Відомий боксер-християнин Менні Пак’яо завершив спортивну кар’єру
0
orig_554782

Емоції “захлиснули” філіппінського боксера-християнина та сенатора Менні Пак’яо, коли він оголосив про те, що йде із боксу. 42-річний Пак’яо сповідував свою віру, висловлюючи вдячність Богу, і сказав, що його боксерська кар’єра не була б можливою без Господа.

Про це повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на christianpost.com.

Пак’яо, котрий став боксером у 1995 році, єдиний рекордсмен з 12 титулами чемпіона світу за чотири останні десятиліття. Пак’яо також найстарший боєць, котрий виграв титул чемпіона світу, і єдиний з титулами у восьми різних вагових категоріях.

Він завершує свою 26-річну боксерську кар’єру 72 боями та рекордом 62 перемог, восьми поразок та двох нічиїх.

“Бог завжди добрий, – проголосив Пак’яо на прощання. – Я віддаю всю славу Богу. Я завжди вірю, що в Бозі все можливо”.

“Без нього я ніщо, – додав він. – Він – той, хто дав мені можливість навчатись та робити все це. Господь дуже благословив мене.”

Пак’яо подякував своїй родині за “безумовну любов” та багатьом іншим допомагав протягом усієї його кар’єри. Він віддав пошану своїй навчальній групі, колишньому промоутеру, ЗМІ та прихильникам.

“Всім у команді Пак’яо, дякую, що ви залишаєтесь зі мною протягом багатьох років, – сказав він. – За вболівальників боксу по всьому світу дуже дякую. Я глибоко ціную вашу любов і підтримку. Дякую вам, що ви завжди молилися за мене і стежили за моїми боями протягом багатьох років.”

Пакяо також висловив почуття до родини, котра стала однією з тих, хто надихає його, щоб зосередитись і твердо стояти у вірі. Він додав, що родина постійно заохочувала його для продовження змагання.

Його рішення піти на пенсію з цього виду спорту прийшло не без труднощів, оскільки він ніколи не думав, що цей день настане.

“До побачення, бокс, – оголосив він. – Коли я вішаю свої боксерські рукавички, я хотів би подякувати всьому світу за підтримку.”

Пак’яо сказав, що бокс дає йому можливості, про які він ніколи не міг би собі уявити.

Коли його сім’я була “у відчаї”, то його боксерська кар’єра дала їм шанс вирватися з бідності. Він додав, що бокс збільшив його мужність, дав йому надію та платформу для натхнення та зміни життя інших людей.

“Я ніколи не забуду те, що я зробив і досяг у моєму житті, – підсумував він. – Я розумію, що це все. Бог завжди добрий до нас всіх.”

В іншому дописі 25 серпня Пак’яо висловив вдячність і віддав належне Богу за те, що він завжди був з ним і надавав йому сили.

“Я досяг цього кроку у своїй кар’єрі завдяки Божій милості, – писав він. – Тільки Він дав мені силу боротися. Я можу озирнутися і чесно сказати, що зробив усе, що міг… Нехай Бог благословить усіх нас”.

Окрім боксерської кар’єри, Пак’яо реалізував свої політичні амбіції, став членом Палати представників Філіппін у 2010 році. У 2016 році боксер балотувався до Сенату Філіппін і переміг. Пакьяо також заявив про намір брати участь у президентських виборах Філіппін у 2022 році.

Перше оголошення про свою кандидатуру на пост президента він зробив 19 вересня під час національних зборів партії PDP-Лабан.

“Сьогодні я сміливо приймаю виклик балотуватися як ПРЕЗИДЕНТ Республіки Філіппіни, і звертаюся до тих, хто користується політичними перевагами зі словами: ВАШ ЧАС ВИЙШОВ!”

“Нам потрібно подолати бідність. з урядом, який би служив народу чесно, зі співчуттям та прозорістю. Настав час. Ми готові прийняти виклик керівництва країною, – продовжив він у своїй письмовій декларації. – Настав час перемоги для пригноблених. Нашим людям, які впали в бідність, пора одужати. Настав час чесного уряду, де кожен цент буде йти на справу.”

У своїй публікації Пак’яо зазначив, що “навіть неможливе може статися, якщо воно визначене Господом.”

“Ніщо не є неможливим, якщо воно визначене нашим Господом,” – запевнив він.

Боксерська кар’єра Пак’яо дала йому велику популярність у Тихоокеанському архіпелазі. Його балотування на пост президента тільки зміцнює те, що він йде з боксу. Спортсмен завершив свою кар’єру з рахунком 62-8-2 і єдиний, хто володів титулами чемпіона світу у восьми різних категоріях.

Ще один випадок критики, що потрапив до заголовка газет, був від Пак’яо щодо чинного президента Родріго Дутерте та його відносини з Китаєм. Він засудив його в липні за те, що той дозволив Китаю проникнути у води Філіппін у Південнокитайському морі. 

За темою

У Туреччині виявили підземне місто, де перші християни рятувалися від римських переслідувань
10:40 - Сб / 21 Тра. Історія, Світ
У Бразилії спорудили найбільшу у світі статую Христа
13:26 - Ср / 11 Тра. Події, Світ
На Пасху світ молитиметься разом з Україною про мир
09:40 - Вт / 12 Кві. Світ, Свята
Християни Європи створили низку вебплатформ для допомоги українським біженцям
17:25 - Ср / 30 Бер. Світ
В Ізраїлі знайшли найдавніший текст з іменем Бога
12:26 - Сб / 26 Бер. Історія, Світ
У Варшаві влаштували перформанс на підтримку України
11:58 - Сб / 26 Бер. Світ
США нададуть мільярд доларів гуманітарної допомоги для українців
10:30 - Пт / 25 Бер. Події, Політика, Світ, Україна
Де вивчати іноземні мови: список безкоштовних платформ
11:34 - Ср / 23 Бер. Світ
У Чехії виклали напис «ДІТИ» на підтримку Маріуполя
11:23 - Ср / 23 Бер. Світ
Як безпечно користуватися Telegram під час війни: поради поліції
16:15 - Вт / 22 Бер. Світ
Понад 100 тисяч людей прийшли на євангелізаційний крусейд в Ефіопії
09:18 - Вт / 22 Бер. Світ
У США матері із «вбитими» ляльками вийшли на марш
11:37 - Нд / 20 Бер. Події, Світ