Тільки 9% молоді покоління Z прагнуть регулярно читати Біблію: результати опитування
1+
i75_ArticleImage_17166

Менше ніж 10% молодих людей покоління Z кажуть, що вони прагнуть регулярно читати Біблію, згідно з опитуванням, яке було частиною нещодавно опублікованого звіту Американського біблійного товариства.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на christianpost.com.

У своєму звіті «Стан Біблії – США 2021», ABS дійшла висновку, що покоління Z (люди віком від 9 до 24 років), має «непевні стосунки з Біблією».

Дослідники опитали осіб віком 15 років і розділили покоління на «молодь покоління Z» (15-17 років), щоб відокремити їх від «дорослих покоління Z», (18 до 24 років).

Американське біблійне товариство виявило, що лише 9% молоді покоління Z були класифіковані як «залучені до Писань», що означає зосередження на читанні Біблії.

Для порівняння, 14% дорослого покоління Z та 23% міленіалів (1981-1999 рр.) були класифіковані як «Залучені до Писання». А 47% молодого покоління Z були позначені як «Не залучені».

«Половина всіх дорослих американців сьогодні вважаються «користувачами Біблії» – це ті, хто користується Біблією принаймні три – чотири рази на рік, – йдеться у звіті.

Однак лише третина молоді покоління Z (34%) є «користувачами Біблії», а серед дорослих покоління Z − таких 43%. У порівнянні з поколінням Z, міленіали мають набагато більший відсоток «користувачів Біблії», що наближається до середнього показника по країні (49%)».

Американське біблійне товариство також виявило, що під час пандемії та масових протестів через расову несправедливість у 2020 році читання Біблії серед молоді покоління Z зменшилося.

«Смута 2020 року не викликала більшого використання Біблії серед підлітків. Молодь покоління Z (27%) частіше, ніж дорослі покоління Z (19%) або міленіали (9%), кажуть, що вони скоротили використання Біблії за останній рік», – продовжив звіт.

«З іншого боку, міленіали, швидше за все, скажуть, що їх використання Біблії за останній рік зросло (29%) у порівнянні з дорослими покоління Z (27%) та молоді покоління Z (21%)».

Додатковим висновком доповіді стало те, що покоління Z, загалом, мало «значну непевність щодо цінності Святого Письма» на додаток до «нижчого за середнє залучення Біблії».

«Коли їх запитували про важливість Біблії для підтримки ключових американських ідеалів, молодь покоління Z (віком 15–17 років) частіше, ніж дорослі представники свого покоління, і набагато частіше, ніж літні люди, не визначилася, – додається у звіті.

Молодь покоління Z може продовжувати формувати свою думку з віком у дорослому віці, але в цілому покоління Z все ще частіше, ніж міленіали, ставить під сумнів відповідність Біблії до таких питань, як свобода (37% проти 27%) та єдність (29% проти 20%)».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Благодійні очні клініки допомагають людям різних країн чути Євангеліє
11:19 - Пт / 22 Лип. Благодійність, Люди, Світ
Світовий Баптистський альянс засудив «неспровоковане та невиправдане вторгнення» росії в Україну
17:52 - Вт / 19 Лип. Події, Світ, Церква
«Біблія або вічне Євангеліє». Вийшов унікальний переклад Біблії українською мовою
17:32 - Пт / 17 Чер. Біблія, Книги, Україна
Слово Боже вже доступне 3495 мовами. Дані звіту Wycliffe
14:41 - Пн / 13 Чер. Біблія, Світ
Найкращих учителів із предметів духовно-морального спрямування та юних знавців Біблії привітають онлайн
16:46 - Пн / 23 Тра. Біблія, Освіта, Події
У Туреччині виявили підземне місто, де перші християни рятувалися від римських переслідувань
10:40 - Сб / 21 Тра. Історія, Світ
У Бразилії спорудили найбільшу у світі статую Христа
13:26 - Ср / 11 Тра. Події, Світ
На Пасху світ молитиметься разом з Україною про мир
09:40 - Вт / 12 Кві. Світ, Свята
Християни Європи створили низку вебплатформ для допомоги українським біженцям
17:25 - Ср / 30 Бер. Світ
В Ізраїлі знайшли найдавніший текст з іменем Бога
12:26 - Сб / 26 Бер. Історія, Світ
У Варшаві влаштували перформанс на підтримку України
11:58 - Сб / 26 Бер. Світ
США нададуть мільярд доларів гуманітарної допомоги для українців
10:30 - Пт / 25 Бер. Події, Політика, Світ, Україна