«Служимо людям не тільки для свідоцтва, а й для порятунку»: церква в Рівному розмістила 16 білбордів за сімейні цінності
1+
HEO-00-800×445

У Рівному на вулицях міста розмістили 16 християнських бордів. Мета акції донести, що «Аборт — це вбивство», заступитися за беззахисних дітей, у яких хочуть відняти можливість на життя.

Про це повідомляє invictory.com з посиланням на пресцентр церкви «Христос є відповідь». 

Рівненська церква «Христос є відповідь» виступає на захист шлюбу і ненароджених дітей. Весь осінній період волонтери активно стежили за рекламними майданчиками міста, щоб після політичної агітації встановити просімейну соціальну рекламу. 

Громада сподівається, що ці фрази врятують принаймні одну дитину, адже за час незалежності України в країні було зроблено понад 30 мільйонів абортів, і ця інформація тільки з офіційних джерел. 

«Борди — це один зі способів донести жителям міста духовні істини. Сьогодні понад 20 християнських білбордів у м. Рівне нагадують людям про Бога. Не всі рекламні компанії погоджуються на установку подібних щитів через побоювання щодо судових позовів. Але і така невелика кількість бордів може щось змінити», — зазначили організатори. 

«Якщо буде зруйнована сім’я, то незабаром суспільство перестане існувати. Ми як християни стаємо на захист основи суспільства — сім’ї. Важливо не тільки молитися, але й щось робити в інтересах нації. Як батько шістьох дітей я не можу стояти осторонь від процесів зі знищення сім’ї, які відбуваються в країні. Саме тому ми багатотисячними тиражами друкуємо газети, ведемо телепрограми, поширюємо іншу друковану продукцію, проводимо семінари, розміщуємо борди на захист сім’ї», — розповідає директор місії «Христос є відповідь» Тарас Сень

За останні кілька років уздовж вулиць міста були розміщені понад двісті рекламних одиниць. Також завдяки зусиллям членів церкви «Христос є відповідь» в Рівному було розповсюджено близько 900 тисяч газет, майже 300 тисяч християнських календарів і багато іншої духовної літератури, для цього спеціально встановлюються вуличні намети. Місіонери налагодили співпрацю з різними світськими ЗМІ, і робота не обмежується тільки друкованими виданнями. Місія взаємодіє і з телебаченням: на 10 телеканалах за весь час в ефір вийшло близько чотирьох тисяч християнських передач.

Служителі місії «Христос є відповідь» провели сотні дитячих євангелізацій в різних областях України, для школярів надруковані християнські щоденники. У навчальних закладах (школах, коледжах, університетах) проведені лекції для декількох тисяч учнів на духовно-моральні теми. 

Серед благодійних ініціатив місії — роздача продуктових наборів нужденним, безкоштовні обіди, організація туристичних поїздок в Карпати. До слова, вже відбулися понад 22 екскурсії. 

«Кожен буде відповідати перед Богом за всі свої вчинки. І слово Боже, яке люди чули та не прийняли, буде судити їх в останній день. Іноді, щоб донести людям біблійні істини, не обов’язково довго говорити — досить одного влучного слова, вчасно сказаного і вчасно почутого. Коли люди вбивають ненароджених дітей, вони відкривають у своєму житті двері для смерті. Рано чи пізно це з відсотками відгукнеться на їх рідних і близьких через фізичні та душевні хвороби, залежності, інші проблеми», — підкреслили в пресцентр. 

Церква молиться, щоб Євангеліє, яке проголошується через борди, газети, календарі, телепрограми, служимо людям не тільки для свідоцтва, а й для порятунку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Адвентисти України збираються на жіночий онлайн-конгрес
17:43 - Пт / 22 Січ. Люди, Церква України
«Так належить нам виконати всю правду»: київські церкви провели водне хрещення в день Хрещення Господнього
15:45 - Пт / 22 Січ. Люди, Церква України
В Україні запрацювала онлайн-бібліотека з релігійним контентом
14:50 - Пт / 22 Січ. Книги, Україна, Церква України
Сьогодні розпочався ІІІ Форум християн-управлінців
12:30 - Пт / 22 Січ. Люди, Політика, Церква України
Стародавній монастир на Львівщині переоблаштують під чотири дитячі будинки
15:30 - Чт / 21 Січ. Історія, Сімейні цінності, Україна
Валерій Антонюк закликає долучитися до ініціативи молитовного руху «Заступники України»
17:50 - Ср / 20 Січ. Люди, Церква України
АДРА Україна та UNICEF Ukraine покращили водопостачання для 1240 жителів Донецької області
13:25 - Ср / 20 Січ. Благодійність, Церква України
Конкурс: євангелізаційні онлайн-проєкти отримають підтримку і просування
11:40 - Ср / 20 Січ. Люди, Церква України
В Україні хочуть скасувати реформу інтернатів, – Микола Кулеба
15:40 - Вт / 19 Січ. Політика, Сімейні цінності, Україна
Держава має залучати капеланів до психологічної реабілітації ветеранів
14:30 - Пн / 18 Січ. Люди, Церква України
«Навколо Бога в колі сім’ї»: пастор написав книгу «М.О.М.Е.Н.Т.И сімейного поклоніння»
11:05 - Пн / 18 Січ. Книги, Люди, Сімейні цінності, Україна
Міф чи правда?: купання в ополонці на Водохреща змиває гріхи
16:00 - Нд / 17 Січ. Свята, Церква України