Університетські служіння в США розповіли як продовжують євангелізацію під час пандемії
0
100516_018618815065

Університетські служіння в США розповіли про те, як підтримують студентів і продовжують євангелізації під час пандемії.

Про це пише invictory.org з посиланням на The Christian Post.

Представники найбільших християнських студентських служінь з Техасу, Вісконсину і штату Колорадо поділилися досвідом, як вони підтримують учнів попри Covid-19.

За словами президента найбільшого християнського братства в США Брайана Лі, повсякденне життя й діяльність їх служіння різко змінилися під час пандемії. З головним офісом в Техасі у організації Beta Upsilon Chi ще 39 представництв в 17 штатах по всій країні.

Beta-Upsilon-Chi-
Beta Upsilon Chi

Лі визнав, що їм було незвично працювати в цифровому форматі, але, на його подив, число членів братства збільшилася навіть попри їх прогнози. Обмеження COVID-19, за його словами, надали можливість служінням подумати, як і що можна змінити.

«Ми впроваджуємо нові технології, але сподіваємося, що одного разу знову зберемося разом. Я дійсно думаю, що пандемія змінила наше уявлення про служіння і змусила нас задуматися, що ми будемо робити далі, — підсумував він. — Як би складно нам не було, служінням сьогодні необхідно шукати творчі шляхи для євангелізації студентам. Зараз це важливо, як ніколи».

На думку глави всесвітньої християнської організації The Navigators Ноа Хааса, Бог працює через пандемію, змушуючи служителів коледжів виходити зі своїх зон комфорту.

Їх організація працює в 160 університетських кампусах по всій країні, щорічно ділячись Євангелієм приблизно з 40 000 студентів. З’ясувати, як діяти в умовах пандемії, було непростим завданням, зазначив Хаас, враховуючи, що велика частина служіння покладається на особисте спілкування.

«Ми завжди говорили, що хочемо розвиватися в цифровому форматі й в соціальних мережах, і пандемія частково спонукала нас до цього, — сказав він. — Ми багато дізналися про те, як використовувати засоби масової інформації для подальшого служіння».

The-Navigators
The Navigators

The Navigators стали проводити «мікро заходи» в кампусах, такі як акварельні сесії на свіжому повітрі, соціально дистанційований фрісбі-гольф і пікніки.

«Ми дорожимо людським здоров’ям: душевним, духовним і фізичним. Тому ми намагаємося створити умови для спілкування, не порушуючи проколів безпеки Центру по контролю і профілактиці захворювань США», — додав він.

Міжконфесійне євангельське служіння InterVarsity об’єднує понад 30 000 студентів в 700 містах США, і півмільйона студентів по всьому світу. За словами віцепрезидента Джеймса Чонга, мета служіння — допомогти студентам побудувати взаємини з Богом і один з одним.

«Історично кампуси були місцем, де люди могли спілкуватися між собою й з Богом. І те, і інше допомагає підтримувати духовний і фізичний імунітет, — пояснив він. — Але зараз це дуже важко, практично неможливо».

Попри пандемію, як пояснив Чонг, служінню вдалося підтримувати зв’язок між студентами за допомогою онлайн-платформ, таких як ZOOM, Facebook, Instagram й інших.

«У нас з’явилася можливість зв’язуватися зі студентами в кампусах, де ми ніколи раніше не були», — сказав він.

Місія InterVarsity — будувати відносини — залишилася такою як колись, навіть якщо контекст сильно змінився.

Ще в березні InterVarsity розробила і запустила «трифазний спосіб переходу до інновацій». Першим кроком вони стали проводити все служіння онлайн. Цей процес, за словами керівництва, зайняв близько трьох місяців. Друга стадія — стадія, на якій вони зараз знаходяться, це розробка нових методів спілкування для вітання першокурсників і цифрових форматів для підтримки нинішніх членів InterVarsity.

InterVarsity
InterVarsity’s online college ministry | InterVarsity

Третій етап, за його словами, настане тоді, коли всі обмеження будуть повністю зняті й студенти знову зможуть повноцінно брати участь в житті суспільства.

«Ми поки не знаємо, що нас чекає в майбутньому, але я думаю, що ми будемо просувати діяльність в інтернеті й заохочувати людей брати участь в онлайн-заходах», — підсумував він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

«Біблійна неграмотність — найбільша проблема глобального євангелізму»: заявив генсек Світового євангельського альянсу
15:45 - Пт / 04 Гру. Світ, Церква
Поліція Британії вибачилася перед пастором за штурм церкви під час онлайн-богослужіння
14:15 - Пт / 04 Гру. Світ, Церква
«Не бійся»: творці додатку YouVersion Bible назвали найпопулярніший вірш 2020 року
13:06 - Пт / 04 Гру. Біблія, Світ
Різдво і карантин: останні новини про правила і обмеження в церквах
11:57 - Пт / 04 Гру. Свята, Церква
Церква в США зібрала $100 тисяч, щоб допомогти пенсіонерам погасити комунальні борги
12:30 - Чт / 03 Гру. Благодійність, Світ, Церква
Вперше після пожежі в соборі Нотр-Дам в Парижі заспіває церковний хор
19:05 - Ср / 02 Гру. Світ
Американський професор: текст Біблії залишається незмінним, але наукова критика й освітлення його в ЗМІ помилкові
16:55 - Ср / 02 Гру. Біблія, Світ
«Розумний баланс»: у Лондоні дозволили співати разом надворі під час Різдва
14:17 - Ср / 02 Гру. Світ, Свята
В Італії священник служить прихожанам по домофону
11:48 - Ср / 02 Гру. Книги, Світ
1,7 млн людей прийняли Ісуса Христа через служіння асоціації Біллі Грема
10:45 - Вт / 01 Гру. Люди, Світ
Клайв Стейплз Льюїс: чарівні світи та глибока апологетика
15:35 - Пн / 30 Лис. Люди, Світ
На Храмовій горі в Єрусалимі знайшли золоту прикрасу, якій 3000 років
14:14 - Пн / 30 Лис. Історія, Світ