В Єгипті християни роздадуть 5000 Біблій мусульманам
0
2022-01-04 13.06.04

Організація «Голос мучеників-Корея» оголосила про план поширення 5 тисяч Біблій серед єгипетських мусульман у 2022 році в рамках партнерства з місцевими єгипетськими християнами та сестринською місією «Голос мучеників Австралія».

Про це повідомляє ІА Світогляд з посиланням на місію «Голос мучеників-Корея».

Ідея партнерської взаємодії виникла внаслідок успішного поширення 2 тисяч Біблій у 2020 році.

«Для підпільних християн «місія» означає поширення Біблій та проголошення Євангелія невіруючим, – каже представник Фолі. У той час як місіонери з Кореї та Заходу перейшли на інші моделі місії, такі як надання гуманітарної допомоги, бізнес-місії та побудова дружніх стосунків, підпільні християни в таких країнах як Єгипет, як і раніше, зосереджені на поширенні Слова Божого серед людей, які ще не чули Євангелє.

Вони платять за це дорогу ціну, але продовжують просити нас: «Дайте нам інструменти – Біблії, – і ми завершимо роботу Великого Доручення». Ми вважаємо, що саме тому Бог насамперед використовує місцевих віруючих, а не іноземних місіонерів на передовій служіння у закритих країнах: вони ризикують своїм життям, щоб поширювати Слово Бога».

Представник Фолі вказує на свідчення Нур, єгиптянки, яка раніше була мусульманкою, але звернулася до християнства завдяки отриманій Біблії.

«Чоловік Нури вигнав її з дому та дозволяв своїм дітям відвідувати її лише раз на місяць, – каже представник Фолі. Але щоразу, коли вони приїжджали, 15-річна дочка Нур, Маріам, могла бачити зміни у характері своєї матері, яка стала добрішою та люблячою. Маріам весь час запитувала свою матір про причину зміни, але та не хотіла ділитися, побоюючись, що чоловік може заборонити дітям відвідувати її, якщо дізнається, що вона розповіла їм про Євангеліє».

Але, за словами представника Фолі, ситуація змінилася під час коронавірусу.

«Мати чоловіка Нур захворіла на COVID і була госпіталізована. Чоловікові довелося залишитись у лікарні зі своєю матір’ю, тому він відправив дітей тимчасово жити з Нур, – каже представник Фолі. В той самий час одна з місцевих єгипетських християнок, з якою ми співпрацюємо, запитала, чи можуть вони зберігати Біблії в її будинку. Отже, Господь послав Нур її дітей та Біблії одночасно! Коли Маріам знайшла Біблії, вона запитала матір, чому вони там опинилися, і Нур відповіла: «Для роздачі тим, хто бажає пізнати істинного Бога».

Маріам попросила один екземпляр Біблії, щоб прочитати її до того, як повернеться до будинку свого батька. Вона прочитала Нагірну проповідь і була вражена вченням Ісуса. Вона читала весь день, і коли ввечері до неї підійшла Нур, вона побачила обличчя Маріам, залите сльозами. Нур запитала її, що сталося, і Маріам відповіла, що хоче отримати те життя, яке Ісус дає тим, хто слідує за Ним. Вони разом помолилися, і Маріам присвятила своє життя Ісусові. Таким сильним чином Бог діє через поширення Біблій місцевими віруючими в закритих для Євангелія країнах.

2022-01-04 13.06.00

Представник Фолі каже, що поширення Біблій серед мусульман також відчинило двері для євангелізації єгипетських «коптських» християн, які практично не мають доступу до Біблій або євангельської звістки. Один із місцевих віруючих у Верхньому Єгипті поговорив із коптським священником і поділився своїм планом поширення Біблії серед мусульман у районах, розташованих поряд із церквою служителя. Священник зрадів, почувши про цей проєкті, і тому місцевий партнер поділився з ним кількома Бібліями, щоб той міг роздати їх членам своєї громади. Священник написав записку подяки, в якій йшлося:

«Ми дуже вдячні за те, що ви дали нам Біблії для роздачі парафіянам нашої церкви. Хай віддасть Господь за працю вашої любові».

Місцевий партнер сказав:

«Сила Слова Божого відкриває духовну браму для мусульман і номінальних християн, щоб вони пізнали Господа Ісуса як свого особистого Спасителя».

Вартість одного екземпляра Біблії становить 7 000 вон (436 руб / 6 дол США), за загальної вартості проєкту в 35 млн вон (2 млн руб / 29 тис дол США) за поширенням 5 тисяч Біблій у 2022 році. Голос мучеників-Корея проводить збір коштів на проект до 31 січня.

Ті, хто знаходиться за межами Кореї можуть зробити пожертвування згідно з методом, описаним на сайті за адресою www.vomkorea.com/ru/donation.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

2022-01-04 13.05.56

За темою

В Уганді місіонер провів семінар для тренерів-біженців
11:11 - Нд / 23 Січ. Світ, Спорт
Іменем християнки назвали астероїд
12:13 - Сб / 22 Січ. Світ
У Нігерії поширюють Біблії для незрячих
10:01 - Сб / 22 Січ. Біблія, Світ
Консервативні церкви США утворили новий альянс через проблеми ліберального богослов’я
17:37 - Пт / 21 Січ. Світ, Церква
Цензура через «ворожі вислови»: YouTube видалив проповідь МакАртура
15:50 - Пт / 21 Січ. Світ
Вперше в історії Афганістан став найнебезпечнішим місцем для християн
13:34 - Пт / 21 Січ. Світ
Без Божої присутності церква стає клубом за інтересами: засновник «Jesus Culture»
11:04 - Пт / 21 Січ. Люди, Світ
Завершили переклад першої в світі Біблії жестовою мовою
16:10 - Чт / 20 Січ. Біблія
В Африці християни збудували центр із 34 тисяч пластикових пляшок
13:05 - Чт / 20 Січ. Світ
В Мадриді відбулась перша зустріч медіаслужителів українських церков Іспанії
12:31 - Ср / 19 Січ. Події, Світ
У Норвегії чоловіка «образив» підсвічений церковний хрест
17:08 - Вт / 18 Січ. Світ
В Ізраїлі побільшало християн
15:03 - Вт / 18 Січ. Світ