Щодо ціни на газ і вакцинації: Рада Церков обговорила співпрацю з прем’єром
0
61a7c70ccfdf2965872783_820x360

Уряд приділяє особливу увагу питанням державної політики у сфері релігії. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

На зустрічі також були присутні Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, представники Міністерства енергетики й Міністерства соціальної політики, інформує Урядовий портал.

Денис Шмигаль подякував представникам релігійних організацій за конструктивну позицію в популяризації процесу вакцинації проти COVID-19.

«Власний приклад щеплення та відкриття пунктів вакцинації при релігійних організаціях дало гарний поштовх процесу загалом. Ми розраховуємо вакцинувати більшість дорослого населення до кінця року. Це безсумнівно допоможе зберегти багато життів», — зазначив Прем’єр-міністр.

Відповідаючи на питання представників ВРЦіРО, глава Уряду зазначив, що ведеться активна робота в питанні збереження у структурі облдержадміністрацій підрозділів, які реалізують державну політику у сфері релігії. За словами Прем’єр-міністра, основна проблема полягає у відсутності кадрового забезпечення. Він закликав ВРЦіРО надати свої пропозиції для комплексного вирішення цього питання.

Денис Шмигаль також акцентував увагу на ухваленні Парламентом закону «Про службу військового капеланства», який довго очікувала релігійна спільнота.

«Цей закон нарешті врегулює відносини у сфері реалізації конституційного права на свободу світогляду та віросповідання наших військовослужбовців, визначаючи правові та організаційні засади і принципи діяльності Служби військового капеланства», — наголосив очільник Уряду.

У питанні тарифів на природний газ Прем’єр-міністр зауважив, що газопостачальна компанія «Нафтогаз» зафіксувала для релігійних організацій ціну на рівні 16,55 грн за кубічний метр (з урахуванням ПДВ та плати за транспортування газу магістральними мережами).

«Ціна залишатиметься незмінною протягом усього опалювального сезону. На сьогодні укладено 1225 таких договорів. Отож, релігійним структурам варто активніше долучатися до процесу укладання відповідних договорів», — відзначив Глава Уряду.

Денис Шмигаль повідомив, що за ініціативи Президента України наступного року розпочнеться програма «Велика термомодернізація», яка дозволить мінімізувати втрати тепла при його постачанні й, відповідно, суттєво знизити комунальні платіжки.

Представники ВРЦіРО зі свого боку подякували Прем’єр-міністру та Уряду за увагу до вирішення актуальних питань і конструктивну співпрацю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Консервативні церкви США утворили новий альянс через проблеми ліберального богослов’я
17:37 - Пт / 21 Січ. Світ, Церква
Проповідували Євангеліє й роздавали гумдопомогу: п’ятидесятники відвідали прифронтову зону
17:13 - Чт / 20 Січ. Церква
У Каневі вчетверте зібралися на молитовний сніданок
11:40 - Ср / 19 Січ. Події, Політика, Україна
Київські баптисти обрали нового керівника: яке його бачення
11:25 - Нд / 16 Січ. Церква
«Різдво. Віфлеємська зірка»: у Житомирській міській раді відбувся молитовний сніданок
12:42 - Нд / 09 Січ. Події, Політика, Україна
Безоплатні трансплантації органів: президент підписав новий закон
13:55 - Пт / 07 Січ. Здоров'я, Політика, Україна
Моя дитина хоче «перехрещуватися» в протестантів. Що робити?
17:14 - Ср / 05 Січ. Християнське життя, Церква
Рівненська облрада просить карати за «пропаганду гомосексуальності»
16:40 - Пт / 24 Гру. Події, Політика, Україна
Напередодні Різдва християни роздали подарунки людям з інвалідністю
15:25 - Пт / 24 Гру. Благодійність, Україна, Церква
Церква для іноземців в Одесі провела своє перше хрещення у морі
16:47 - Ср / 08 Гру. Люди, Церква
Християни у Миколаєві масово підписують звернення проти пропаганди ЛГБТ
13:00 - Вт / 07 Гру. Політика, Церква
ВРЦіРО звернулися до президента з заявою про недоцільність ратифікації Стамбульської конвенції
13:35 - Пт / 03 Гру. Україна, Церква