Тільки 9% молоді покоління Z прагнуть регулярно читати Біблію: результати опитування
1+
i75_ArticleImage_17166

Менше ніж 10% молодих людей покоління Z кажуть, що вони прагнуть регулярно читати Біблію, згідно з опитуванням, яке було частиною нещодавно опублікованого звіту Американського біблійного товариства.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на christianpost.com.

У своєму звіті «Стан Біблії – США 2021», ABS дійшла висновку, що покоління Z (люди віком від 9 до 24 років), має «непевні стосунки з Біблією».

Дослідники опитали осіб віком 15 років і розділили покоління на «молодь покоління Z» (15-17 років), щоб відокремити їх від «дорослих покоління Z», (18 до 24 років).

Американське біблійне товариство виявило, що лише 9% молоді покоління Z були класифіковані як «залучені до Писань», що означає зосередження на читанні Біблії.

Для порівняння, 14% дорослого покоління Z та 23% міленіалів (1981-1999 рр.) були класифіковані як «Залучені до Писання». А 47% молодого покоління Z були позначені як «Не залучені».

«Половина всіх дорослих американців сьогодні вважаються «користувачами Біблії» – це ті, хто користується Біблією принаймні три – чотири рази на рік, – йдеться у звіті.

Однак лише третина молоді покоління Z (34%) є «користувачами Біблії», а серед дорослих покоління Z − таких 43%. У порівнянні з поколінням Z, міленіали мають набагато більший відсоток «користувачів Біблії», що наближається до середнього показника по країні (49%)».

Американське біблійне товариство також виявило, що під час пандемії та масових протестів через расову несправедливість у 2020 році читання Біблії серед молоді покоління Z зменшилося.

«Смута 2020 року не викликала більшого використання Біблії серед підлітків. Молодь покоління Z (27%) частіше, ніж дорослі покоління Z (19%) або міленіали (9%), кажуть, що вони скоротили використання Біблії за останній рік», – продовжив звіт.

«З іншого боку, міленіали, швидше за все, скажуть, що їх використання Біблії за останній рік зросло (29%) у порівнянні з дорослими покоління Z (27%) та молоді покоління Z (21%)».

Додатковим висновком доповіді стало те, що покоління Z, загалом, мало «значну непевність щодо цінності Святого Письма» на додаток до «нижчого за середнє залучення Біблії».

«Коли їх запитували про важливість Біблії для підтримки ключових американських ідеалів, молодь покоління Z (віком 15–17 років) частіше, ніж дорослі представники свого покоління, і набагато частіше, ніж літні люди, не визначилася, – додається у звіті.

Молодь покоління Z може продовжувати формувати свою думку з віком у дорослому віці, але в цілому покоління Z все ще частіше, ніж міленіали, ставить під сумнів відповідність Біблії до таких питань, як свобода (37% проти 27%) та єдність (29% проти 20%)».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

У Польщі пройшов щорічний парад за життя та сім’ю
11:05 - Сб / 25 Вер. Події, Світ
Скорочення друкованих та збільшення цифрових: як пандемія вплинула на поширення Біблій
14:45 - Пт / 24 Вер. Світ
Захист християнської спадщини: у Варшаві підписали угоду про створення українського Ordo Iuris
13:34 - Пт / 24 Вер. Події, Світ, Україна
Християн у США закликали долучитися до маршу проти переслідувань за віру
12:05 - Чт / 23 Вер. Світ
Віз християнську молодь із ретріту: в США розбився автобус із 31 пасажиром
16:21 - Ср / 22 Вер. Світ
У США поліцейський зловив немовля, яке викинули з балкона другого поверху
15:30 - Ср / 22 Вер. Світ
Пастор відкрив у Фінляндії благодійне кафе «Ukraina»
16:01 - Вт / 21 Вер. Світ
У США стартував марш проти гоніння християн
13:34 - Вт / 21 Вер. Світ
Боксер-християнин Менні Пак’яо балотується на пост президента Філіппін
12:58 - Вт / 21 Вер. Політика, Світ
Сьогодні євреї відзначають перший день Біблійного свята Суккот
18:15 - Пн / 20 Вер. Світ, Свята
Трамп зініціював утворення Національної ради з питань віри у США
11:52 - Пн / 20 Вер. Світ
Попри пандемію, благодійники в США активно жертвують гроші: результати дослідження
11:35 - Пт / 17 Вер. Благодійність, Світ