В Англії хочуть побудувати «Вічну стіну відповідей на молитви»
0
245340
CGI-дизайн зображення християнської пам'ятки ``Вічна стіна відповідей на молитву``

Християнська благодійна організація, що базується у Великобританії, зібрала більше 2,5 мільйонів доларів на будівництво Вічної стіни відповідей на молитви. Очікується, що стіна після будівництва буде мати висоту близько 160 футів.

Знакову пам’ятку Вічної стіни планують побудувати поблизу Бірмінгему (Англія). Будівництво планують розпочати наступного року, а мета – завершити проєкт до кінця 2023 року.

Ідея полягає в тому, щоб використати 1 мільйон цегли для пам’ятника, який буде мати форму нескінченної петлі, відомої як стрічка Мебіуса. Кожна цеглина має представляти відповідь на молитву, пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

Дейв Сілбер, головний директор благодійної організації «Вічна стіна відповідей на молитви», повідомив, що вони вже зібрали 2,6 мільйона доларів і зараз намагаються зібрати останні 1,3 мільйона доларів, необхідних для початку будівництва в 2022 році. Вартість всього проєкту оцінюється приблизно в 12,4 мільйона доларів.

За словами Сілбера, натхнення для створення пам’ятника прийшло від засновника благодійної організації Річарда Гембла, який розпочав кампанію за пам’ятник у Великобританії і за кордоном ще в 2014 році.

«Річард поділився неймовірною концепцією по всій Великобританії і за її межами, об’єднуючи людей навколо віри в те, що відповідь на молитву однієї людини може бути надією для іншої. Подорож була нелегкою, але вона була наповнена Божою ласкою», – додав Сілбер.

Пропонований релігійний пам’ятник привернув належну увагу засобів масової інформації: The Guardian повідомила про проєкт у вересні 2020 року. Видання порівняло його з Ангелом Півночі в Гейтсхеді, висота якого становить близько 63 футів.

Сілбер порівняв Вічну стіну з пам’ятними каменями із Старого Завіту, які були встановлені, щоб допомогти древнім ізраїльтянам згадати свої стосунки з Богом.

«Це не просто красива пам’ятка, якою можна милуватися здалеку, це буде одна з найбільших євангелізаційних можливостей у Великобританії для цілого покоління, – сказав Сілбер. – Видима з відстані у 6 миль, ця вражаюча пам’ятка зробить надію видимою абсолютно унікальним чином. Тому що на ній буде розміщено мільйон акаунтів з відповідями на молитви, що зробить її найбільшою базою даних історій надії в світі».

На додаток до гігантської цегляної нескінченної петлі, земля, на якій буде побудована Вічна стіна, також буде включати такі об’єкти, як молитовна кімната 24/7, книжковий магазин, центр для відвідувачів, кафе, освітній центр і виставковий простір для демонстрації християнських вірувань.

За оцінками благодійної організації, що стоїть за проєктом «Вічна стіна», об’єкт буде приносити близько 1,3 мільйона доларів на рік. Ці кошти її творці сподіваються направити в різні благодійні організації та допомогти у фінансуванні проєктів доступного житла.

«У нас немає можливості дізнатися, як будуть виглядати культура і суспільство через сто років, але ми знаємо, що Вічна стіна все ще буде стояти, і люди як і раніше зможуть відкрити для себе ці історії надії і побачити, що Ісус відповідає на молитву, – сказав Зільбер. – Ми знаємо, що з вірою будемо сіяти в майбутні покоління і розповідати їм про те, що Ісус зробив у наш час. У кінцевому підсумку ми зробимо надію видимою для поколінь, направляючи людей, які потребують цієї надії, до Бога, Який відповідає».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Виселили з приміщення: у Мінську церква вже 9 місяців збирається на вулиці
14:10 - Чт / 25 Лис. Світ
В Австралії адвентистський художник створює картини для вивчення Біблії
12:50 - Ср / 24 Лис. Світ
«Бог любить дітей»: вчитель-християнин виготовив 2100 парт для школярів в США
16:52 - Вт / 23 Лис. Дитяче служіння, Світ
Християни в Аргентині розповсюджують Біблії шрифтом Брайля
16:24 - Вт / 23 Лис. Світ
Ізраїльська компанія переносить Біблію в унікальний NFT-токен формат
12:47 - Вт / 23 Лис. Біблія, Події, Світ
Місія «Голос мучеників» розробила Молитовний календар на 2022 рік
10:30 - Вт / 23 Лис. Світ
На Гаїті звільнили двох викрадених християнських місіонерів
09:36 - Пн / 22 Лис. Події, Світ
Колишні повстанці прийняли хрещення на Філіппінах після прослуховування радіо
12:05 - Нд / 21 Лис. Події, Світ
Церква у США служить безкоштовним пальним і поширює Євангеліє
18:36 - Пт / 19 Лис. Світ
Місіонер Євген Євва відкрив християнський дитячий притулок в Камбоджі
12:51 - Пт / 19 Лис. Світ
На саміті євангелізації в Лондоні віруючих закликали до святості
11:52 - Пт / 19 Лис. Події, Світ
Назвали головних переслідувачів християн 2021 року
13:52 - Чт / 18 Лис. Світ