Вперше в історії Афганістан став найнебезпечнішим місцем для християн
0
fcufcj-780×470

Афганістан замінив Північну Корею як «найнебезпечніше місце на планеті, щоб бути християнином» у списку 2022 World Watch List від Open Doors USA, опублікованому на віртуальній пресконференції в середу вранці.

Про це повідомляє Слово про Слово з посиланням на christianpost.

Генеральний директор Open Doors Девід Каррі сказав, що його організація, яка відстежує переслідування у більш ніж 60 країнах, бере до уваги «консенсус експертів на місцях про те, що відбувається у світі з християнами, які стають мішенню просто за свою віру».

Світовий список спостережень вимірює «тиск, нетерпимість і насильство проти християнської віри в усьому світі».

«Світовий список 2022 року показує сейсмічні зміни за всю історію нашого дослідження», – сказав Каррі. 

Вперше в історії Афганістан став найнебезпечнішим місцем на планеті для християн, посівши перше місце у Списку всесвітнього спостереження. Вперше за 20 років він витіснив Північну Корею, яка тепер посідає друге місце».

Каррі пояснив, що «Північна Корея не стала кращою», а скоріше «Афганістан став гіршим».

Рейтинг складено через кілька місяців після того, як ісламський радикальний повстанський рух «Талібан» повернув собі контроль над країною Центральної Азії після того, як Сполучені Штати припинили свою військову присутність.

Каррі поділився особистою історією молодої афганської жінки, яка «рятувала своє життя і ховалася» після того, як таліби встановили контроль над країною. Ця жінка опинилася в особливій небезпеці, бо вона і жінка, і християнка.

«Кілька років тому прийшли таліби й забрали мого батька, бо він був християнином. Вони катували його кілька місяців, а потім убили. За кілька місяців зник і мій брат, і ми ніколи більше не чули про нього», – розповіла жінка.

«Немає сумнівів, що вона знає, яка її доля, і тому вона та її мати зараз переховуються», – сказав Каррі.

Людські права захищені maintained що Taliban’s recapturing of Afghanistan led to a global rise в Islamic extremism that extends beyond its borders.

Правозахисник стверджує, що захоплення Афганістану талібами призвело до глобального зростання ісламського екстремізму, що виходить за межі країни.

«У вересні, незабаром після захоплення влади талібами, було поширено список з іменами видатних християн. Якимось чином цей список потрапив до рук талібів», – сказав він.

«Ті, хто потрапив до списку, були одними з перших, на кого почалося полювання», – продовжив він. 

Талібан у своїй інтерпретації ісламу вважає християн зрадниками, ворогами держави, ворогами племені та громади. Вони невірні ісламу, і, на їхню думку, покарання за це – смерть.

«Дев’ять із 10 провідних країн у списку World Watch List управляються або перебувають під впливом радикальних ісламістів або індуїстських екстремістів», – заявив Каррі.

Єдиним винятком є Північна Корея, якою керує «диктатор-вбивця із комуністичною ідеологією».

Крім Афганістану та Північної Кореї, Сомалі, Лівія, Ємен, Еритрея, Нігерія, Пакистан, Іран та Індія завершують десятку «країн, де найважче слідувати за Ісусом».

«Наша доповідь показує, що 360 мільйонів християн у всьому світі сьогодні страждають від переслідувань та дискримінації. Це кожен сьомий християнин у світі», – нарікає він.

Каррі підкреслив, що Всесвітній спостережний список «також ілюструє проблеми… свободи совісті та самовираження для всіх людей, незалежно від того, чи дотримуються вони релігійної віри чи… вважають себе атеїстами чи просто мають погляди, відмінні від поглядів більшості в їхній культурі».

Загалом у списку 50 країн, де переслідування християн або «крайнє», або «дуже сильне».

Open Doors USA визначила, що 10 перших країн у списку, а також Саудівська Аравія мають «крайній» рівень переслідування християн, у той час, як решта 39 країн мають «дуже високий» рівень переслідування.

Хоча країни, що потрапили до списку, в основному розташовані в Азії та Африці, до нього потрапили кілька країн Західної півкулі.

Мексика, розташована безпосередньо на південь від США, посіла 43-е місце у списку найнебезпечніших країн для християн через «організовану злочинність і корупцію». 

Куба посіла 37-е місце у списку найнебезпечніших країн для християн через «диктаторську параною».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

У Туреччині виявили підземне місто, де перші християни рятувалися від римських переслідувань
10:40 - Сб / 21 Тра. Історія, Світ
У Бразилії спорудили найбільшу у світі статую Христа
13:26 - Ср / 11 Тра. Події, Світ
На Пасху світ молитиметься разом з Україною про мир
09:40 - Вт / 12 Кві. Світ, Свята
Християни Європи створили низку вебплатформ для допомоги українським біженцям
17:25 - Ср / 30 Бер. Світ
В Ізраїлі знайшли найдавніший текст з іменем Бога
12:26 - Сб / 26 Бер. Історія, Світ
У Варшаві влаштували перформанс на підтримку України
11:58 - Сб / 26 Бер. Світ
США нададуть мільярд доларів гуманітарної допомоги для українців
10:30 - Пт / 25 Бер. Події, Політика, Світ, Україна
Де вивчати іноземні мови: список безкоштовних платформ
11:34 - Ср / 23 Бер. Світ
У Чехії виклали напис «ДІТИ» на підтримку Маріуполя
11:23 - Ср / 23 Бер. Світ
Як безпечно користуватися Telegram під час війни: поради поліції
16:15 - Вт / 22 Бер. Світ
Понад 100 тисяч людей прийшли на євангелізаційний крусейд в Ефіопії
09:18 - Вт / 22 Бер. Світ
У США матері із «вбитими» ляльками вийшли на марш
11:37 - Нд / 20 Бер. Події, Світ