Віцепрезидент США закликав американців молитися, щоб подолати кризу і насильство
ztffvldwboznnwzn5aqa

Заявивши, що «основою свободи є віра», віцепрезидент США Майк Пенс у неділю, 28 червня, закликав членів техаської мегацеркви молитися за націю та покластися на Бога, щоб саме Він провів Америку «через ці складні часи».

Про це пише Всеукраїнський Собор з посиланням на ChristianHeadlines.

Промова Пенса в церкві зайняла майже 30 хвилин, того ж дня він також провів пресконференцію в місцевій лікарні разом з губернатором Грегом Абботтом, щоб обговорити спалах випадків коронавірусу у штаті.

Пенс носив у церкві маску, але знімав її, коли розмовляв із натовпом. За його словами, молитва та віра є ключовими під час сучасних криз в Америці.

“Я вірю всім серцем … що якщо ми будемо міцно триматися за Нього, ми пройдемо через ці складні часи, відновимо здоров’я нашої нації, оновимо нашу свободу і надихнемо людей на цій землі, проявляючи любов, співчуття та силу, які є результатом особистих стосунків з Ісусом Христом”, – сказав Пенс.

Виступаючи у церкві на тематичному зібранні «Неділя святкування незалежності», Пенс процитував коментарі від батьків-засновників Америки, Авраама Лінкольна та Мартіна Лютера Кінга-молодшого та заявив, що «віра американського народу продовжуватиме вдосконалювати нашу націю протягом наступних поколінь».

“Основа Америки – це свобода. Основою свободи є віра”, – сказав він.

Пенс цитував Лінкольна:

“Прямий обов’язок всякого народу, як і кожної окремої людини… визнати велику істину, проголошену Святим Письмом і підтверджену всім ходом історії: що тільки ті народи поблагословенні, чий Господь є Бог”.

Віцепрезидент часто посилався на Писання і цитував Филип’ян 4:6-7:

“Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі”.

«Коли наша нація стикається з цими важкими днями, я вірю більше, ніж будь-коли, що ми повинні твердо стояти у молитві, – сказав Пенс. – Приїхавши сюди сьогодні… я хотів вас закликати ось до чого: коли ви будете святкувати нашу незалежність на цьому тижні, моліться ще з більшою наснагою».

Пенс також розповів церкві своє особисте духовне свідоцтво: у 1978 році він був на фестивалі християнської музики у Вілморі, штат Кентуккі. Захід був під загрозою зриву. Через те, що організатор фестивалю нещодавно одружився, він планував відмінити його, бо думав що буде важко збалансувати життя молодого подружжя з підготовкою фестивалю. Окрім того, у кульмінаційний день фестивалю в суботу пішов дощ. Організатор вважав, що усі його старання були марними, але він не знав, що 17-річний підліток, що стоїть у натовпі, розкаюється у своїх гріхах. Цим хлопцем був Пенс.

“Я пам’ятаю ту ніч: сидячи на схилі пагорбу, коли не вщухав дощ, я ніби… вперше почув слова, що Бог полюбив світ, що дав Сина Свого однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне… Потім, я встав і вийшов на покаяння не з почуття інтелектуальної згоди, а тому, що моє серце розривалося від вдячності за те, що було зроблено для мене на хресті”.

“Можна винести один урок з події в Кентуккі, – сказав Пенс. – Навіть коли все навколо пішло не так, як очікувалось, воно пішло так, як очікував Бог”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ
«Голос мучеників» випустив книгу свідчень гнаних християн. Вона доступна для скачування
13:57 - Пн / 30 Січ. Книги, Люди, Світ
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
На площі старого міста у Варшаві (Польща) молитимуться за Україну
11:41 - Чт / 27 Жов. Події, Світ, Церква
Благодійні очні клініки допомагають людям різних країн чути Євангеліє
11:19 - Пт / 22 Лип. Благодійність, Люди, Світ
Світовий Баптистський альянс засудив «неспровоковане та невиправдане вторгнення» росії в Україну
17:52 - Вт / 19 Лип. Події, Світ, Церква
Слово Боже вже доступне 3495 мовами. Дані звіту Wycliffe
14:41 - Пн / 13 Чер. Біблія, Світ
У Туреччині виявили підземне місто, де перші християни рятувалися від римських переслідувань
10:40 - Сб / 21 Тра. Історія, Світ