У США знімають документальний серіал про природу як творіння Боже
1+
244631

Християн і любителів фільмів запрошують долучитися до збору коштів для серіалу «The Riot and The Dance» («Бунт і танець») – серіалу про природу, який показує, що творіння було навмисно створено божественним Творцем.

Це шоу, назване «першим високопродуктивним» серіалом про природу, спеціалізується на визнанні Божої руки в красі природи. У той час як більшість популярних серіалів про природу ігнорують або заперечують причетність Бога до творіння, «Бунт і танець» відкрито висловлює християнські ідеї.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

У пілотному епізоді шоу ведучий Гордон Вілсон, вчений і побожний християнин, розповідає про Ісуса і хрещення, досліджуючи красу природи.

«Робота над «The Riot and The Dance» – це більше, ніж просто мрія, що збулася. Для вченого і любителя тварин немає нічого кращого, ніж польові пригоди. І тепер, завдяки нашій фантастичній знімальній групі, я можу взяти з собою в поїздку мільйони сімей, прославляючи творіння і Художника, який стоїть за кожною фантастичною істотою», – сказав Вілсон, який також вів успішні документальні фільми «Земля» і «Вода». 

Він додав:

«Документальним фільмам про природу, заснованим на вірі, ніколи не було місця в цій галузі. Я досі дивуюся тому, що це потрясіння дійсно відбувається, і я безмежно щасливий бути його частиною».

Подібно до популярного серіалу «Вибрані», який зібрав понад 70 мільйонів доларів на краудфандингу, «Бунт і танець» також співпрацює з Angel Studios. Творці шоу дають глядачам можливість інвестувати в серіал. Вони сподіваються зібрати 5 мільйонів доларів за 30 днів, щоб відзняти перший сезон і відправити команду по всьому світу.

«Назва «Бунт і танець» прийшла з підручника біології доктора Гордона Вілсона. Роздумуючи про всі аспекти життя на Землі, від екосистем до клітинних структур, він подумав, що Бог створив це як танець. У той же час цей прекрасний танець був «підкорений марноті» (Римлян 8:20). Здебільшого творіння не відповідає нашому розумінню охайної організації. У дикій місцевості дерева і рослини не стоять в ряд, а мігруючі тварини не йдуть рівними рядами. Цей аспект бунту дійсно хороший. У всій цій спільній роботі є багато краси. Так народилася назва серіалу», – наголошується в описі серіалу.

«Бунт і танець» вже отримує схвальні відгуки глядачів, а пілотні серії на Rotten Tomatoes отримали 78% глядацьких оцінок.

Шоу також отримало підтримку безлічі знаменитостей, у тому числі Кірка Кемерона, Каньє Веста і творця «Вибраних» Далласа Дженкінса.

У рекламному ролику серіалу Дженкінс сказав: 

«Це погляд на те, що зробив Бог. Давайте дізнаємося про це, давайте навчимо наших дітей більше любити (природу, – ред.) і дбати про це. Також це схоже на переживання поклоніння. Я відчуваю, що люблю Бога більше і хочу більше поклонятися Йому через усі дивовижні речі, які показує мені цей документальний серіал».

Вест також дозволив творцям шоу використовувати його пісню «Selah» для трейлера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слідами Ісуса в Ізраїлі: у США вийде документальний фільм-екскурсія

За темою

«Покладайтеся на Ісуса, коли вашій свободі загрожують», – зірка фільму «Бог не помер»
13:09 - Пн / 20 Вер. Люди, Фільми
Християнський фільм «Вірити» виходить у прокат: де і коли дивитися
14:54 - Ср / 15 Вер. Фільми
«Покажи мені Батька» здатен змінити ваше життя»: перші відгуки на новий документальний фільм братів Кендрік
10:45 - Нд / 12 Вер. Світ, Сімейні цінності, Фільми
«Українське підпілля на Волині»: християни розпочали зйомки історико-документального серіалу
14:35 - Ср / 25 Сер. Україна, Фільми
Слідами Ісуса в Ізраїлі: у США вийде документальний фільм-екскурсія
14:30 - Пн / 23 Сер. Фільми
У Голлівуді створять фільм за книгою пастора Майкла Тодда «Цілі стосунків»
15:10 - Пн / 16 Сер. Сімейні цінності, Фільми
Брати Кендрік зняли фільм про важливість батька
10:15 - Нд / 15 Сер. Світ, Сімейні цінності, Фільми
У США вийде документальний фільм про служіння пілотів і місіонерів у віддалених куточках Землі
17:40 - Чт / 12 Сер. Світ, Фільми
Фільм «Бог не помер 4» присвячений свободі релігії та слова – ЗМІ
16:37 - Пн / 26 Лип. Фільми
«Музика Ісуса»: відомі християнські виконавці взяли участь у фільмі братів Ервін
14:05 - Вт / 20 Лип. Музика, Світ, Фільми
Фільми для молодіжних та підліткових зустрічей: добірка від Київської богословської семінарії
11:32 - Чт / 15 Лип. Фільми
ТОП-5 фільмів з біблійними мотивами, які вийдуть незабаром
15:47 - Вт / 13 Лип. Фільми