Служителі ВСЦ ЄХБ провели братерські зустрічі у трьох областях
reusou-1

Упродовж п’яти днів, з 3 по 7 липня, тривала робоча поїздка керівництва ВСЦ ЄХБ до обласних об’єднань.

Заступники голови братства ЄХБ Василь Фурта і Роман Вечерківський відвідали Донецьке, Дніпропетровське і Запорізьке обласні об’єднання з метою планування та розвитку тамтешнього служіння. Також брати відвідали церкви у Дніпрі, Краматорську, Маріуполі, Запоріжжі, Бахмуті, Часовому Ярі та інших містах.

Про це інформує пресслужба ВСЦ ЄХБ.

У братерських зустрічах у Дніпрі, Краматорську і Маріуполі взяли участь старші пресвітери та їхні заступники, служителі помісних церков та керівники відділів.

На зустрічах йшлося про те, як старшому пресвітеру найкращим чином вибудувати служіння у трьох ключових напрямах – взаємодія з пасторами області, підготовка та введення в служіння молодих людей до пасторського служіння і благовістя та утворення нових церков.

Під час цих зустрічей брати приділили значну частину часу для того, аби молитися за посвяту та покликання, за наставництво та наступне покоління в служінні, за особисту відповідальність кожного служителя.

У ході зустрічі пастор Василь Фурта зазначив, що служіння пресвітера має бути цілеспрямованим на відміну від позиції «служіння ради служіння». Апостол Павло звертається у посланні до Титу 1:5 «Для того я залишив тебе на Криті, щоб ти впорядкував недокінчене й наставив пресвітерів у містах, як я тобі звелів».

Щодо передачі служіння, то у служителя обов’язковим є те, що треба закінчити перед тим, як піти. Необхідною є і підготовка наступних лідерів, щоб було кому передати служіння. Ми проголошуємо, що наша цінність – молодь, яку треба готувати. Тому це повинно стояти у пріоритетах кожного пастора.

Роман Вечерківський зосередив увагу на питанні місії, обговорюючи, які практичні кроки та зміни в церкві необхідні для зростання у благовісті та організації нових церков. Він ділився пропозиціями, як заохочувати церкву жити Євангелієм та перефокусувати її на досягнення неспасенних людей.

Було запропоновано у кожному об’єднанні зробити щотижня молитовний день за духовне оновлення церков, за бачення того, де треба започатковувати нові церкви. Такий досвід вже має Івано-Франківська, Тернопільська, Київська області, коли служителі об’єднуються у молитві через програму Zoom або наживо.

«Якщо пастор, церква, об’єднання готові до євангелізації, але не знають, як стартувати, де взяти людей та фінанси, ми готові спорядити їх, приїжджати і разом із їхньою командою розпочинати. Адже кожен комітет Братства ЄХБ має фокус на благовісті і готовий своїм профільним напрямом долучитися, чи то дитячий, музичний, чи будь-який інший комітет», – каже Роман Вечерківський.

Служителі Союзу взяли участь у богослужінні новоутвореної церкви «Мир Євангелія» м. Бахмут, церкви м. Часів Яр та провели окрему зустріч з місіонерами Донецького регіону.

У м. Запоріжжі Василь Фурта і Роман Вечерківський відвідали громадську організацію «Міський центр допомоги» та мали зустріч з Дмитром Матюхіним, директором центру, та Павлом Метленком, старшим пресвітером Запорізького ООЦ ЄХБ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кіровоградські церкви ЄХБ обрали нового обласного пресвітера

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Стратегічна зустріч керівників молодіжного служіння
16:04 - Пн / 23 Січ. Події, Християнське життя, Церква
«Ви тільки ж нас не залишайте!» – Про людей, які хотіли бути корисними
13:49 - Ср / 14 Гру. Люди, Україна, Християнське життя, Церква
Церква ХВЄ у Луцьку відкрила Пункт незламності
15:18 - Чт / 24 Лис. Благодійність, Україна, Церква
У Києві пройшла зустріч вдів військовослужбовців
17:30 - Вт / 22 Лис. Події, Україна, Церква
7 грудня – навчання для бухгалтерів
17:32 - Вт / 15 Лис. Події, Церква
На площі старого міста у Варшаві (Польща) молитимуться за Україну
11:41 - Чт / 27 Жов. Події, Світ, Церква
Молись за кожного солдата поіменно: 14 жовтня стартує Всеукраїнська акція «Молитовний щит»
16:44 - Чт / 13 Жов. Люди, Україна, Церква
Перервав 25-річне мовчання: Уповноважений ВРУ з прав людини провів зустріч із представниками ВРЦіРО
18:31 - Ср / 21 Вер. Люди, Політика, Церква
Піца для переселенців: у Луцьку на території церкви волонтерили англійці
18:04 - Ср / 31 Сер. Благодійність, Події, Церква
Світовий Баптистський альянс засудив «неспровоковане та невиправдане вторгнення» росії в Україну
17:52 - Вт / 19 Лип. Події, Світ, Церква
Львівська церква «Дім Євангелія» будуватиме центр соціально-духовної роботи
13:48 - Пт / 15 Лип. Події, Україна, Церква
600 дітей і 100 підлітків щодня: Ірпінська біблійна церква провела денний табір
17:12 - Ср / 06 Лип. Дитяче служіння, Події, Церква