В США адвентисти презентували 12-поверхову споруду, де працюватиме сучасна лікарня та інститут
0
adventhealth-tops-out-landmark-building-newly-dubbed-innovation-tower1

Компанія AdventHealth урочисто презентувала проєкт своєї нової 12-поверхової споруди, яка називатиметься «Інноваційна вежа», вздовж шосе Interstate 4 у центрі міста Орландо, штат Флорида, США.

Про це пише logosinfo.org.

«Це красива будівля, але ще важливіше те, що вона зробить сучасне обслуговування зручнішим для всієї Центральної Флориди, — сказав Ренді Хаффнер, президент та генеральний директор відділення AdventHealth у Центральній Флориді.

Ми зібрали команду клініцистів світового класу, які змінять методи надання допомоги в ортопедії, неврології та цілій низці спеціальностей».

Будівля на 12 поверхів і площею 300 000 квадратних футів (близько 27 900 квадратних метрів) стане центральним місцем у флагманському кампусі AdventHealth, який височить поряд з автомагістраллю № 4 неподалік вулиці Принстон. Воно буде служити штаб-квартирою ортопедичного інституту Ротмана у Флориді та надасть низку нових та розширених послуг у регіоні Орландо.

«З початку нашого партнерства з AdventHealth у 2020 році ми досягли великих успіхів у розширенні доступу до виняткової ортопедичної допомоги по всій Центральній Флориді, — сказав Деріл Осбар, керівник ортопедичної хірургії Rothman Florida та виконавчий медичний директор Ортопедичного інституту AdventHealth.

І коли ця будівля відкриється, ми привеземо сюди фахівців з цілого ряду ортопедичних спеціальностей, включаючи спортивну медицину, заміну суглобів, ортопедичну онкологію, травматологію та багато іншого».

У будівлі будуть розміщені різноманітні послуги та комплексне амбулаторне обслуговування в одному місці, а також новий будинок Інституту неврології та програми здоров’я мозку AdventHealth.

«У цій сучасній будівлі працюватимуть нейрохірурги та ціла низка вузькоспеціалізованих неврологів, що дасть нашим пацієнтам ширший доступ до провідних вітчизняних лікарів та експертів для лікування цілої низки захворювань», — сказав Крістофер Бейкер, представник нейрохірургії Орландо.

Проєкт знаходиться на стадії розробки й належатиме компанії Meadows & Ohly, яка надає послуги з нерухомості у сфері охорони здоров’я, у партнерстві з AdventHealth та лікарями. Компанія Batson-Cook є генеральним підрядником проєкту. Відкриття вежі заплановане на кінець 2022 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

В Уганді місіонер провів семінар для тренерів-біженців
11:11 - Нд / 23 Січ. Світ, Спорт
У Луцьку відбулась конференція «Щаслива мама»: про що говорили
22:04 - Сб / 22 Січ. Здоров'я, Події, Сімейні цінності
Іменем християнки назвали астероїд
12:13 - Сб / 22 Січ. Світ
Відбудеться вебінар про те, як сміливо і тактовно благовістити
11:04 - Сб / 22 Січ. Події
У Нігерії поширюють Біблії для незрячих
10:01 - Сб / 22 Січ. Біблія, Світ
Консервативні церкви США утворили новий альянс через проблеми ліберального богослов’я
17:37 - Пт / 21 Січ. Світ, Церква
Християни запускають онлайн-курс про звільнення від залежностей
16:38 - Пт / 21 Січ. Освіта
Цензура через «ворожі вислови»: YouTube видалив проповідь МакАртура
15:50 - Пт / 21 Січ. Світ
Створено інформаційний портал «Стамбульська конвенція: п’ять причин не ратифікувати»
14:07 - Пт / 21 Січ. Події, Україна
Вперше в історії Афганістан став найнебезпечнішим місцем для християн
13:34 - Пт / 21 Січ. Світ
Без Божої присутності церква стає клубом за інтересами: засновник «Jesus Culture»
11:04 - Пт / 21 Січ. Люди, Світ
На Волині пройде зимовий табір для дівчат та жінок
15:31 - Чт / 20 Січ. Події