Всеукраїнський телемарафон «Україна за сім’ю» охопив більше 4,5 мільйона людей
телемарафон

Всеукраїнський телемарафон «Україна за сім’ю» проходив 7 червня замість щорічної ходи, телеканал «Надія» вів пряму трансляцію.

Про це пише Всеукраїнський Собор  з посиланням на adventist.ua

101723965_3935647113144422_6336937339029454495_o-750×530

Організатором сімейного телемарафону виступила Всеукраїнська Рада Церков.

Генеральний продюсер Медіа Групи «Надія», Роман Орлов розповів, чому телеканал  вирішив брати участь у телемарафоні «Україна за сім’ю»:

«Ми не хочемо залишатися осторонь від соціально значущих подій в країні, які відбуваються зараз, особливо тих процесів, які стосуються сімейних цінностей. Ми усвідомлено розуміли, що всі державні процеси і події в суспільстві, які диктує нам час, — ми повинні актуально висвітлювати їх і бути в центрі цих подій. Найголовніше — щоб ми не закривали очі на проблеми сім’ї, які мають місце зараз, під час карантину — питання абортів, розлучень, питання сурогатного материнства, питання гендерної політики, самотні сім’ї, неповні сім’ї, діти-сироти. Всі ці соціальні питання, ми як Медіа Група повинні завжди висвітлювати і озвучувати, бути охоронцями певних сімейних цінностей.»

family-marathon-tkn-750×422

Марафон було розділено на сім блоків. Кожен блок стосувався певної сфери сімейних відносин: «сім’я і суспільство», «сім’я і здоров’я», «сім’я і держава», «сім’я і віра». У кожному блоці були представники різних церковних організацій і структур, які висловлювали своє бачення тієї чи іншої проблеми. Було охоплено багато проблем і отримано консультації фахівців: психологів, сексопатологів, вчених, сімейних консультантів.

«Ми зробили багато інтерактивних конкурсів, можна було зателефонувати в ефір. Контакт-центр прийняв за той вечір близько ста дзвінків. Люди хотіли потрапити в ефір, дякували, відповідали на питання, брали участь у конкурсах. Глядачі були задоволені, телеканал транслював, як зазвичай, на супутнику, на сайті, у Фейсбуці, Ютубі — це наші платформи. Ми окремо транслювали сурдопереклад на каналі «Надія для глухих».Своїм баченням певних питань ділилися не тільки духовні лідери, й ті профільні фахівці, які мають знання в певній сфері.

У програмі також прозвучало звернення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, виступали різні політичні діячі. Гостем програми також був і посол Польщі. Тому марафон дійсно вийшов динамічним, різнобічним, актуальним.

zxrx7pvvlisi4vzkklvb

«Нас ретранслювали кілька великих телеканалів, такі, як «Еспресо», «5 канал» і навіть телеканал “Наш” трохи включався. Нас транслювали на всіх соціальних платформах тих організацій, які брали участь. Таким чином, охоплення соціальної аудиторії, передплатників і не передплатників, глядачів, — перевищило 4,5 мільйона чоловік. Це 18 платформ соцмереж цих організацій, які ретранслювали наш сигнал у себе – це і мусульмани, католики, римо-католики, греко-католики, євреї, православні церкви двох патріархатів – велика аудиторія.»

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Християнський фонд We stand with Ukraine отримав від президента нагороду «Золоте серце»
16:36 - Сб / 28 Січ. Благодійність, Люди, Україна
Дедалі більше українців будуть святкувати Різдво 25 грудня
15:38 - Ср / 21 Гру. Свята, Україна
«Ви тільки ж нас не залишайте!» – Про людей, які хотіли бути корисними
13:49 - Ср / 14 Гру. Люди, Україна, Християнське життя, Церква
В Ірпені волонтери передали сім’ї новозбудований після влучання авіабомби будинок
17:53 - Пн / 05 Гру. Благодійність, Україна, Церква України
У Києві відбувся перший молитовний сніданок державної кримінально-виконавчої служби
14:27 - Ср / 30 Лис. Події, Україна
Російські окупанти закатували диякона церкви і його сина
18:46 - Пн / 28 Лис. Події, Україна
Церква ХВЄ у Луцьку відкрила Пункт незламності
15:18 - Чт / 24 Лис. Благодійність, Україна, Церква
У Києві пройшла зустріч вдів військовослужбовців
17:30 - Вт / 22 Лис. Події, Україна, Церква
Уперше в Україні в Ковельському районі працівники соціальних громад вивчатимуть мову жестів
13:58 - Чт / 17 Лис. Події, Україна
«Навички для успішного життя» – безплатний освітній проєкт для школярів: як долучитись
16:29 - Пн / 14 Лис. Освіта, Україна
У Херсоні церкви святкують українську перемогу
15:21 - Пн / 14 Лис. Події, Україна, Церква України
13 листопада – День молитви за сиріт
13:14 - Чт / 10 Лис. Люди, Події, Сімейні цінності