«Суперкнига» надає матеріали для проведення дитячого Великоднього свята вдома
Superkniga-800×445

Проект «Суперкнига» підготував і дарує унікальний набір матеріалів, щоб провести дитяче Великоднє свято вдома, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на прес-центр «Суперкниги».

У цьому році більшість людей проведе Свято у себе вдома, а богослужіння пройдуть онлайн. Ми підготували кілька сценаріїв святкування Великодня з дітьми «в режимі карантину». Ви можете обрати різні способи спілкування — конференцію в режимі онлайн для учнів недільної школи або домашнє спілкування зі своїми дітьми — ці матеріали допоможуть цікаво розповісти про значення чудового свята! — йдеться в анонсі.

  • Урок «Ісус — Немовля, Яке змінило світ» із серії «Недільна школа в твоєму смартфоні», розроблений за матеріалами мобільного додатка «Суперкнига». Доступний українською та російською мовами — http://academy.superkniga.tv/.
  • Великодні уроки на основі класичної «Суперкниги» і мультфільм «Хороші новини». Доступні українською — bit.ly/Easter_superbook_classic_ukr та російською — bit.ly/Easter_superbook_classic_ru.
  • Великодні матеріали «Суперкнига нова»: великодній квест, вікторини, мультфільм «Христос Воскрес!», уроки виготовлення виробів, розмальовки тощо. Обидва пакети можна завантажити за посиланнями: українською мовою — bit.ly/Easter_superbook_ukr, російською мовою — bit.ly/Easter_superbook_rus.
  • Суперновинка — завдання на уважність і посидючість — Великодні пазли від «Суперкниги». Завжди доступні для ваших дітей за посиланням: bit.ly/Easter_puzzles.

Мета проекту «Суперкнига» — показати можливості вивчення Біблії для дитини будь-якої країни в будь-який момент часу на комп’ютері, планшеті або смартфоні. Ми працюємо над цим постійно. Карантин, ізоляція в будинках, отримання інформації та спілкування через гаджети — кілька останніх тижнів показали, що «Суперкнига» готова до викликів нового часу. Ми і в цих умовах можемо нести Добру Звістку. І я вдячна Богу за це, — розповідає Інна Черепова, керівник проекту «Суперкнига».

«Суперкнига» — це телевізійний християнський анімаційний серіал, який в доступній формі передає хроніки подій Старого і Нового Завіту Біблії. За 30 років існування мультфільм виходив в 106 країнах світу і перекладений на 43 мови. Його подивилися 500 мільйонів глядачів.

Кілька останніх років CBN створює нову анімаційну версію «Суперкниги» з елементами 3D анімації. Вже створили 58 серій нового серіалу, 44 серії перекладені на 46 мов світу, їх подивилися діти з 90 країн. Російською та українською мовами перекладені 39 серій.

Проект пропонує корисний і захопливий відеоресурс, методичні матеріали для занять c дітьми, програми для недільних шкіл та літніх таборів і сувенірну продукцію бренду «Суперкнига».

Сайт проекту superbook.cbn.com, канал на YouTube, мобільний додаток.

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Християнський фонд We stand with Ukraine отримав від президента нагороду «Золоте серце»
16:36 - Сб / 28 Січ. Благодійність, Люди, Україна
Дедалі більше українців будуть святкувати Різдво 25 грудня
15:38 - Ср / 21 Гру. Свята, Україна
«Ви тільки ж нас не залишайте!» – Про людей, які хотіли бути корисними
13:49 - Ср / 14 Гру. Люди, Україна, Християнське життя, Церква
Стань промінчиком Різдва для дитини: Пропонують долучитися до ініціативи «Різдвяний подарунок»
19:33 - Пт / 09 Гру. Благодійність, Дитяче служіння, Свята
«Викрадене Різдво» – створено нову різдвяну програму для дітей
13:53 - Ср / 07 Гру. Дитяче служіння, Свята
В Ірпені волонтери передали сім’ї новозбудований після влучання авіабомби будинок
17:53 - Пн / 05 Гру. Благодійність, Україна, Церква України
У Києві відбувся перший молитовний сніданок державної кримінально-виконавчої служби
14:27 - Ср / 30 Лис. Події, Україна
Російські окупанти закатували диякона церкви і його сина
18:46 - Пн / 28 Лис. Події, Україна
Церква ХВЄ у Луцьку відкрила Пункт незламності
15:18 - Чт / 24 Лис. Благодійність, Україна, Церква
У Києві пройшла зустріч вдів військовослужбовців
17:30 - Вт / 22 Лис. Події, Україна, Церква
Уперше в Україні в Ковельському районі працівники соціальних громад вивчатимуть мову жестів
13:58 - Чт / 17 Лис. Події, Україна
«Навички для успішного життя» – безплатний освітній проєкт для школярів: як долучитись
16:29 - Пн / 14 Лис. Освіта, Україна