У Північній Кореї через пандемію коронавируса в два рази зріс інтерес до Біблії
the-bible-958716_1280-800×445

Представник організації «Голос мучеників–Корея» Хен Сук Фолі, розповів, що кількість поширених екземплярів Библії серед північнокорейців вдвічі перевищує показник за той самий період минулого року.

На думку місії  інтерес північнокорейців до Слова Божого пов’язаний з коронавірусом, а також з знаходженнням нових можливостей і засобів для доставки і поширення Біблій на території країни, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на прес-центр «Голос мучеників-Корея».

«Північнокорейці гостро потребують надію під час пандемії і вони знаходять її в Біблії, — говорить представник Фолі. — Хоча північнокорейська влада примушує людей працювати ще старанніше ніж до спалаху вірусу, через страх заразитися, вони трохи послабили свій нагляд і контроль за громадянами країни. Таким чином «соціальне дистанціювання» створює нові можливості для прихованого поширення Біблії, чого у нас не було раніше».

Організація «Голос мучеників-Корея» відправляє аудіоверсії та паперові Біблії на північнокорейському діалекті в Північну Корею, а також в інші країни, де працюють вихідці з КНДР за контрактом, а також північнокорейським жінкам, які стали жертвами секс-торгівлі і були продані в Китай. Невеликі посилки, що включають в себе один екземпляр Біблії, медичні маски, медикаменти і предмети гігієни вручаються по одній штуці безпосередньо в руки кожному одержувачу.

Роздачею займаються підпільні християни з Північної Кореї і інших країн. Представник Фолі говорить, що на даний момент було доставлено вручну 2630 аудіо- та друкованих Біблій, крім 11 928 примірників, відправлених в Північну Корею на кулях по повітрю і в контейнерах з рисом по морю, що підтверджується GPS- відстеження. Записи читання Писання також транслюються на коротких хвилях AM ночами. Представник Фолі говорить, що цього року місія планує розіслати приблизно 40 тисяч Біблій на північнокорейському діалекті.

Представник Фолі порівнює метод поширення Біблії «з рук в руки» зі стратегією одного з перших місіонерів Джона Росса.

«Він вважав, що люди можуть зустрітися з Ісусом безпосередньо читаючи або слухаючи Біблію рідною мовою, — каже представник Фолі. — З листів-свідчень північнокорейців, які отримали Біблії ми бачимо, що мова, якою вони описують віру і все що з цим пов’язано, досить проста і невигадлива. Очевидно, що слова і фрази, які вони застосовують взяті з Біблії і не є результатом додаткового навчання в церкві. Зокрема в одному з листів говориться: «схоже, все в моєму житті перетворюється на «нове творіння». Дякуємо тим, хто відкриває нам «новий світ».  Місіонер Росс був би радий, дізнатися про те, як північнокорейці приходять до Христа».

Організація опублікувала шість листів, отриманих минулого тижня від північнокорейців, яким були передані Біблії. (Почерки були змінені для забезпечення безпеки авторів листів).

Представник Фолі говорить, що через несподіване збільшення попиту «Голосу мученіков-Корея» довелося збільшити тираж Біблій на північнокорейському діалекті.

«Насправді, це радісні турботи — каже представник Фолі. — Друк додаткової кількості примірників буде коштуваті, приблизно, 40 000 000 вон, але ми вже отримали одне пожертвування на 10 000 000 вон на потреби даного проекту. Тому ми сподіваємося на те, що Господь допоможе зібрати решту суми».

 

Текст на фото:

«Хто зможе послати свого єдиного сина заради спасіння іншіх людей? Звичайним людям дуже складно зрозуміти Бога, який послав свого єдиного сина Ісуса Христа, щоб врятувати нас. Я, нарешті, дізнався благу звістку. Мене вчили, що земля утворилася випадково з хаоса та що люди походять від мавп. Коли я слухав аудіо Біблію, я дізнавсядивовижну новину про те, що Бог врятував світ своїм стражданням. Нехай Бог простить нас, людей, які пидвели Його. Ми виддамо свої жіття у відповідь на Його любов до нас».

«Живучи в комфорті я не міг повністю осягнути серце Бога Отця. Але через труднощі і стражданняя нарешті зрозумів його серце. Боже мій, будь ласка, утіш нас. Ми щиро вдячні за милість і любов, яку ви показали нам через цей дар [посилки з Біблією і медикаментами] ».

«Ми прийшли до [ім’я працівника опущено], де ми [вид роботи опущено]. Ми замкнені тут весь день. Ми навіть не можемо вийти. Ми зустріли тут хороших лідерів, які дали нам аудіо Біблії. Коли нам дали її [аудіо Біблію], нас просили слухати таємно в нічний час, щоб співробітники держбезпеки не побачили. Вони також порадили нам слухати історії з Біблії та християнські пісні під час особливо важкої роботи в нічну зміну. Спасибі, що вручили нам їх [посилки з Біблією і ліками]. Ми знаходимося в районі, де немає абсолютно нічого. Я висловлюю вдячність від імені всіх північнокорейців з моєї бригади. Ми обов’язково збережемо такі дорогоцінні подарунки ».

«Хто міг послати Слово Боже таким людям, як ми? Ми пишемо лист добрим людям Божим, які ризикують своїм життям, щоб доставити нам аудіо Біблії. Перше, що проникає глибоко в моє серце, це те, що Ісус спустився на землю, був розп’ятий, воскрес, вознісся і тепер перебуває на небесах. У мене виникло питання: якою була б наше життя без Бога? Схоже, все в моєму житті перетворюється в «нове творіння» . Дякую за тих, хто відкриває нам «новий світ».

«Ми дякуємо тим, хто посилає Божу любов під час пандемії. Ми також вдячні за всі подарунки [посилки з Біблією і медикаментами]. Спасибі, що пробудили нас і увійшли в наше становище. Кожен раз, коли ми слухаємо Біблію, ми відчуваємо мир і спокій ».

«Я отримав дуже небезпечні відео і музичні файли. Якщо хтось побачить або прослухає їх в КНДР, то не тільки він сам, але і вся його родина будуть арештовані і відправлені в концтабір. Ці файли будуть таємно поширюватися на чорному ринку. Пандемія, пов’язані з нею обмеження на в’їзд і виїзд з країни і закриття кордонів, справили величезний вплив на фінансове становище людей. Однак я побачив надію, коли вперше почув про Бога і пізнав Його (коли слухав аудіо Біблію). Я прагну того дня, коли більша кількість людей будуть вірити в Бога ніж в ідеологію чучхе. C повагою до вас …».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ
«Голос мучеників» випустив книгу свідчень гнаних християн. Вона доступна для скачування
13:57 - Пн / 30 Січ. Книги, Люди, Світ
Стратегічна зустріч керівників молодіжного служіння
16:04 - Пн / 23 Січ. Події, Християнське життя, Церква
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
«Ви тільки ж нас не залишайте!» – Про людей, які хотіли бути корисними
13:49 - Ср / 14 Гру. Люди, Україна, Християнське життя, Церква
Церква ХВЄ у Луцьку відкрила Пункт незламності
15:18 - Чт / 24 Лис. Благодійність, Україна, Церква
У Києві пройшла зустріч вдів військовослужбовців
17:30 - Вт / 22 Лис. Події, Україна, Церква
7 грудня – навчання для бухгалтерів
17:32 - Вт / 15 Лис. Події, Церква