Щоб все було під рукою: в США випустили інтерактивний додаток для вивчення Біблії
0
140404_w_760_462

Незважаючи на те, що сьогодні є безліч мобільних додатків для вивчення Біблії, а також безліч друкованих Біблій для вивчення, Tyndale House Publishers – одна з найбільших незалежних християнських видавничих компаній в світі – випустила нову лінійку Біблій, яка намагається об’єднати ці дві концепції.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

Минулого місяця видавництво представило свою Біблійну колекцію Filament, про яку на вебсайті йдеться, що це «переосмислення читання Біблії».

«Це майбутнє Біблії: дізнавайтеся більше, не носячи більшого», – йдеться на вебсторінці колекції.

У той час як багато дослідницьких Біблій містять аналіз Письма на полях сторінок, нова Біблійна колекція Filament об’єднує всі пов’язані з Писанням примітки, роздуми про уривки, інтерактивні карти і відео, які пов’язані з кожною сторінкою Біблії в мобільному додатку Filament. Це дуже зручно для користувачів, коли вони читають свою друковану Біблію.

За останній місяць додатком скористалися 9000 чоловік.

Коли читачі переглядають номер сторінки уривка, який вони читають або вивчають в додатку, їм надається можливість прочитати легкий для розуміння короткий виклад уривка і будь-яку додаткову контекстну інформацію, а також мотиваційні, карти і короткі відео, пов’язані з уривком.

Додаток містить загалом понад 1200 молитов, написаних різними християнськими авторами.

«Є щось дійсно важливе в тому, щоб мати друковану Біблію, яка є центром вашої взаємодії зі словом Бога. Але ви не хочете позбавлятися від всіх цих цифрових інструментів, тому що вони також мають величезну цінність», – сказав Кейт Вільямс, директор проєкту додатків та старший редактор Tyndale House.

«Ми пропонуємо цей цифровий додаток, щоб надати додаткову інформацію, яка дійсно допомагає вам об’єднати і зрозуміти, що ви читаєте в цій друкованій Біблії. Є друковані Біблії, які роблять це – Біблія для вивчення тощо. Але трапляється так, що ви намагаєтеся вмістити все це на сторінці, і в підсумку ви отримуєте величезну книгу, а в деяких випадках сам текст Святого Письма витискується зі сторінки, тому що ваш власний текст дуже сильно відволікає увагу від нього. Ми можемо взяти все це і помістити в додаток».

Вільямс сказав, що додаток дозволяє користувачам вносити аналіз і додатковий зміст навчальної Біблії, коли вони хочуть, і не турбуватися про те, щоб тягати з собою гігантську книгу.

«Це дозволяє вам мати портативну Біблію, яку ви можете взяти з собою куди завгодно і вивчати її самостійно за обідом, в поїзді або де завгодно, – сказав він. – Або якщо ви перебуваєте в невеликій групі або розмовляєте з кимось про Біблію і у вас виникають питання – у вас є доступ до інструментів, які допоможуть вам відповісти на ці питання».

Ідея створення Біблійної колекції Filament вперше виникла в 2016 році. Перша Біблія Filament була опублікована в жовтні 2018 року. Але минулого місяця Тіндейл оголосив про запуск колекції Біблії Filament, яка дає користувачам можливість вибрати чотири різних Біблії в New Living Translation або King. James Version, які сумісні з розширеним мобільним додатком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Новий Завіт перекладу Попченка з’явився в додатку YouVersion
14:37 - Ср / 13 Жов. Біблія
У Києві презентують частину Нового Заповіту шрифтом Брайля
10:50 - Сб / 02 Жов. Біблія, Події
Що Біблія говорить про привидів
13:04 - Чт / 30 Вер. Біблія
Істина без любові: 10 способів перетворити Біблію на зброю
15:10 - Вт / 14 Вер. Біблія, Християнське життя
Щоб зробити Біблію доступною для всіх: YouVersion співпрацюватиме з перекладачами до 2033 року
14:21 - Сб / 11 Вер. Біблія, Світ
Біблія: 10 способів взаємодії
17:00 - Пн / 06 Вер. Біблія, Християнське життя
10 віршів з Біблії, які надихають здобувати перемогу з Господом
18:28 - Пн / 30 Сер. Біблія, Християнське життя
Тільки 9% молоді покоління Z прагнуть регулярно читати Біблію: результати опитування
13:40 - Пт / 13 Сер. Біблія, Світ
Австралійська організація створила Біблію-планшет для людей з поганим зором та слухом
12:50 - Пт / 13 Сер. Біблія, Світ
За 9 років дівчина із синдромом Дауна створила рукописну Біблію
12:50 - Пн / 09 Сер. Біблія, Люди, Світ
«Біблія – Книга Життя»: в Україні презентують мистецький аудіофільм з 3D звуком
12:24 - Пт / 06 Сер. Біблія, Україна
В Єрусалимі знайдено сліди землетрусу, двічі описаного у Святому Письмі
15:50 - Чт / 05 Сер. Біблія, Події, Світ