил COVID-19 після того, як штрафи перевищили 112000 доларів. В окрузі заявили, що штрафи не пробачать.

Джек Трібер, пастор баптистської церкви Північної долини в Санта-Кларі, вирішив підкоритися директивам округу, що забороняють служби в приміщенні.

Церква була оштрафована на 5000 доларів за кожну службу, а також за інші порушення, такі як спів.

ABC7News повідомляє, що Трібер сказав своїй конгрегації на зборах під відкритим небом на цьому тижні, що сенатори сказали йому, що вони дали президенту Дональду Трампу особистий номер телефону пастора і запитали, чи буде він готовий прийняти дзвінок з Білого дому. Але пастор сказав, що не хоче чинити так.

За повідомленнями, Трібер також заявив, що призупинив кампанію, спрямовану на «завалення» місцевих урядових установ одним мільйоном електронних листів від прихильників.

«Я не бажаю владі чогось поганого. Сьогодні було правильним рішення переїхати сюди», – сказав він.

Адвокат округу Джеймс Вільямс сказав Mercury News, що заборона на зібрання в приміщенні необхідний захід  для безпеки спільноти.

«Реальність того, що церкви та інші релігійні установи по всьому нашому округу успішно проводили служби на відкритому повітрі, автомобільні служби, онлайн-служби – і так було – повністю підриває уявлення про те, що їм необхідно проводити збори в приміщенні і створювати величезний ризик небезпеки», – сказав він.

За словами Трібера, округ подав позов проти церкви за тривалі порушення обмежень стосовно COVID-19. Після молитви, посту і ради пастор сказав:

«Я відчув, що Бог велів не чинити опір судовому процесу. Округ відмовився від позову через те, що ми перенесли служіння на вулицю, – сказав він на богослужінні в минулі вихідні. – Для мене це перемога».

Хоча пастора звинуватили, що він боягуз через те, що відступив, і не знає, скільки йому доведеться проводити служби на відкритому повітрі, він сказав, що буде продовжувати проповідувати зовні і «робити те, що Бог наказав мені робити так само, як я робив всередині цього будиноку».

Незважаючи на обмеження і штрафи, він закликав прихожан не надсилати «злісні» електронні листи і не проявляти недоброзичливість до чиновників округу, стверджуючи: «Це не ваша мета як християнина».

У більш ранньому відеозверненні, опублікованому в Facebook, пастор чинив опір заборонам, попереджаючи:

«Якщо ми не зупинимо це тут… це охопить всі Сполучені Штати Америки. Уряд не може відняти у нас свободу. Ви не можете заборонити скористатися нашим правом на збори».

Він також попросив округ скасувати всі штрафи і утриматися від накладення майбутніх на церкву:

«Щоб зробити це з церквою… Каліфорнійські проповідники, ми віддали кесарю те, що є кесареве, і ми віддали Богу через нашу десятину і приношення, те, що належить Йому».

Пастор розповів, що, коли губернатор Гевін Ньюсом оголосив повну заборону на релігійні богослужіння в деяких округах в березні, його церква припинила свої особисті служіння, такі, як К4 до 12, християнська школа, коледж, автобусне служіння, служіння в тюрмах, служіння в державних школах, служіння в будинках для людей похилого віку, відвідування від дверей до дверей, відвідування лікарні, дитячі служіння і недільна школа.

«Але я відповідаю за духовне здоров’я людей в цьому місті і в цьому районі, – сказав він. – Я намагаюся зробити це 45 років. Хоча здоров’я має важливе значення, духовне здоров’я понад усе. Через те, що нас заблокували в цьому окрузі церков, почалися самогубства, насильство в сім’ї, кількість наркозалежних, бездомних та алкозалежних різко зросла. Нам потрібно повернутися до поклоніння Богові. Для мені повеління поклонятися Богу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

«Бруд, безлад, відчуття безнадійності та життя в очікуванні нічого»: місіонер Євген Євва про Камбоджу
17:55 - Пн / 26 Жов. Люди, Світ
14-км похід менш ніж за 3 з половиною години: 99-річна адвентистка збирає кошти для ADRA
16:45 - Пн / 26 Жов. Люди, Світ
Християнин-пілот злетів раніше і врятував життя пасажирів
15:30 - Пн / 26 Жов. Люди, Світ
У Польщі Конституційний суд заборонив визнавати євгеністичні аборти законними
17:49 - Нд / 25 Жов. Світ
Cessna 185: адвентисти виділяють літак для допомоги віддаленим громадам корінних народів Канади
12:00 - Нд / 25 Жов. Благодійність, Церква
До конференції з Глобальної доступності приєдналися понад 800 лідерів з усього світу
16:25 - Сб / 24 Жов. Світ
Богослужіння англійською: в Одесі відкрили церкву для іноземців
14:16 - Сб / 24 Жов. Україна, Церква
Волинські баптисти завезли 20 тонн продуктів і речей погорільцям на Луганщині
13:10 - Сб / 24 Жов. Благодійність, Церква
Паночко закликав християн прийти і свідомо проголосувати на виборах
12:00 - Сб / 24 Жов. Політика, Церква
Дівчина-герой з синдромом Дауна подає до Верховного суду на уряд Великобританії через закон про аборти
15:55 - Пт / 23 Жов. Люди, Світ
Зірка «Чорної пантери» зізналася, чому назвала свою продюсерську компанію «3:16»
13:21 - Пт / 23 Жов. Люди, Світ
Підсумки 5-річного служіння: Всеукраїнська місія «Христос є відповідь» провела конференцію
12:28 - Пт / 23 Жов. Церква