В Івано-Франківську пройшла молитовна акція на підтримку традиційних християнських цінностей
image-2

13 червня біля обласної державної адміністрації і обласної ради в центрі Івано-Франківська провели молитовну акцію на підтримку традиційних християнських цінностей в Україні.

За словами організаторів заходу (викладачів християнської етики та отців-василіанів (УГКЦ)), зараз існує реальна загроза існуванню інституту сім’ї, пише РІСУ.

Присутні протягом години молилися за збереження споконвічних християнських цінностей в Україні і світі.

«Ми з отцями і вірними вирішили приєднатися до цієї молитви за родину – християнську, за християнські цінності у нашій державі. Оскільки, вже не вперше отримуємо навіть на законодавчому рівні від центральної влади сигнали про спроби руйнування інституту сім’ї у своїй основі, – пояснює ігумен монастиря отців василіан, настоятель парафії Царя Христа в Івано-Франківську отець Йосафат Хаймик. – Також хочемо молитися, щоб припинилася ганебна практика сурогатного материнства, щоб уряд повернув можливість вивчати у школах і навчальних закладах предмет «Християнська етика». Хочемо молитися і проти гендеризму як ідеології, яка нібито бореться за рівні права, але насправді є підміною понять, та молимося проти підписання «Стамбульської конвенції». Це є усім тим, що спонукає нас, як християн, не мовчати».

Багатодітна мама Ольга Загайкевич теж хвилюється про те, щоб майбутні покоління жили у державі, в якій захищають інтереси традиційної християнської родини:

«Я вважаю, що кожна мама і кожен тато повинні зараз якомога більше молитися, бо над Україною і, зокрема, над українською родиною, нависла велика небезпека. Ми зараз маємо страшні виклики, як-от «Стамбульська конвенція», яка має на меті, власне, знищити християнську сім’ю, просування гендерної ідеології в усі ділянки нашого життя, починаючи з освіти, а також у політику, право, подружнє, родинне життя. Тому ми не маємо мовчати, але як батьки – повинні пам’ятати про своїх дітей, бо мені зовсім не байдуже, що моя дитина вивчатиме в школі, і хто її вчитиме».

Батько двох дітей, громадський активіст Василь Лейбюк вважає, що молитва є головним для того, щоб запобігти новим загрозам, які зараз є реальні для України, християн і родин. Тому, на його переконання, необхідно не допускати впровадження гендерної ідеології та за прикладом сусідньої Польщі також зберегти викладання християнської етики в навчальних закладах, адже школа теж є важливою ланкою у вихованні справжніх моральних цінностей.

Світлана Сміх виступає за збереження християнських цінностей і обов’язкового викладання предмету «Християнська етика» в школі, адже є фаховим науковцем і педагогом.

«Наші такі молитовні стояння засвідчують, що ми виступаємо за християнські цінності. Ми не є проти якихось конкретних людей, ми – проти гріха. Виступаємо за цінності, які об’єднують сім’ю, Україну і усіх людей, і за те, що є найголовніше: гідність, свобода і любов, яка є вища понад усі толерантності. І коли говоримо про любов до ворога, то це означає, що молимося про його навернення… Ми повинні молитися за навернення людей, які не усвідомлюють своєї відповідальності за долю українського народу в сучасності і в майбутньому. Маємо кожен у своїй родині і спільноті шукати те, що нас об’єднує. Насправді це Христос. Отже усі християнські спільноти, які долучилися до молитовного стояння, розуміють: нас більше об’єднує, ніж роз’єднує, і саме це допоможе будувати Україну».

У планах організаторів проводити молитовні стояння кожного місяця 13 числа.

 

В Івано-Франківську пройшла молитовна акція на підтримку традиційних християнських цінностей

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
13 листопада – День молитви за сиріт
13:14 - Чт / 10 Лис. Люди, Події, Сімейні цінності
«Таблетка» від ностальгії за дешевою радянською ковбасою: «Правда PRO» відновила зйомки фільму про переслідування християн у СРСР
17:56 - Вт / 08 Лис. Історія, Фільми, Християнське життя
До 505 річниці Реформації вийшов фільм про служіння протестантів України під час війни
16:55 - Пт / 28 Жов. Україна, Фільми, Церква України
«Плануєте одруження? Вам до нас!», – стартує курс підготовки до шлюбу
11:24 - Чт / 08 Вер. Освіта, Сімейні цінності
Програма «Основи сім’ї» тепер у YouTube!
18:06 - Вт / 06 Вер. Освіта, Сімейні цінності
Найсильніша людина світу, запальні бандуристи та благодійний збір коштів: у Луцьку відбувся ТАТО Fest
13:40 - Вт / 21 Чер. Події, Сімейні цінності
«Хочемо повернутися, щоб відновлювати руїни поранених душ…»,— Пастор із Сєвєродонецька про події у місті та служіння церкви
18:40 - Вт / 14 Чер. Благодійність, Люди, Фільми
«Кожен святий має минуле, а кожен грішник має майбутнє». У США вийшов фільм «Батько Стю»
16:37 - Пн / 02 Тра. Фільми, Християнське життя
Поради для матусь, які виїхали за кордон
13:29 - Пн / 28 Бер. Сімейні цінності
В Україні створили безплатний додаток для зменшення стресу у дітей
09:54 - Сб / 19 Бер. Дитяче служіння, Фільми
ЮНІСЕФ та МОН запустили дитячий онлайн-садок
11:57 - Ср / 16 Бер. Дитяче служіння, Сімейні цінності, Україна