Щоб зробити Біблію доступною для всіх: YouVersion співпрацюватиме з перекладачами до 2033 року
0
youversion_1

Популярний мобільний біблійний додаток YouVersion співпрацює з альянсом 10 провідних організацій з перекладу Біблії, щоб допомогти зробити Євангелію доступною для 95% населення світу до 2033 року.

Про це пише Слово про Слово з посиланням на The Christian Post.

План співпраці, який спочатку деякі вважали неможливим, також буде спрямований на те, щоб Новий Заповіт був доступний 99,96% усіх мов.

Ідеї ​​для партнерства illumiNations визрівали з 2010 року на організованій зустрічі. Асоціація була створена, оскільки 3732 мов світу з понад 7000 мов мають мало або зовсім не мають перекладеного Писання.

«Біблія змінює життя, і ми хочемо повернути та поінформувати про це, – сказав в інтерв’ю The Christian Post засновник YouVersion Боббі Грюневальд. – Важливо, щоб люди знали, що Бог також говорить їхньою мовою”.

Грюневальд створив YouVersion, широко відомий як додаток Біблії, у 2008 році, коли він намагався встановити послідовну модель часу, який він витрачав на читання Біблії. З моменту свого створення лише додаток було встановлено на понад 400 мільйонів унікальних пристроїв та завантажено у кожній країні світу.

Грюневальд сказав, що хоча через додаток мільйони людей «наближаються до Біблії», служіння усвідомлювало, що їм потрібно охопити й інші мови, включаючи «менші мови, які ніколи не чули слів Ісуса».

«Як служіння, ми взяли на себе зобов’язання зробити Біблію доступною всіма мовами серця», – сказав він.

Missio Nexus – найбільша євангелізаційна асоціація церков та організацій у Північній Америці – повідомила у 2016 році, що приблизно шоста частина населення світу (1,3 мільярда осіб) не має перекладу повної Біблії мовою, якою вони найкраще розмовляють.

Хоча Грюневальд сказав, що співробітники YouVersion не є перекладачами, їхня роль у партнерстві вимагатиме відстоювання інтересів, щоб покращити роботу, яку перекладачі з організаціями-партнерами IllumiNations будуть виконувати протягом наступного десятка років.

Серед організацій, що беруть участь у союзі IllumiNaitions, є Американське біблійне товариство, Товариство глухих Біблій, Лютеранські перекладачі Біблії, Насіннєва компанія, SIL International, Об’єднані біблійні товариства, Слово для світу, Піонерські перекладачі Біблії та Перекладачі Біблії Уікліфа США.

Грюневальд сказав, що праця, необхідна для перекладу Біблії на різні діалекти, – нелегкий подвиг. Одного разу на виконання одного перекладу пішло 12 років.

Спочатку Біблію переважно перекладали через довгострокову місію. Місіонери подорожували туди, де ніколи не чули перекладу Євангелії на їхні мови. Вони занурилися в середовище людей, щоб вивчити їхні мови та, врешті-решт, допомогти у перекладах Біблії.

Але з часом, завдяки прогресу в технології та методології перекладу, процес перекладу прискорився.

Грюневальд сказав, що сподівається, що більше людей будуть журтвувати для досягнення більшої кількості перекладів Біблії. Він також сподівається, що YouVersion вплине на ще багато життів і приведе до того, що більше людей захочуть брати участь у праці з перекладу Біблії.

«Це велика, зухвала та агресивна мета, але це план, орієнтований на Бога, який приніс стільки єдності та віри. І коли є велика єдність і віра, Бог відповідає”, – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

У Польщі пройшов щорічний парад за життя та сім’ю
11:05 - Сб / 25 Вер. Події, Світ
Скорочення друкованих та збільшення цифрових: як пандемія вплинула на поширення Біблій
14:45 - Пт / 24 Вер. Світ
Захист християнської спадщини: у Варшаві підписали угоду про створення українського Ordo Iuris
13:34 - Пт / 24 Вер. Події, Світ, Україна
Християн у США закликали долучитися до маршу проти переслідувань за віру
12:05 - Чт / 23 Вер. Світ
Віз християнську молодь із ретріту: в США розбився автобус із 31 пасажиром
16:21 - Ср / 22 Вер. Світ
У США поліцейський зловив немовля, яке викинули з балкона другого поверху
15:30 - Ср / 22 Вер. Світ
Пастор відкрив у Фінляндії благодійне кафе «Ukraina»
16:01 - Вт / 21 Вер. Світ
У США стартував марш проти гоніння християн
13:34 - Вт / 21 Вер. Світ
Боксер-християнин Менні Пак’яо балотується на пост президента Філіппін
12:58 - Вт / 21 Вер. Політика, Світ
Сьогодні євреї відзначають перший день Біблійного свята Суккот
18:15 - Пн / 20 Вер. Світ, Свята
Трамп зініціював утворення Національної ради з питань віри у США
11:52 - Пн / 20 Вер. Світ
Попри пандемію, благодійники в США активно жертвують гроші: результати дослідження
11:35 - Пт / 17 Вер. Благодійність, Світ