Стартував масштабний фотофлешмоб з метою популяризації сімейних цінностей
Знімок екрана 2020-06-15 о 20.37.17

Всеукраїнський Собор розпочинає масштабний фотофлешмоб “Міцна родина – сильна Україна” з метою популяризації сімейних цінностей в нашій країні.

Вже багато років поспіль Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій проводить національну ходу на захист сімейних цінностей. Цього року традиційну ходу за сімейні цінності не було можливості провести через карантин.

Нині нам необхідно активно мобілізуватися та стати на захист інституції сім’ї в Україні. Аби показати урядовцям та політикам, що питання сімейних цінностей є надзвичайно важливим для нашого народу – Всеукраїнський Собор ініціює віртуальну ходу за сім’ю у вигляді фотофлешмобу «Міцна родина – сильна Україна». Закликаємо приєднуватися до зазначеної події, адже кожне Ваше фото – це підтвердження вашої позиції, що сім’я є центром життя, суспільного розвитку і непохитна інституція в Україні. Це ваш голос, а сьогодні – крик за сімейні цінності та сім’ю! Нас мільйони і голос родини повинен лунати найгучніше, щоб ніхто не міг його заглушити і перекричати. Ми маємо право і повинні відстоювати сімейні цінності, які заклав Бог при створенні людини і першої сім’ї!

Пише Всеукраїнський Собор.

На сайті Всеукраїнського Собору буде створена інтерактивна карта «Родини України за сімейні цінності», у якій висвітлюватимуться фото всіх родин, що візьмуть участь у фотофлешмобі. Клікнувши на область, у якій проживаєте, ви зможете переглянути фотогалерею родин з вашої області та власну світлину.

Для участі у фотофлешмобі необхідно заповнити форму та в цій же формі прикріпити фото своєї родини (ОБОВ’ЯЗКОВО) з хештегом на світлині #мизасімю (написати #мизасімю та тримати в руках – креативність вітається)! Фото повинно бути не менше 500 кілобайт.

Якщо Ви надсилаєте фото своєї родини, то це автоматично означає, що Ви надаєте право на його використання у ресурсах Всеукраїнського Собору. 

Фотофлешмоб діє до 16:00 25 червня.

Фото учасників організатори будуть додавати у форматі онлайн на віртуальну карту, яка буде розміщена на сайті Всеукраїнського Собору. Також всі фото будуть розміщені на Фейсбук-сторінці SOBOR Art.

Крім цього, на учасників фотофлешмобу очікує розіграш цінних призів! 26 червня, під час проведення телемарафону «Міцна родина – сильна Україна», Всеукраїнський Собор розіграє багато подарунків для родин, що надіслали фото, за допомогою системи «Random.org».

Телемарафон відбудеться 26 червня з 9:00 до 21:00 на Ютуб-каналі SOBOR Art. Учасникам фотофлешмобу потрібно бути готовими, що до них можуть зателефонувати з телестудії.

Партнери: Baptist Youth, U_strean, Слово про Слово, Поклик.

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Стратегічна зустріч керівників молодіжного служіння
16:04 - Пн / 23 Січ. Події, Християнське життя, Церква
«Ви тільки ж нас не залишайте!» – Про людей, які хотіли бути корисними
13:49 - Ср / 14 Гру. Люди, Україна, Християнське життя, Церква
Церква ХВЄ у Луцьку відкрила Пункт незламності
15:18 - Чт / 24 Лис. Благодійність, Україна, Церква
У Києві пройшла зустріч вдів військовослужбовців
17:30 - Вт / 22 Лис. Події, Україна, Церква
7 грудня – навчання для бухгалтерів
17:32 - Вт / 15 Лис. Події, Церква
13 листопада – День молитви за сиріт
13:14 - Чт / 10 Лис. Люди, Події, Сімейні цінності
На площі старого міста у Варшаві (Польща) молитимуться за Україну
11:41 - Чт / 27 Жов. Події, Світ, Церква
Молись за кожного солдата поіменно: 14 жовтня стартує Всеукраїнська акція «Молитовний щит»
16:44 - Чт / 13 Жов. Люди, Україна, Церква
Перервав 25-річне мовчання: Уповноважений ВРУ з прав людини провів зустріч із представниками ВРЦіРО
18:31 - Ср / 21 Вер. Люди, Політика, Церква
«Плануєте одруження? Вам до нас!», – стартує курс підготовки до шлюбу
11:24 - Чт / 08 Вер. Освіта, Сімейні цінності
Програма «Основи сім’ї» тепер у YouTube!
18:06 - Вт / 06 Вер. Освіта, Сімейні цінності
Піца для переселенців: у Луцьку на території церкви волонтерили англійці
18:04 - Ср / 31 Сер. Благодійність, Події, Церква