«Віра – це те, з чим ми народилися»: вийшов різдвяний фільм «Jingle Jangle»
0
jingle-jangle-1

Голлівудський режисер Девід Е. Талберт каже, що «людей навчили не вірити», і він сподівається, що його новий фільм «Джингл Джангл: Різдвяна подорож» надихне людей знову вірити.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

Душевна розповідь «Джингл Джангл» показує глядачам, як сила віри може змінити світ навколо них. У цьому химерному мюзиклі, який вийшов на Netflix, взяли участь кращі актори, в тому числі легендарна Філісія Рашад.

«Одна з моїх улюблених фраз у фільмі – «Ніколи не бійся, коли люди не бачать того, що бачиш ти. Бійся тільки тоді, коли ти сам вже цього не бачиш». Ця фраза дуже подобається мені, тому що один з моїх улюблених віршів з Біблії – Євреїв 11:1: «Віра ж є здійснення очікуваного і впевненість у невидимому», – сказав Тальберт.

Драматург, автор і режисер сказав, що світ був створений Словом Божим, тому «речі, які з’являються, створені з речей, яких не було». Ця концепція – тема його святкового фільму.

«Таким чином, навіть Бог повинен був мати віру, щоб створити заснування світу, тому що все з’явилося з речей, які ніколи не існували. Отже, вся ця віра – це така духовна річ. Творчість – це така духовна річ», – додав він.

Поряд з Рашад в «Джингл Джангл» грає актор, удостоєний нагороди Оскар – Форест Уїтакер, новачок Мадалена Міллс, володар премії «Еммі» Кіган-Майкл Кі, Х’ю Бонневіл («Абатство Даунтон») і співак Рікі Мартін.

Різдвяний мюзикл «розгортається в чудовому місті Кобблтон». В ньому розповідається про легендарного майстра іграшок Джеронікуса Джангла (Форест Уїтакер), чиї фантастичні винаходи дивують химерністю. Але коли його довірений учень (Кіган-Майкл Кі) краде його найцінніше творіння, його розумна і винахідлива внучка (Мадалена Міллс) і давно забутий винахід «зцілюють старі рани і будить щось незвичайне всередині», йдеться в описі фільму.

Талберт виріс в родині «трьох поколінь проповідників святості», тому його християнська віра відображається в основі його роботи.

«Я вдячний за те, що ми змогли створити такі теми і речі, які люди можуть вловити і взяти з фільму», – сказав він CP.

«Jingle Jangle» показує, як сміливість і безумовна любов дитини приносять зцілення оточуючим. Талберт каже, що сьогодні світ може багато чому навчитися у безстрашності дітей.

«Віра – це те, з чим ми народилися, нас вчать не вірити. Нас вчать не вірити, що ми можемо не літаємо. Нас вчать не вірити, що ми чарівні і чудові. Це все речі, яких нас навчили. Коли ви народжуєтеся, небо – це межа. Пізніше вас навчать обмежувати себе», – сказав режисер.

«Так що очима дитини у нас є шанс побачити те, чого нас не вчили, – додав Талберт. – Отже, через життя і через цього персонажа, сподіваюся, люди тепер можуть побачити: «Що я дізнався, чого мене навчили, мені пора відучитися».

Талберт розповів, що його глибокі духовні знання походять від його бабусі Енні Мей Вудс, яка була одним із засновників п’ятидесятницького руху в Вашингтоні, округ Колумбія.

За словами режисера, «Джингл Джангл» був натхненний фільмами, які він дивився в дитинстві –«Віллі Вонка», «Чітті Чітті Банг Банг», «Мері Поппінс» і оригінальним «Доктором Дуліттл».

«У цьому фільмі мені потрібно було нагадати, що все працює, коли ти віриш. Так що я сподіваюся, що світ отримає те ж саме повідомлення», – додав він.

Прем’єра фільму «Джингл Джангл: Різдвяна подорож» відбулася 13 листопада на Netflix.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Луцька продакш-студія «PravdaPRO» святкує своє 13-річчя
17:10 - Вт / 01 Гру. Свята, Україна, Фільми
«Без рук. Без ніг. Без турбот!»: виходить офіційний фільм Ніка Вуйчича
19:15 - Ср / 25 Лис. Фільми
Цінність жінок не в красі – вони створені за образом Божим: вийшов новий християнський фільм
13:50 - Ср / 25 Лис. Фільми
Фаррелл Вільямс повернувся до «церковних коренів» і зняв документальний серіал про госпел-хор
17:17 - Чт / 19 Лис. Люди, Музика, Фільми
Не фільмами одними: автори стрічки «Кімната війни» випустили посібник з молитви
15:44 - Чт / 19 Лис. Книги, Фільми
Новий фільм-мюзикл «Різдво на площі» підкреслює важливість прощення
14:20 - Вт / 17 Лис. Музика, Фільми
Для охоплення більшої аудиторії: Sony купила християнський стрімінговий сервіс Pure Flix
12:19 - Пн / 16 Лис. Світ, Фільми
Брати Ервін знімуть фільм про хлопчика-аутиста і його незламну віру
11:45 - Нд / 15 Лис. Фільми
Студія «PravdaPRO» пропонує 300$ за кращий сценарій фільму про сім’ю
16:40 - Ср / 04 Лис. Фільми
За мотивами книги «Подорож Пілігрима» зняли анімаційний мультфільм
12:32 - Сб / 31 Жов. Фільми
У 2021 році випустять продовження християнського фільму «Мужній»
17:49 - Ср / 28 Жов. Фільми
Про легенду американського блюзу і християнина Бі Бі Кінга в Голлівуді випустять фільм
14:09 - Пн / 26 Жов. Люди, Музика, Фільми