Служіння засудженим: в Україні запровадять міжнародну програму «Подорож в’язня»
0
222

Протягом тижня, з 8 по 12 листопада, в Україні працює делегація Міжнародної асоціації тюремного служіння Prison Fellowship International (PIF).

Представництва цієї організації діють у 120 країнах світу, а програму «Подорож в’язня», котру вона втілює, на цей час вже пройшли більш як 1 млн засуджених в різних куточках світу, йдеться на сайті УЦХВЄ.

Як показала практика, програма «Подорож в’язня» досить ефективна в роботі із засудженими, незалежно від країни, де впроваджується. Її метою  є зміни тюремних середовищ та створення умов для  повернення в’язнів до гідного життя в суспільстві.

Це – восьмитижневий курс євангелізації й учнівства, заснований на Євангелії від Марка. Автори запрошують в’язнів у подорож, яка веде до чудесних  перетворень в їхньому серці, та розповідають про В’язня Ісуса. Оскільки багато ув’язнених відчувають безнадію через ізоляцію, до якої їх привів гріх та кримінальні вчинки, їм необхідне слово примирення. Перш за все – примирення з жертвами злочинів, сім’ями та з Богом.

Як розповів В’ячеслав Когут, директор Соціального департаменту УЦХВЄ та виконавчий директор Української міжконфесійної місії «Духовна і благодійна опіка в місцях позбавлення волі», мета візиту – вивчити динаміку розвитку капеланського служіння в нашій країні та укласти угоду про співпрацю.

У понеділок провели першу робочу зустріч із старшим регіональним директором в Європі та Центральній Азії Джоном Х’ю Грейтхедомі та співробітницею офісу PIF Христиною Урсакіла.

Наступного дня до колег приєднався Девід Ван Паттен, головний операційний директор PFI International. Разом з делегацією Місії «Духовна і благодійна опіка в місцях позбавлення волі», а також у супроводі начальника відділу виховних колоній та навчання засуджених Управління ресоціалізації та соціальної реабілітації Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Юрія Величка, служителі здійснили виїзд “у поля”. А саме: на Житомирщину, у Коростенську виправну колонію №71. Там відвідали житловий сектор колонії та поспілкувалися з ув’язненими та адміністрацією, побували в каплиці та молитовній кімнаті, де мали бесіду із місцевими пасторами.

Після цього делегація повернулась на Київщину, де в с. Дмитрівка відвідала новозбудований центр реінтеграції й адаптації УЦХВЄ, який відкриє свої двері для підопічних вже найближчим часом. Це буде одна з платформ, на якій впроваджуватиметься проєкт.

10 листопада відбулася презентація програми «Подорож в’язня» у головному офісі Департаменту виконання кримінальних покарань України. Зокрема, до заходу долучилися співробітники Управління ресоціалізації та соціальної реабілітації департаменту, які  високо оцінили перспективи цієї міжнародної програми.

У середу, 11 листопада, в офісі київської церкви «Альфа» Джон Х’ю Грейтхед та Христина Урсакіла провели тренінги для українських капеланів, які на перших етапах будуть впроваджувати програму в життя.

А в четвер Девід Ван Паттен  презентував план та бюджет програми в Україні, після чого відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Євангеліє доступне кожному»: для ув’язнених США створили молитовні щоденники

333
photo_2021-11-10_21-24-39-1024×683
photo_2021-11-10_21-24-36
111

За темою

Радіо допомагає духовному пробудженню серед ромів в Україні
17:43 - Ср / 29 Чер. Україна, Християнське життя
Тернополян, які проходять альтернативну службу, будуть залучати до завдань у тилу
13:54 - Ср / 22 Чер. Україна
Запрошують розповісти про війну в Україні через призму особистих історій: Незабаром стартує конкурс
18:57 - Вт / 21 Чер. Люди, Україна, Християнське життя
Звернення Михайла Паночка з нагоди Дня братерства – 2022
17:55 - Пт / 17 Чер. Події, Україна, Церква
«Біблія або вічне Євангеліє». Вийшов унікальний переклад Біблії українською мовою
17:32 - Пт / 17 Чер. Біблія, Книги, Україна
Приживили втрачені кінцівки: українські військові хірурги провели 4 унікальні операції
16:37 - Пт / 17 Чер. Здоров'я, Україна
Стало відомо, кого з українців можуть позбавити статусу ВПО під час війни: про що треба знати
15:41 - Ср / 15 Чер. Люди, Україна
100 днів війни. Висновки
15:29 - Пт / 03 Чер. Україна
Роботу фонду «Ми поруч» перевели з режиму «спринт» в режим «марафон»
12:34 - Пт / 03 Чер. Благодійність, Україна
Рада Церков висловила протест щодо муралу «Свята Джавеліна» в Києві
15:51 - Чт / 26 Тра. Події, Україна
Друга «професія» Таврійського інституту
18:23 - Пт / 20 Тра. Україна, Християнське життя
В Україні поширили довідник для тих, хто потребує допомоги
16:56 - Пт / 22 Кві. Україна