
Євангельський пастор Макс Лукадо заохочує християн вибирати віру замість страху і думати, що Бог хоче сказати нам, коли епідемія коронавірусу продовжує поширюватися в усьому світі, пише Christian Post.
Біблія говорить нам, що й раніше часи були дивні. Ви відкриваєте свою Біблію і читаєте про скорботу, страх, адже Біблія була написана у такі періоди.
Я думаю, що це час, коли нам потрібно укріпляти свою віру. Якщо ви будете підкріпляти свою віру, ваші страхи будуть голодувати. Якщо укріплятимете свої страхи, ваша віра буде зменшуватись. Наша тенденція – укріпляти наші страхи, хоча ми повинні живити нашу віру.
Надавати перевагу вірі замість страху, зважаючи на навіювання паніки негативними заголовками новин, можливо тільки тоді, коли ми навчимося керувати власними думками, сказав автор бестселера New York Times.
Коли я вмикаю новини, то чую, що все погіршується. Якщо не оберігатиму себе від таких звісток, то я дозволю цьому впливу створити почуття тривоги, яке наповнить моє серце, – пояснив Лукадо.
Зараз існує безліч брехні та фейків, що перебільшують реальну ситуацію, наприклад, «Ми ніколи цього не подолаємо». Нам потрібно оберігатися від цих речей, тому що вони можуть робити нас безсилими.
У другому посланні до Коринтян апостол Павло закликає віруючих «взяти в полон кожну думку, щоб зробити її слухняною Христу».
Ми маємо молитися: «Я знаю, що, здається, все погіршується, але Господи, ти керуєш всім. Я віддаю свій страх Тобі».
Замість того, щоб дозволити тривозі наповнити моє серце, віра проникає туди і каже: «все складно, але я вірю в доброго Бога».
Я став тим, хто замість страху обирає надію.
Кожен віруючий має поставити таке запитання: «Господи, що Ти хочеш сказати мені цією кризою?», адже Бог «говорить зі світом» через глобальну пандемію, наголосив Лукадо.
Я вважаю, що Його послання є і особистим, і глобальним. Дехто з нас повинен чути щось для себе. Наприклад, я відчув, що Господь сказав мені: «Макс, не будь залежним від економіки». Можливо, Бог говорить людям: «Не довіряй розвагам, вони не дають справжньої насолоди».
Хто б міг передбачити, що спортивні стадіони будуть порожніми? Це схоже на науково-фантастичний роман. Можливо, хтось із нас повинен почути Господа, який говорить: «Перестаньте робити ідола з цих джерел задоволення. Приходьте до Мене».
Ідіть до Господа, послухайте, що Він хоче сказати, а потім запитайте: «Як ми можемо бути використані Тобою? Як ми можемо служити іншим?», – порадив Лукадо. – Це непросто через соціальну дистанцію. Але ми можемо надсилати повідомлення та телефонувати людям, дарувати подарунки комусь, ми можемо бути творчими. Люди чекають цього від нас.
Протягом усієї Біблії Ісус є ідеальним прикладом того, як потрібно переживати кризові періоди, сказав Лукадо.
Якщо ви хочете знати, як Ісус реагує на глобальне лихо, згадайте, як Ісус відповів на те, що 5000 чоловіків, жінки і діти не мали їжі, як Він годував їх. Хочете подивитися, як Ісус реагує на злий привид смерті? Ми можемо бачити, що Він зробив, коли Лазар помер. Він підняв Лазаря з мертвих.
У часи лиха християни повинні «тримати свої Біблії та серця відкритими» як ніколи раніше, підкреслив Лукадо.
У нас є схожі події в історії, і це повторюється, – сказав він. – Я не знаю, чи це ознака, що наближається кінець світу. Ніхто не знає. Але це нагадування для нас, щоб ми навернули своє серце до Господа і продовжували молитися.