В Україні переклали та видали книгу «Христова стратегія навчання народів»
Знімок екрана 2020-06-29 о 13.54.25

Вийшов переклад бестселера М. А.Білайлса для лідерів, що хочуть через біблійні принципи добитися змін у державі та у своїй сфері роботи.

Про це повідомляє Всеукраїнський Собор.

Вона навчає, як лідерам через біблійні принципи добитися змін у різних сферах життя держави: державне управління, політика, місцеве самоврядування, бізнес, освіта, мистецтво/медіа, родина, медицина та ін. Автор — доктор філософії, відомий в багатьох країнах спікер та досвідчений управлінець Марк А.Білайлс.

Марк А. Білайлс — доктор філософії, президент організації «Глобальна мережа трансформації», історик і викладач американської релігійної культури, багато років обіймав посаду голови Комітету з історичних ресурсів Шарлотсвілля (місто в штаті Вірджинія). Багато років поспіль М.Білайлс навчав відомих лідерів християн у різних країнах світу.

Будучи президентом організації «Глобальна мережа трансформації» Білайлс є популярним оратором та тренером з питань лідерства та управління. Марк відвідав понад 60 країн та давав виступи перед парламентарями і лідерами високого рівня націй на тему віри та свободи, нині постійно працює з командами лідерів із трансформації суспільства в більш ніж 40 країнах світу.

Він створив міністерство освіти під назвою Providence Foundation у 1983 році та став співавтором популярних книг, таких як «Провіденціальна історія Америки» та «Протистояння Конституції: нагадування про християнський вплив на написання Конституції та Біблійні основи американського права та свободи». (Press Press Foundation).

Крім цього, Білайлс є редактором «Вибрані релігійні листи та документи Томаса Джефферсона» (America Publications, 2013) та зробив значний внесок до томів зібраних нарисів, таких як Релігія та Політична культура у Вірджинії (Rowman and Littlefield Publishers, 2000).

Білайлс також є пастором з понад 35-річним стажем, у 1981 заснував Церкву заповіту Грейс у Шарлотсвіллі, штат Вірджинія. У нього з дружиною Ненсі троє дітей та п’ять онуків.

Власним досвідом Марк А. Білайлс підтверджує ефективність стратегії описаної в своїй книзі  «Христова стратегія навчання народів», яку на прохання багатьох українських лідерів переклали та видали в Україні. 

Книга написана з глибоким аналізом історії Церкви, прикладами і найкращими практичними стратегіями роботи в суспільстві. Розглядаються такі теми як Церква, Освіта (на прикладі шкіл, університетів і т.д) Політика, Бізнес (створення робочих місць, розвиток економіки) і Медицина. Книга насичена місцями з Біблії, що описують всі ці теми, які автор розкриває! Це не просто книга, це настільний підручник з практичною стратегією роботи у всіх сферах суспільства.

Дана книга для лідерів, які готові та хочуть впливати на суспільство, для церков, які усвідомлюють велике доручення Христа “ідіть і навчіть всі народи”.

Книга отримала безліч відгуків як серед пасторів так і серед державних діячів.

«Марк Білайлс глибоко розуміє і цінує соціально-економічну та культурну спадщину народів. Він ділиться біблійним поглядом на те, як Бог формував народи заради Своєї мети і слави. Своїми промовами він спонукає слухачів розмірковувати над духовною складовою необхідних змін у суспільстві. Його глибоке розуміння історичних і культурних коренів у розвитку народів допомагає нам відігравати свою роль у зміні суспільства. Я щиро його вам рекомендую.», — відгується преподобний канонік доктор Джеймс Вонг.

Член парламенту Південно-Африканської Республіки Кеннет Мешу наголошує на актуальності і необхідності книг М.А.Білайлса:

«Для нас ваші книги і навчання є чудовим ресурсом. Я вірю, що Господь роками готував вас бути помічником у розбудові нової демократичної Південно-Африканської Республіки».

Рік тому д-р Марк Білайлс перебував в Україні та відвідав декілька міст, взявши участь в низці заходах: форумах, конференціях тощо.

Книга рекомендується для управлінців, пасторів, учасників Руху Реформації та Всеукраїнського Собору, громадських діячів і всіх християн, які прагнуть звершувати працю в суспільстві і виконати слова Ісуса «Ви світло для світу!»

Телефон для замовлення книги: 067-912-3070

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Християнський фонд We stand with Ukraine отримав від президента нагороду «Золоте серце»
16:36 - Сб / 28 Січ. Благодійність, Люди, Україна
Дедалі більше українців будуть святкувати Різдво 25 грудня
15:38 - Ср / 21 Гру. Свята, Україна
«Ви тільки ж нас не залишайте!» – Про людей, які хотіли бути корисними
13:49 - Ср / 14 Гру. Люди, Україна, Християнське життя, Церква
В Ірпені волонтери передали сім’ї новозбудований після влучання авіабомби будинок
17:53 - Пн / 05 Гру. Благодійність, Україна, Церква України
У Києві відбувся перший молитовний сніданок державної кримінально-виконавчої служби
14:27 - Ср / 30 Лис. Події, Україна
Російські окупанти закатували диякона церкви і його сина
18:46 - Пн / 28 Лис. Події, Україна
Церква ХВЄ у Луцьку відкрила Пункт незламності
15:18 - Чт / 24 Лис. Благодійність, Україна, Церква
У Києві пройшла зустріч вдів військовослужбовців
17:30 - Вт / 22 Лис. Події, Україна, Церква
Уперше в Україні в Ковельському районі працівники соціальних громад вивчатимуть мову жестів
13:58 - Чт / 17 Лис. Події, Україна
«Навички для успішного життя» – безплатний освітній проєкт для школярів: як долучитись
16:29 - Пн / 14 Лис. Освіта, Україна
У Херсоні церкви святкують українську перемогу
15:21 - Пн / 14 Лис. Події, Україна, Церква України
В Україні запустили освітній хаб «Google Знання»
16:57 - Ср / 02 Лис. Освіта, Україна