Уже 15 років Біблії в Північну Корею відправляють на повітряних кулях, наповнених гелієм
GMK-1-800×445

Генеральний директор «Голосу мучеників-Корея», доктор Ерік Фолі,  розповів, чому їхнє служіння продовжує відправляти Біблій в Північну Корею на повітряних кулях.

Про це повідомляє invictory.org.

«Чому ви не можете зупинити запуски куль на деякий час?». Це питання, яке незмінно задають «Голосу мучеників-Корея» у зв’язку з нашим служінням (відправка Біблій в Північну Корею на повітряних кулях, наповнених гелієм, які набирають велику висоту).

Ця робота почалася 18 років тому у відповідь на обіцянку, яку ми з доктором Фолі дали підпільним північнокорейським християнам. Це робота, яка триває протягом останніх 15 років в ті ночі, коли погода дозволяє нам провести успішний запуск (як правило, 10-15 разів на рік в літній період) згідно з даними спеціально створеного програмного забезпечення з комп’ютерного моделювання та пристроїв GPS стеження, якими оснащені кулі.

Запуски проводилися навіть в моменти загострення конфлікту між КНДР і Республікою Кореєю: коли помер Кім Чен Ір, коли був потоплений військовий корабель «Чхонан» і коли був обстріляний острів Енпхендо. З милості Божої, це робота, яка дозволила нам відправити понад 600 000 Біблій в Північну Корею, тим самим збільшивши відсоток північнокорейців, які коли-небудь у своєму житті бачили Біблію з 0%, до майже 8% на сьогодні.

Однак спочатку це служіння викликало найбільший резонанс.

У 2018 році люди говорили:

«Нарешті обидві держави змогли досягти якогось миру. Чому ви не можете зупинити запуски на деякий час?»

Тепер же у 2020 році люди говорять нам:

«Зараз загострилася ситуація настільки, що може привести до військового конфлікту. Чому ви не можете зупинити запуски на деякий час?»

На всі питання у нас лише одна відповідь: «Ми мусимо виконувати діла Того, Хто послав Мене, аж поки є день. Надходить он ніч, коли жаден нічого не зможе виконувати.» (Івана 9: 4)

Відтепер, християнам стає все важче співпрацювати з підпільними північнокорейськими християнами. Мета ворога (а наш ворог не плоть і кров; Еф 6:12) — це відрізати південнокорейських християн від північнокорейських, щоб змусити нас повірити, що ми два тіла, а не одне.

Люди думають, що саме південнокорейські християни підтримують підпільних північнокорейських християн, але з того моменту, як християнство прийшло в Корею, і до сьогоднішнього дня, саме підпільні християни Північної Кореї були й залишаються фундаментом і стовпами всієї корейської церкви. Тому, коли ворог відрізає церкву Південної Кореї від північнокорейської підпільної церкви, боротися буде не північнокорейська підпільна церква, а південнокорейська церква.

Для церкви Південної Кореї завжди існує небезпека більше покладатися на матеріальні засоби, права і свободи, надані урядом. Саме це в першу чергу відокремило її від північнокорейської підпільної церкви.

Але у північнокорейської підпільної церкви ніколи не було ні грошей, ні свободи. Все, що християни Північної Кореї мають, це Ісус, і вони завжди вважали, що цього їм цілком достатньо. Христос був і залишається їхнім світлом, яке виходить від північнокорейської підпільної церкви й ллється на церкву Південної Кореї.

Боже Слово сьогодні для всіх нас, християн, таке: «І сказав їм Ісус: Короткий ще час світло з вами. Ходіть, поки маєте світло, щоб вас темрява не обгорнула. А хто в темряві ходить, не знає, куди він іде…». (Івана 12:35)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Уже 15 років Біблії в Північну Корею відправляють на повітряних кулях, наповнених гелієм

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ
«Голос мучеників» випустив книгу свідчень гнаних християн. Вона доступна для скачування
13:57 - Пн / 30 Січ. Книги, Люди, Світ
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
На площі старого міста у Варшаві (Польща) молитимуться за Україну
11:41 - Чт / 27 Жов. Події, Світ, Церква
Благодійні очні клініки допомагають людям різних країн чути Євангеліє
11:19 - Пт / 22 Лип. Благодійність, Люди, Світ
Світовий Баптистський альянс засудив «неспровоковане та невиправдане вторгнення» росії в Україну
17:52 - Вт / 19 Лип. Події, Світ, Церква
Слово Боже вже доступне 3495 мовами. Дані звіту Wycliffe
14:41 - Пн / 13 Чер. Біблія, Світ
У Туреччині виявили підземне місто, де перші християни рятувалися від римських переслідувань
10:40 - Сб / 21 Тра. Історія, Світ