Салат і суші «як для Господа»: на Волині пройшов підлітковий «Майстер-шеф»
1+
photo_2021-11-14_10-20-26 (2)

Серед учасників підліткових клубів «Майбутнє» на Волині відбувся другий етап всеукраїнського кулінарного конкурсу «Майстер-шеф». Подія відбулася в суботу, 13 листопада, в приміщенні церкви «Дім молитви» (Кічкарівка) міста Луцьк.

Для участі в другому етапі конкурсу, який організували координатори клубу «Майбутнє» у Волинській області спільно з Волинським обласним об’єднанням ЄХБ, з’їхалися 13 учасників та їх групи підтримки зі всієї області. За умовами, брати участь в конкурсі могли діти віком 9-15 років.

Попередньо перший етап конкурсу відбувався локально у кожному місцевому клубі. Його переможці отримали право представляти свій клуб на рівні області.

Розпочався захід із молитви і вступного слова організаторів, під час якого всім присутнім нагадали, що необхідно «робити все, як для Господа». Лунали також спільні пісні прославлення під гітару.

Обласні змагання відбувалися у два тури. На початку усіх юних кухарів запросили приготувати салат на свій смак. Тут учасникам довелося проявити креативність – хтось їхав із готовим рецептом, а хтось на ходу створював авторську страву з наявних продуктів, які підготували організатори конкурсу.

До слова, підлітків заздалегідь попередили, що необхідно приїхати зі своїм інвентарем та спецодягом для кухні. 

Кому віддати перемогу, вирішували троє журі. Для оцінки враховували смак, оформлення страви і її представлення. Окрім того, судді звернули увагу, чи правильно «шеф-кухарі» розрахували продукти для своїх страв та чи прибирали в процесі приготування, тримаючи робоче місце в чистоті. Підкреслили також важливість зовнішнього вигляду учасників під час приготування страв.

До другого туру пройшли п’ять учасників. Після короткої перерви їм запропонували зробити суші. І хоча юні кухарі помітно хвилювалися, оскільки ніхто не мав великого досвіду у приготуванні цієї страви, невдовзі журі змогли дегустувати апетитні роли.

Після короткого обговорення судді оголосили переможців. Третє місце посіла Софія Міщук (с. Грядин), отримавши в нагороду банку кукурудзи. Друге місце разом із чашкою віддали Еріці Боровій (м. Луцьк, «Дім Євангелія»). За перше місце Андрій Бойчук (м. Ковель) отримав фірмовий фартух та електрогриль.

Усім учасникам змагань організатори подарували рушники з емблемою клубу «Майбутнє».

Захід завершився промовою єпископа Волинського обласного об’єднання ЄХБ Ярослава Троця. Він поділився Словом, нагадавши присутнім історію, як Ісус чудесно нагодував п’ять тисяч людей. За словами єпископа, ціллю Христа було не просто нагодувати людей, а проголосити Боже Царство. Тому, підкреслив служитель, за кожним подібним заходом, як-от підлітковий «Майстер-шеф», має бути проголошення чогось важливого.

У коментарі для ІА Світогляд Ярослав Троць додав, що, на його переконання, клуб «Майбутнє» як і будь-яке служіння не може існувати окремо від церкви, але повинне працювати на один результат.

«Взагалі не варто проводити події заради події чи служіння заради служіння. Те, що ми робимо, повинне мати якийсь результат і плоди. Конкретно цей конкурс організували для спілкування і знайомства молодих людей. А ще для того, щоб виховувати любов до праці, відповідальності, та виявляти здібних. І, звичайно, щоб церкви могли шукати нові шляхи комунікації», – зазначив єпископ.

На необхідності організовувати подібні події акцентував і ведучий конкурсу Павло Глущик.

«Важливо, щоб діти бачили, що підліткове служіння не обмежується їхньою церквою. У Волинській області є велика кількість підлітків, і тому потрібно робити такі заходи для більшої соціальної взаємодії, щоб вони бачили, що є багато інших дітей, таких самих як вони, але іншої культури, щоб вони бачили ширший світ», – підкреслив ведучий.

