Відбувся 68-й молитовний сніданок у Вашингтоні
maxresdefault
Фото з відкритих джерел

6 лютого 2020 року у Вашингтоні відбувся 68-й Національний молитовний сніданок США, який відвідали делегати з 160 країн світу: керівники держав та урядів, парламентарі, бізнесмени, громадські діячі, лідери християнських конфесій та інші відомі особистості, пише Всеукраїнський Собор.

Цьогоріч на заході було 3500 делегатів зі всього світу. Українська делегація на молитовному сніданку США була меншою, ніж попередні роки, а особливим гостем з України був координатор Всеукраїнського Собору Олександр Турчинов.

Традиційно, у молитовному сніданку взяли участь Президент США, міністри уряду, керівництво та члени Конгресу й Сенату США.

68-й Молитовний сніданок відбувся під головуванням конгресменів від республіканської та демократичної партій: Джона Муленара та Тома Суоцзі. До слова, Джон Муленар, конгресмен від штату Мічиган, був головним спікером на VI Національному Молитовному Сніданку України.

З промовою до присутніх звернулися: Президент США Дональд Трамп, конгресмени США Девід Кустоф, Торес Смолл, професор Гарвардської школи Артур Ч. Брукс та інші.

Основною темою 68-го Національного Молитовного Сніданку було: «Переслідування Християн у Світі». Конгресмен США Том Суозі привітав на заході релігійних діячів з Індії, Китаю та інших країн, які відчули на собі тягар переслідувань та не побоялись голосно заявити про це на весь світ. Президент США Дональд Трамп у своїй промові зауважив:

Ми будемо боротися за права християн, що піддаються гонінням та переслідуванням. Минулого року ми ініціювали з цього приводу перший круглий стіл на найвищому рівні. Ми започаткували Альянс за релігійну свободу до якого приєднались вже 25 країн… Ми будемо захищати релігії, християн, наших пасторів, рабинів і всіх людей, яких ми любимо і цінуємо.

Під час свого виступу він також заявив, що робить безпрецедентні кроки, аби захистити конституційне право американців молитись в школах. Трамп зазначив, що Америка — це місце, де панує свобода віросповідання, цінується святість людського життя, бо кожна дитина це дар від Бога.

Можливо, ми не всім подобаємось, але всі нас поважають через нашу боротьбу. Так, ми боремось і будемо боротись за свободу віросповідання, християнства, всіх пасторів та релігійних лідерів. 

Я  дякую всім присутнім в залі за те, що вони люблять віру в Бога та відстоюють її. Не завжди виходить любити один одного, іноді ми проявляємо ненависть один до одного, але я також ще вчуся, вчуся любити, — зазначив Дональд Трамп.

Головним спікером Молитовного Сніданку став Артур Ч. Брукс — професор в Гарвардському університеті, економіст, екс-президент Американського інституту підприємництва.

Ісус сказав: «Не терпіть своїх ворогів, а любіть їх». В країні, яка так розділена, нам потрібна любов, а не презирство один до одного. Коли ви покинете цей молитовний сніданок, ви вступите на місіонерське поле, — говорив в своїй промові Брукс.

Павло Унгурян, координатор української делегації та перший заступник координатора Всеукраїнського Собору, поділився своїми враженнями від заходу:

Цьогорічний молитовний сніданок був присвячений темі переслідування християн у світі. Мене по-особливому вразило відео про численні випадки гоніння християн по всьому світу. Після перегляду ми всім залом голосно аплодували героям відео-роликів. Ми повинні захищати і боротися за релігійну свободу у нашому світі. Молитовні сніданки яскраво демонструють, що духовні цінності вищі всякої політики і біблійні принципи — це та основа, яка має об’єднувати суспільство та урядовців.

Національні молитовні сніданки в державних органах влади — традиція багатьох демократичних країн світу. Такі заходи регулярно відбуваються у США, у Європарламенті, парламентах Німеччини, Великобританії та багатьох інших провідних країнах світу.

Десять років поспіль в Україні проходять Національні молитовні сніданки під патронатом Голови Парламенту, за участю керівництва держави, провідних політиків, урядовців, дипломатів, бізнесменів, керівників християнських церков і релігійних організацій України.

Цьогоріч ІХ Національний молитовний сніданок України відбудеться в кінці травня.

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ
«Голос мучеників» випустив книгу свідчень гнаних християн. Вона доступна для скачування
13:57 - Пн / 30 Січ. Книги, Люди, Світ
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
На площі старого міста у Варшаві (Польща) молитимуться за Україну
11:41 - Чт / 27 Жов. Події, Світ, Церква
Благодійні очні клініки допомагають людям різних країн чути Євангеліє
11:19 - Пт / 22 Лип. Благодійність, Люди, Світ
Світовий Баптистський альянс засудив «неспровоковане та невиправдане вторгнення» росії в Україну
17:52 - Вт / 19 Лип. Події, Світ, Церква
Слово Боже вже доступне 3495 мовами. Дані звіту Wycliffe
14:41 - Пн / 13 Чер. Біблія, Світ
У Туреччині виявили підземне місто, де перші християни рятувалися від римських переслідувань
10:40 - Сб / 21 Тра. Історія, Світ