Сьогодні євреї відзначають перший день Біблійного свята Суккот
0
prazdnik-kushei3

20 вересня, разом з заходом сонця євреї святкують Суккот. 

Про це пише ieshua.org.

Суккот є святкуванням земного врожаю (Повторення Закону 6:13-15), і це час подякувати Богові за Його благословення. Але що більш важливо, Суккот знаменує звільнення Ізраїлю з Єгипту, як описано в Левит 23: 34-44

Бог вів Свій народ через пустелю, захищав, забезпечував і зцілював їх. Блукаючи в пустелі, євреї розбивали табір на шляху. Ось чому Бог велів Ізраїлю будувати «тимчасові житла» і жити в них впродовж тижня в цій порі року. Курені або намети також є символом того, що ми мандрівники на землі.

Бог сказав Мойсею передати народу наступну заповідь: «Святкуйте його як свято на честь Господа, протягом семи днів щороку. Це закон на віки вічні на всі ваші покоління. Відзначатимете це свято в сьомому місяці. Будете жити протягом семи днів у куренях. Усі ізраїльтяни мусять жити в наметах, щоб ваші нащадки знали, що Я поселив дітей Ізраїлю в намети, коли вивів їх із землі Єгипетської. Я Господь, Бог ваш» (Левит 23: 41-43).

Під час Свята ізраїльтяни часто дарують подарунки і кошики з продуктами своїм друзям і родичам, подібно до західних свят врожаю, включаючи День Подяки.

Під час Суккоту євреї готують особливий букет з чотирьох рослин, щоб розмахувати ним перед Господом. Він називається Лула, і кожен його елемент має дуже символічне значення. У правій руці потрібно тримати пальмову гілку, дві гілки верби і три гілки мирта. А в лівій руці ми тримаємо етрог (фрукт сімейства цитрусових).

«Першого дня візьмете плодів з фруктових дерев, пальмове гілля, гілля широколистих дерев, а також гілля з верболозу, що біля струмку, і веселитиметеся перед Господом вашим Богом сім днів» (Левит 23:40).

Розмахуючи цим букетом, єврейський народ благав Бога: «Господи, прийми нас усіх, якими ми є», і одночасно проголошував єдність всього Ізраїлю, по вірі. Завдяки Слову Божому ми знаємо, що Він дійсно приймає нас такими, якими ми є, але Він не має наміру дозволяти нам залишатися такими ж. Він вірний в тому, щоб вчити нас, змінювати нас і допомагати нам зростати.

Послання Сукотту також стосується майбутнього – другого пришестя Месії, яке буде радісним днем ​​для тих, хто знає Його. Коли Месія прийде, Він збере врожай для Царства Отця.

У синагогах часто читають уривки з книги Захарії, особливо 14-й розділ, який передбачає повернення Месії і Його святих. У ній йдеться про правління Месії, Божому піднесенні Єрусалиму, перемозі над ворогами Ізраїлю, і про те, що всі народи будуть здійснювати паломництво у святе Боже місто на Суккот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Відбудеться онлайн-конференція «Sing! Global»
14:40 - Ср / 27 Жов. Події, Світ
Місія «Христос є відповідь» проведе другий євангелізаційний крусейд в Ефіопії
13:55 - Пн / 25 Жов. Світ, Україна
«У тебе є сила змінити чиєсь життя»: тато написав доньці 690 записок до школи
12:41 - Нд / 24 Жов. Світ, Сімейні цінності
Про силу людського духу: у 2021 році вийде фільм «На крилі та молитві», заснований на реальних подіях
12:10 - Нд / 24 Жов. Світ, Фільми
64% американців кажуть, що без соцмереж життя було кращим
15:19 - Пт / 22 Жов. Світ
Facebook планує змінити назву
10:36 - Пт / 22 Жов. Світ
В Англії хочуть побудувати «Вічну стіну відповідей на молитви»
16:46 - Чт / 21 Жов. Світ
Вітали служителі й співачка Оксана Білозір: церква в Нетішині відсвяткувала 30-річчя
11:52 - Чт / 21 Жов. Події, Свята
Понад 20 церков на Одещині відсвяткували спільний День подяки
16:00 - Пн / 18 Жов. Події, Свята
Озброєна банда на Гаїті викрала 17 американських місіонерів-християн
15:42 - Пн / 18 Жов. Світ
Луцька церква «Спасіння» відзначає Свято подяки: масштабна двотижнева програма
08:30 - Нд / 17 Жов. Події, Свята, Церква
Телебачення чи школа, що має більший вплив на світогляд дітей: дослідження Джорджа Барна
11:55 - Сб / 16 Жов. Освіта, Світ