У Києві пройде Християнський Громадянський Форум «Всі разом!»
0
forum_kyiv2022_poster2-1024×568

4 лютого у Києві пройде щорічний з’їзд учасників і партнерів руху «Всі разом!» Підведення підсумків спільної місії торік, а також напрацювання завдань і цілей на поточний рік. 

Про це пише vsirazom.ua.

У Форумі візьмуть участь організатори вуличних заходів «Всі разом за сім’ю!» по всій країні, резиденти та аналітики Кабінету експертів, авторитетні громадські лідери, представники центральних і місцевих органів влади, служителі церков і науковці. Форум – щорічна комунікаційна платформа для обміну досвідом, презентації проектів рішень, визначення поточних пріоритетів, обговорення механізмів суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей.

Тема Форуму 2022: «Україна та Європа: суспільні і державні перетворення на основі християнських цінностей»

У події візьмуть участь перші особи Інституту Ordo Iuris. Це провідна юридична організація у Польщі, акредитована у Європейському парламенті, яка захищає фундаментальні права – право на життя і сім’ю, свободу слова, свободу віросповідання. Єднання зусиль України і Польщі для спільної місії на європейському континенті – важлива мета Форуму цього року.

Спікери форуму:

  • Єжи Квасьнєвскі – співзасновник та голова правління Інституту Ordo Iuris. Адвокат та керуючий партнер юридичної фірми Parchimowicz & Kwaśniewski. Був членом дорадчих рад чотирьох міністрів юстиції Польщі, включаючи Раду із захисту сімейної автономії та сімейного життя. Регулярно входить до списку найвпливовіших польських юристів.
  • Руслан Кухарчук – голова організації «Всі разом!» та аналітичного центру Кабінет експертів; президент Асоціації журналістів «Новомедіа».
  • Збігнєв Пшибиловскі – директор з розвитку Інституту Ordo Iuris. Диплом МВА отримав у Школі менеджменту Університету Міннесоти. Має багаторічний професійний досвід у сфері фінансів, який здобув працюючи у різних міжнародних компаніях.
  • Віктор Мялик – народний депутат України, член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
  • Вероніка Пшебєрала – директор Центру міжнародного права в Інституті Ordo Iuris. Учасниця Варшавської асоціації адвокатів. Працювала юристом у польському парламенті, призначена експертом Європейського економічного та соціального комітету.
  • Роман Лаба — доктор біблійного богослов’я, католицький священик. Раніше – директор всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин при Конференції римо-католицьких єпископів в Україні.
  • Олег Подкопаєв – депутат Криворізької міської ради, голова підкомітету з духовності, голова депутатської групи «Кривий Ріг за сім’ю», пастор церкви.
  • Елеонора Дібрівна – юрист організації «Всі разом!», спеціаліст у зв’язках з органами влади.
  • На завершення Християнського Громадянського Форуму – звана вечеря і церемонія нагородження лідерів і партнерів руху «Всі разом!» відзнаками за вагомі досягнення у 2021 році.

Участь у Форумі – за запрошеннями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

forum_kyiv2022_poster-600×848

За темою

Баптисти закликають посилено молитися за ситуацію в Україні
12:37 - Нд / 23 Січ. Україна
У Луцьку відбулась конференція «Щаслива мама»: про що говорили
22:04 - Сб / 22 Січ. Здоров'я, Події, Сімейні цінності
Відбудеться вебінар про те, як сміливо і тактовно благовістити
11:04 - Сб / 22 Січ. Події
Створено інформаційний портал «Стамбульська конвенція: п’ять причин не ратифікувати»
14:07 - Пт / 21 Січ. Події, Україна
На Волині пройде зимовий табір для дівчат та жінок
15:31 - Чт / 20 Січ. Події
У Києві – форум християн-управлінців
12:21 - Чт / 20 Січ. Події
В Одесі проведуть місіонерський саміт
11:50 - Чт / 20 Січ. Події, Україна
В Україні створять Державну службу у справах дітей
11:19 - Чт / 20 Січ. Україна
Християни організували табір в Карпатах для сиріт та педагогів з Донбасу
16:08 - Ср / 19 Січ. Події
У Львові триває тиждень молитов за єдність християн
15:06 - Ср / 19 Січ. Україна
Баптисти запрошують охочих на фаховий семінар бухгалтерів
13:33 - Ср / 19 Січ. Освіта, Україна
В Мадриді відбулась перша зустріч медіаслужителів українських церков Іспанії
12:31 - Ср / 19 Січ. Події, Світ