Після заключної молитви всіх учасників і гостей події пригощали чаєм і ароматними хачапурі.

Організатори зазначили, що хоча на перший погляд змагання виглядали не дуже духовно, однак вони мали на меті підкреслити, що всі таланти та здібності дарує Бог.

«Віримо, що Господь використає ваші таланти для Своєї слави і служіння Йому», – наголосили судді.

За словами журі Жанни Дем’янчук, рекомендація провести конкурс «Майстер-шеф» прийшла з центрального офісу клубу «Майбутнє». Третій, всеукраїнський етап змагань планували провести в Києві, але у зв’язку з карантинними обмеженнями наразі ще невідомо, у якому форматі він відбудеться.

Нагадаємо, міжнародний благодійний фонд «Клуб «Майбутнє» займається дитячим євангелізаційним служінням. На Волині є 35 таких дитячих і підліткових клубів, які об’єднують близько 800 дітей.

Щотижня фонд «Клуб «Майбутнє» організовує зустрічі в більш ніж 500 клубів по всій Україні. У них працює близько 2400 волонтерів, які доносять дітям євангельські принципи життя, вивчають з ними біблійні вірші, цікаво і корисно проводять час. З дітьми грають, співають, допомагають кожній дитині розвиватися духовно, емоційно, фізично.

На хобі-класах діти проявляють свої творчі здібності, вчаться практичним навичкам, розвиваючи дрібну моторику, уважність, креативність.

Місія клубу – допомагати дітям ставати послідовниками Ісуса Христа. Клуб «Майбутнє» був створений у допомогу батькам, які бажають навчити свою дитину основам християнської моралі та етики, а також розвивати її творчу сторону.

Зустрічі клубу проходять в 10 країнах: Україна, Росія, Молдова, Білорусія, Румунія, Угорщина, Грузія, Вірменія, Боснія, Албанія.

photo_2021-11-14_10-20-26
photo_2021-11-14_10-20-25 (2)
photo_2021-11-14_10-20-27
photo_2021-11-14_10-20-28 (2)
photo_2021-11-14_10-20-29 (2)
photo_2021-11-14_10-20-29
photo_2021-11-14_10-20-27 (2)
photo_2021-11-14_10-20-30
photo_2021-11-14_10-20-25
photo_2021-11-14_10-20-22
photo_2021-11-14_10-20-22 (2)

За темою

На Рівненщині говорили, як стати «жінкою 31-го рівня»
14:03 - Сб / 27 Лис. Події
В Україні буде перший медичний молитовний сніданок
11:31 - Сб / 27 Лис. Події, Україна
Відбудеться конференція про гроші для християн: ще є можливість зареєструватися
12:34 - Пт / 26 Лис. Події
РЄПЦУ закликає уряд віднести релігійні організації до категорії «побутові споживачі»
16:33 - Ср / 24 Лис. Події, Україна
«Служіння. Творчість. Місія»: відбудеться сьома музична конференція
15:50 - Ср / 24 Лис. Події, Україна
У Закарпатській області провели ретрит і конференцію для служителів
14:45 - Ср / 24 Лис. Події, Україна
Мер міста Тернопіль зустрівся з заступником голови Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ
13:50 - Ср / 24 Лис. Події, Політика, Україна
«Зламане серце – сильне служіння»: баптисти провели конференцію для пасторів
11:45 - Ср / 24 Лис. Події, Україна
Християни роздали 40 000 Біблій дітям із зони конфлікту на Сході України
10:50 - Ср / 24 Лис. Біблія, Благодійність, Дитяче служіння, Події, Україна
«Бог любить дітей»: вчитель-християнин виготовив 2100 парт для школярів в США
16:52 - Вт / 23 Лис. Дитяче служіння, Світ
#Коробочкащастя: християни запустили благодійний челендж до Різдва
14:47 - Вт / 23 Лис. Благодійність, Дитяче служіння, Події, Свята, Україна
Фінансова підтримка служіння: УБТС запускає Різдвяний грант
14:02 - Вт / 23 Лис. Події, Україна