У ВСЦ ЄХБ пройшла зустріч з обласними пресвітерами: про що говорили
IMG_9934

Як бути ефективним у своєму служінні, критично оцінювати ситуацію і бачити напрями подальшого руху – про це говорили під час зустрічі служителів Всеукраїнського союзу церков ЄХБ і старших пресвітерів, яка пройшла 24-25 червня в канцелярії об’єднання баптистів в Ірпені.

Про це інформує пресслужба ВСЦ ЄХБ.

Учасники зустрічі зосередились на питанні, як старшому пресвітеру найкращим чином вибудувати служіння у трьох ключових напрямах – взаємодія з пасторами області, підготовка та введення в служіння молодих людей до пасторського служіння і благовістя та утворення нових церков.

У зустрічі взяли участь п’ятнадцять старших пресвітерів, більшість з яких минулоріч прийняли служіння в області. Час щирого та відкритого спілкування з можливістю поділитися, обдумати, прийняти рішення був цінним для кожного учасника. Такий формат зустрічі сподобався усім.

Служителі домовилися, що у майбутньому такі зустрічі мають проходити двічі на рік. Також брати заохотились працювати з пасторами області в такому ж форматі.

Упродовж двох днів було розглянуто кілька ключових тем. Першу з них модерував Василь Фурта, заступник голови ВСЦ ЄХБ. Йшлося про роль і служіння старшого пресвітера, про моделі розвитку пасторів, підготовку та введення в служіння наступного покоління служителів. На відміну від прослуховування лекційного матеріалу, зустріч пройшла у форматі спільного обговорення за цією темою.

Тему благовістя і ОНЦ (організації нових церков) модерував Роман Вечірківський, заступник голови з питань місії. Служителі розглянули способи, як розвивати благовістя та утворення нових церков в області, проаналізувавши, яку євангелізаційну картину маємо сьогодні.

Про взаємодію між обласними об’єднаннями розповідав Сергій Мороз. Йшлося про те, як мати щирі, відкриті та братерські стосунки для спільної підтримки і взаємодії, аби духовні та організаційні питання могли вирішувати найкращим чином.

Ігор Бандура порушив тему фінансового служіння – про те, яким чином у наш час і в наших умовах сприяти тому, аби різні види служіння мали фінансову підтримку та забезпечення. Також йшлося про те, яким чином інформацію про життя церков, об’єднання та Союзу робити доступною для більшої кількості членів церкви, аби ті підтримували служіння молитовно й фінансово.

Окрім обговорень вищезгаданих тем, служителі мали активний відпочинок, зокрема волейбол. Також був час для вивчення Біблії та молитви – особистої, спільної, у групах.

У зустрічі взяв участь місіонер Авраам Байбл, який заохочував пасторів власним прикладом мотивувати інших до благовістя.

По завершенню двох насичених днів спільності служителі зазначили, що ця зустріч не мала формальний характер, багато часу було присвячено молитві, роздумам, осмисленню та моделюванню спільного служіння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Церква, виклики, служіння під час кризи: про що говорили на пасторській онлайн-конференції

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Християнський фонд We stand with Ukraine отримав від президента нагороду «Золоте серце»
16:36 - Сб / 28 Січ. Благодійність, Люди, Україна
У чотирьох луцьких церквах розгорнуть пункти обігріву
13:02 - Чт / 12 Січ. Люди, Церква України
На благодійному ярмарку в Ужгороді церква зібрала 100 тис. грн
18:45 - Вт / 03 Січ. Благодійність, Події, Свята, Церква України
Дедалі більше українців будуть святкувати Різдво 25 грудня
15:38 - Ср / 21 Гру. Свята, Україна
«Ви тільки ж нас не залишайте!» – Про людей, які хотіли бути корисними
13:49 - Ср / 14 Гру. Люди, Україна, Християнське життя, Церква
В Ірпені волонтери передали сім’ї новозбудований після влучання авіабомби будинок
17:53 - Пн / 05 Гру. Благодійність, Україна, Церква України
У Києві відбувся перший молитовний сніданок державної кримінально-виконавчої служби
14:27 - Ср / 30 Лис. Події, Україна
Російські окупанти закатували диякона церкви і його сина
18:46 - Пн / 28 Лис. Події, Україна
Церква ХВЄ у Луцьку відкрила Пункт незламності
15:18 - Чт / 24 Лис. Благодійність, Україна, Церква
У Києві пройшла зустріч вдів військовослужбовців
17:30 - Вт / 22 Лис. Події, Україна, Церква
Уперше в Україні в Ковельському районі працівники соціальних громад вивчатимуть мову жестів
13:58 - Чт / 17 Лис. Події, Україна
«Навички для успішного життя» – безплатний освітній проєкт для школярів: як долучитись
16:29 - Пн / 14 Лис. Освіта, Україна