У Луцьку розповіли Євангеліє учасникам чемпіонату з тхеквондо
IMG_5499

У Луцьку відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з тхеквондо «Замок Любарта». Члени євангельської церкви «Слово Життя» влаштували євангелізаційний вечір для учасників змагань.

Подія відбулась 5-6 лютого в спортивному комплексі «Адреналін City».

На чемпіонат приїхало 82 людини різного віку з п’яти областей. Ввечері напередодні боїв їх запросили на зустріч-знайомство.

Пастор Антон Тимонішин розповів про трьох ворогів кожного бійця, яких неможливо здолати без Христа.

1. Гріх

Написано у Біблії так: Еф. 2:1-3: «У минулому, ви були духовно мертвими через свої провини та гріхи проти Бога, йдучи злими шляхами цього світу. Усі ми теж колись жили, задовольняючи свою гріховну природу, йдучи за її бажаннями та прагненнями. І, як усі люди на світі, були приречені зазнати гніву Божого».

«Перший капкан, в який потрапляють всі бійці, – гріх. Багато спортсменів були зруйновані сигаретами, алкоголем, наркотиком. Коли ви вибираєте гріх, то йдете шляхом не того бійця, якого хоче бачити Бог», – зазначив пастор.

IMG_5501
IMG_5500

2. Диявол

Христос сказав про нього такі слова:  Івана 8:44: «Диявол був убивцею з самого початку і ніколи не був на боці істини, бо немає її в нього. Коли він каже неправду, то це природно для нього, бо він сам брехун і породжує брехню».

«Другий ворог – диявол. Він здолав безліч спортсменів. Майстерно. Він зробив все, щоб ви не знали правди, повірили у брехню і пішли за своїми бажаннями», – сказав Антон Тимонішин.

3. Світ та його цінності

У 1 Івана 2:16-17 написано так: «Адже ВСЕ, що в цьому світі: що приваблює нашу гріховну природу, що притягає зір наш, усе, чим гордяться люди в цьому світі, — це все не від Отця, а від цього світу. Цей світ проходить разом з усіма своїми спокусами, а хто виконує волю Божу, той живе вічно».

Пастор наголосив на тому, що цінності світу просувають ідею про те, що потрібно здобувати перемогу за будь-яку ціну.

«Ми хочемо, щоб ви були такими бійцями, які зможуть на даянгу подати руку тому, хто впав. Щоб ви могли вболівати один за одного не лише на змаганнях, а й у повсякденному житті. Щоб не пройшли мимо чужої біди. Щоб пам’ятали тренера, який вкладає у вас частину свого життя і хоче, щоб ви стали людьми», – сказав Антон Тимонішин.

Він розповів спортсменам про справжнього бійця, який здолав гріх, диявола та світ, – Христа. Віра в Нього робить шлях кожного унікальним та дає надію на вічне життя.

DSC02050

До слова, церква «Слово Життя» організовувала змагання спільно з Волинською асоціацією тхеквондо GTF (Global Taekwon-Do Federation) та Всеукраїнською асоціацією тхеквондо GTF.

Член церкви Володимир Іщук є головою Волинської асоціації тхеквондо GTF. Має чорний пояс, другий дан.

Він не просто тренує дітей, а використовує цей вид спорту для благовістя. Кожне тренування поєднує з вивченням Біблії та закладає в учнів християнські цінності.

«Я хотів організувати не просто чемпіонат, а й донести учасникам ідею про справжній шлях бійця. Якщо обрати неправильні цінності, цей шлях призведе до поразки», – сказав Володимир Іщук.

У підсумку перше загальнокомандне місце посіли його вихованці. Вони завоювали 66 медалей, з них 25 золотих, 26 срібних та 15 бронзових.

До слова, церква «Слово Життя» четвертий рік поспіль організовує християнські змагання з флорболу. Більше про це можна прочитати тут: «Дітки люблять сюди їхати»: у Луцьку відбувся християнський кубок з флорболу

IMG_8472
IMG_5491
IMG_5498
IMG_8436
IMG_8745
IMG_8998
IMG_0728
IMG_0093
IMG_5495
Наталка Хвесик

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Волонтери з благодійного фонду «Добра Справа» приєдналися до автопробігу OneLife Rally, аби привернути увагу світу до України
13:09 - Ср / 29 Чер. Благодійність, Події, Спорт
ТОП-5 спортсменів-християн, за яких варто вболівати на Олімпійських іграх-2022
15:00 - Ср / 09 Лют. Спорт
«Дітки люблять сюди їхати»: у Луцьку відбувся християнський кубок з флорболу
16:46 - Чт / 03 Лют. Події, Спорт
В Уганді місіонер провів семінар для тренерів-біженців
11:11 - Нд / 23 Січ. Світ, Спорт
В Ірпінській біблійній церкві відбудеться навчання для тренерів з футболу
10:41 - Нд / 14 Лис. Спорт
Християн закликають долучитися до «Спортивного клубу 3:16»
15:09 - Ср / 10 Лис. Спорт
Австрійський футболіст прославив Бога за перемогу
16:40 - Ср / 03 Лис. Спорт
У Луцьку відбувся християнський кубок з флорболу
12:06 - Нд / 31 Жов. Події, Спорт
Як Ірпінь об’єднав 8 християнських футбольних клубів України
16:02 - Чт / 28 Жов. Події, Спорт
42 кілометри на візку: українка здобула 1 місце в Молдові
11:47 - Пт / 22 Жов. Спорт
Християнин-силач започаткував благодійні тренування
16:28 - Вт / 19 Жов. Спорт
На Волині для молоді відбудеться спортивний тренінг PlusOne Skills
17:43 - Пн / 11 Жов. Події, Спорт