У США атеїсти перешкоджають діяльності організації «Сумка самарянина»
0
Screen-Shot-2020-11-17-at-4.30.26-PM-1024×682

Американська атеїстична організація Фонд свободи від релігії (FFRF) домоглася заборони для учнів техаських шкіл брати участь в благодійній акції, приуроченій до Різдва, та вже отримала славу «Грінча», який краде свято.

Про це пише сайт Християни для України з посиланням на faithwire.com та 1.cbn.com.

Чиновники одного з освітніх округів Техасу задовільнили вимоги атеїстичного Фонду свободи від релігії та скасували співпрацю шкіл із християнською благодійною організацією «Сумка самарянина». Це рішення є відповіддю на лист адвоката FFRF Кріса Лейна, який ще в жовтні направив звернення із критикою участі шкіл в благодійній кампанії.

«Основним принципом юриспруденції є те, що державна школа не може пропагувати, віддавати перевагу чи підтримувати релігію», — написав він у зверненні і чиновники погодилися.

Атеїстична організація трактує участь дітей у благодійній акції як «кричуще порушення Конституції». Вони вважають, що школярі не повинні долучатися до подібних ініціатив, які пов’язані з християнтвом. Таким чином, атеїсти розглядають школу як місце позбавлене згадки про Ісуса і навіть в контексті благодійності (при тому, що абсолютна більшість дітей у Техасі походять із християнських сімей).

Не обійшлося в цій історії без політичного контексту. Фонд свободи від релігії аргументував необхідність розірвати співпрацю з «Сумкою самарянина» «одіозністю» лідера даного служіння Франкліна Грема. На думку атеїстів, державним школам не можна співпрацювати з Гремом, адже він відомий своїми консервативними поглядами та критикою ЛГБТ-організацій.

Служіння «Сумка самарянина» щороку поширює мільйони благодійних пакунків для дітей. Традиційно це подарунки в коробці для взуття, які включають євангельське послання, іграшки, шкільне приладдя, солодощі та засоби гігієни. Особливістю кампанії для дітей є традиція залучення їх однолітків для збору коробок з подарунками. За 18 років служіння поширило понад 178 мільйонів таких пакунків (в тому числі в Україні).

В передріздвяний період служіння розпочинає операції «Різдвяна дитина». Завдяки цій кампанії «Сумка Самарянина» щороку ділиться Доброю новиною про Ісуса Христа з мільйонами дітей у більш ніж 100 країнах. Багато з цих дітей ніколи раніше не отримували подарунків і не чули справжнього значення Різдва, а тому приурочення благодійної місії до Різдва є унікальною нагодою поширити Євангеліє для дітей по всьому світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Голос мучеників-Корея» готує Різдвяні посилки для дітей з 10 країн, де переслідують християн

За темою

В Уганді місіонер провів семінар для тренерів-біженців
11:11 - Нд / 23 Січ. Світ, Спорт
Іменем християнки назвали астероїд
12:13 - Сб / 22 Січ. Світ
У Нігерії поширюють Біблії для незрячих
10:01 - Сб / 22 Січ. Біблія, Світ
Консервативні церкви США утворили новий альянс через проблеми ліберального богослов’я
17:37 - Пт / 21 Січ. Світ, Церква
Цензура через «ворожі вислови»: YouTube видалив проповідь МакАртура
15:50 - Пт / 21 Січ. Світ
Вперше в історії Афганістан став найнебезпечнішим місцем для християн
13:34 - Пт / 21 Січ. Світ
Без Божої присутності церква стає клубом за інтересами: засновник «Jesus Culture»
11:04 - Пт / 21 Січ. Люди, Світ
В Африці християни збудували центр із 34 тисяч пластикових пляшок
13:05 - Чт / 20 Січ. Світ
В Мадриді відбулась перша зустріч медіаслужителів українських церков Іспанії
12:31 - Ср / 19 Січ. Події, Світ
У Норвегії чоловіка «образив» підсвічений церковний хрест
17:08 - Вт / 18 Січ. Світ
В Ізраїлі побільшало християн
15:03 - Вт / 18 Січ. Світ
Китайських християн закликають проповідувати в інтернеті, незважаючи на переслідування
14:00 - Вт / 18 Січ. Світ