Відійшов у вічність служитель Олексій Коломійцев
2

Стало відомо, що 19 березня 2020 року в штаті Вашингтон, США помер відомий служитель, ревний проповідник і щирий брат у Господі Олексій Іванович Коломійцев.

Про це повідомив його син, пастор Олексій Коломійцев (Вашингтон, США), пише Слово Благодаті.

З великим жалем повідомляємо вам, що 19 березня 2020 р наш дорогий тато і дідусь Олексій Іванович Коломійцев перейшов у небеса, до свого Господа, якого він любив і до якого прагнув протягом усього свого життя. Він був вірним Йому. Він служив Йому. Він жив для Нього. І Господь винагородив його повноцінним і довгим життям. Наш тато став благословенням, джерелом рятівного Євангелія і пасторської турботи для тисяч людей. Мені часто доводиться зустрічати людей, які знали тата і отримали благословення через нього. Він був людиною віри. Він став яскравим прикладом цієї віри для кожного з нас. Для всіх нас, дітей, це сумний день. Будь ласка, моліться за нас, – йдеться у повідомленні.

Як розповів його син Олексій, причиною смерті служителя, швидше всього, є коронавірус.

Ми зробили тест на коронавірус, але його результати ще не прийшли, будуть у понеділок-вівторок. Лікар, який його лікував, вважає, що причиною смерті є саме цей вірус. Але ми знаємо, що в Господа все наперед визначено. … Бог визначив забрати його собі саме таким шляхом. Все, що робить Бог – найкраще, – підкреслив пастор Олексій.

Олексій Коломійцев-молодший також розповів, що в зв’язку зі жорстким карантином, влада Вашингтону заборонила проведення  будь-якого похорону. І це пов’язано не з причиною смерті, а з тим, що родичі на похоронах, зазвичай, плачуть, обнімаються, втішають один одного. Тому наразі присутність родичів під час поховання повністю заборонена. Єдине, що дозволяється – знімати процес поховання з дрона.

Похорони Олексія Івановича заплановані на завтра, середу 24 березня.

Це дуже складний час для нас. Втративши батька, ми навіть не можемо попрощатися з його тілом. Тим більше, в деяких із дітей минулого тижня була підвищена температура, і за порадою лікарів ми вирішили не збиратися разом, поки ця вся ситуація не владнається, – додав Олексій Коломійцев.

Коли закінчиться карантин, родина планує влаштувати особливе служіння, присвячене пам’яті Олексія Івановича.

Олексій Іванович Коломійцев народився 23 січня 1930 року в сім’ї комуністів. Він пережив голод 30-х років, війну і німецьку окупацію. В 1947 році – ще в часи правління Сталіна – у віці 17 років він зустрівся з Христом і полюбив Його всім серцем. Невдовзі після навернення він почав проповідувати, присвятивши проповідницькому служінню все своє життя. 

Проповідуючи Слово, Олексій Іванович об’їздив весь Радянський Союз, і все це в умовах дуже жорстких гонінь зі сторони КДБ. На жаль, йому прийшлося пережити не лише гоніння зі сторони влади, але й зради своїх, братів у Христі. Служитель завжди стояв в основі опозиції, яка противилася впливу влади на церкву, також сидів у в’язниці за віру.

Редакція ІА Світогляд висловлює щирі співчуття родині Коломійцевих з приводу непоправної втрати. Нехай Госпподь потішить ваші серця.

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Християнський фонд We stand with Ukraine отримав від президента нагороду «Золоте серце»
16:36 - Сб / 28 Січ. Благодійність, Люди, Україна
Стратегічна зустріч керівників молодіжного служіння
16:04 - Пн / 23 Січ. Події, Християнське життя, Церква
У чотирьох луцьких церквах розгорнуть пункти обігріву
13:02 - Чт / 12 Січ. Люди, Церква України
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
«Ви тільки ж нас не залишайте!» – Про людей, які хотіли бути корисними
13:49 - Ср / 14 Гру. Люди, Україна, Християнське життя, Церква
Місіонери СITA розвивають служіння в Індії та Ефіопії
18:41 - Пн / 05 Гру. Благодійність, Люди, Місія, Християнське життя
Фундація «Східноєвропейська Реформація» запрошує долучитися до ініціативи «Різдвяна листівка для Захисника»
16:59 - Пн / 05 Гру. Благодійність, Люди, Свята
Церква ХВЄ у Луцьку відкрила Пункт незламності
15:18 - Чт / 24 Лис. Благодійність, Україна, Церква
У Києві пройшла зустріч вдів військовослужбовців
17:30 - Вт / 22 Лис. Події, Україна, Церква
7 грудня – навчання для бухгалтерів
17:32 - Вт / 15 Лис. Події, Церква
13 листопада – День молитви за сиріт
13:14 - Чт / 10 Лис. Люди, Події, Сімейні цінності
На площі старого міста у Варшаві (Польща) молитимуться за Україну
11:41 - Чт / 27 Жов. Події, Світ, Церква