Сьогодні християнський світ святкує Вознесіння: біблійний погляд на свято
unnamed

На 40-й день після Христового Воскресіння відбулася подія Вознесіння Ісуса Христа.

Христос Воскрес і Вознісся, щоб продовжити діло викуплення людства. Він Прийшов на цю землю маленьким немовлям, а пішов славним Переможцем. Коли Христос закінчив своє земне служіння, Він розпочав небесне, як Заступник і Первосвященик для всіх правдиво віруючих в Нього.

ІСТОРІЯ ВОЗНЕСІННЯ

«А по муці Своїй Він ставав перед ними живий із засвідченнями багатьма, і сорок день їм з’являвся та про Божеє Царство казав». (Дiї Ап. 1:3)

Сорок днів Христос розвіював сумнів, що Він дійсно воскрес з мертвих. Це було необхідно для утвердження віри Його послідовників. Увесь цей час Він пояснював учням свої попередні слова та діла. Відкривав Своє вчення у світлі двох важливих для всього людства подіях — це смерть і воскресіння. А потім…

«І, прорікши оце, як дивились вони, Він угору возноситись став, а хмара забрала Його сперед їхніх очей… А коли вони пильно дивились на небо, як Він віддалявся, то два мужі у білій одежі ось стали при них, та й сказали: Галілейські мужі, чого стоїте й задивляєтесь на небо? Той Ісус, що вознісся на небо від вас, прийде так, як бачили ви, як ішов Він на небо!» (Дiї Ап. 1:9-11)

Якщо описати одним реченням: «Ісус вознісся видимо і тілесно». Про цю подію писали пророки.

НЕОБХІДНІСТЬ І ЦІЛЬ ВОЗНЕСІННЯ

«Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель (Святий Дух) не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його». (Єв. вiд Iвана 16:7)

І це не лише обітниця Святого Духа, а й багато інших обітниць, які мусили справдитися і ще продовжують виконуватися й сьогодні!

Христос повернувся додому. Таким був Божий план. Він виконав свою місію на землі.

«Чули ви, що Я вам говорив: Я відходжу, і вернуся до вас. Якби ви любили Мене, то ви б тішилися, що Я йду до Отця, бо більший за Мене Отець». (Єв. вiд Iвана 14:28)

Сьогодні Ісус готує місце на небі для кожного, хто повірить і прийме Його, як Свого особистого Спасителя, та служитиме Йому по всі дні свого життя.

«Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас? А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви». (Єв. вiд Iвана 14:2,3)

ВОЗНЕСІННЯ ДЛЯ СПАСІННЯ СВІТУ

«Поправді, поправді кажу вам: Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більші від них він учинить, бо Я йду до Отця». (Єв. вiд Iвана 14:12)

«А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь». (Єв. вiд Матвiя 28:18-20)

Після Вознесіння розпочався період Церкви. До другого приходу Христа у всіх віруючих є завдання бути свідками Ісуса, доказом Його перемоги над гріхом, носіями Доброї звістки. Перебуваючи через Духа Святого в кожній віруючій людині, Ісус дає сили для здійснення місії — заполонити увесь світ Христовою Євангелією.

ВОЗНЕСІННЯ І ВІРУЮЧИЙ В ІСУСА

«І нас, що мертві були через прогріхи, оживив разом із Христом, спасенні ви благодаттю, і разом із Ним воскресив, і разом із Ним посадив на небесних місцях у Христі Ісусі». (До ефесян 2:5,6)

«Безсумнівно, велика це таємниця благочестя: Хто в тілі з’явився, Той оправданий Духом, Анголам показався, проповіданий був між народами, увірувано в Нього в світі, Він у славі вознісся!» (1-е Тимофiю 3:16)

Прийде день, коли кожне коліно схилиться перед Ним і кожен язик визнає, що Ісус є Господь у славу Бога Отця.

«Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім’я, що вище над кожне ім’я, щоб перед Ісусовим Ім’ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних, і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця!» (До филип’ян 2:9-11)

Тому давайте вже сьогодні поклонятися і служити такому Ісусу Христу, котрий наперекір закону гравітації тілесно піднявся на небо… Давайте приготовимося зустріти Його — Бога, котрий прийде тілесно і видимо, як і вознісся.

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Стратегічна зустріч керівників молодіжного служіння
16:04 - Пн / 23 Січ. Події, Християнське життя, Церква
«Ви тільки ж нас не залишайте!» – Про людей, які хотіли бути корисними
13:49 - Ср / 14 Гру. Люди, Україна, Християнське життя, Церква
Церква ХВЄ у Луцьку відкрила Пункт незламності
15:18 - Чт / 24 Лис. Благодійність, Україна, Церква
У Києві пройшла зустріч вдів військовослужбовців
17:30 - Вт / 22 Лис. Події, Україна, Церква
7 грудня – навчання для бухгалтерів
17:32 - Вт / 15 Лис. Події, Церква
На площі старого міста у Варшаві (Польща) молитимуться за Україну
11:41 - Чт / 27 Жов. Події, Світ, Церква
Молись за кожного солдата поіменно: 14 жовтня стартує Всеукраїнська акція «Молитовний щит»
16:44 - Чт / 13 Жов. Люди, Україна, Церква
Перервав 25-річне мовчання: Уповноважений ВРУ з прав людини провів зустріч із представниками ВРЦіРО
18:31 - Ср / 21 Вер. Люди, Політика, Церква
Піца для переселенців: у Луцьку на території церкви волонтерили англійці
18:04 - Ср / 31 Сер. Благодійність, Події, Церква
Світовий Баптистський альянс засудив «неспровоковане та невиправдане вторгнення» росії в Україну
17:52 - Вт / 19 Лип. Події, Світ, Церква
Львівська церква «Дім Євангелія» будуватиме центр соціально-духовної роботи
13:48 - Пт / 15 Лип. Події, Україна, Церква
600 дітей і 100 підлітків щодня: Ірпінська біблійна церква провела денний табір
17:12 - Ср / 06 Лип. Дитяче служіння, Події, Церква