
Всеукраїнський телемарафон «Україна за сім’ю» проходив 7 червня замість щорічної ходи, телеканал «Надія» вів пряму трансляцію.
Про це пише Всеукраїнський Собор з посиланням на adventist.ua
Організатором сімейного телемарафону виступила Всеукраїнська Рада Церков.
Генеральний продюсер Медіа Групи «Надія», Роман Орлов розповів, чому телеканал вирішив брати участь у телемарафоні «Україна за сім’ю»:
«Ми не хочемо залишатися осторонь від соціально значущих подій в країні, які відбуваються зараз, особливо тих процесів, які стосуються сімейних цінностей. Ми усвідомлено розуміли, що всі державні процеси і події в суспільстві, які диктує нам час, — ми повинні актуально висвітлювати їх і бути в центрі цих подій. Найголовніше — щоб ми не закривали очі на проблеми сім’ї, які мають місце зараз, під час карантину — питання абортів, розлучень, питання сурогатного материнства, питання гендерної політики, самотні сім’ї, неповні сім’ї, діти-сироти. Всі ці соціальні питання, ми як Медіа Група повинні завжди висвітлювати і озвучувати, бути охоронцями певних сімейних цінностей.»
Марафон було розділено на сім блоків. Кожен блок стосувався певної сфери сімейних відносин: «сім’я і суспільство», «сім’я і здоров’я», «сім’я і держава», «сім’я і віра». У кожному блоці були представники різних церковних організацій і структур, які висловлювали своє бачення тієї чи іншої проблеми. Було охоплено багато проблем і отримано консультації фахівців: психологів, сексопатологів, вчених, сімейних консультантів.
«Ми зробили багато інтерактивних конкурсів, можна було зателефонувати в ефір. Контакт-центр прийняв за той вечір близько ста дзвінків. Люди хотіли потрапити в ефір, дякували, відповідали на питання, брали участь у конкурсах. Глядачі були задоволені, телеканал транслював, як зазвичай, на супутнику, на сайті, у Фейсбуці, Ютубі — це наші платформи. Ми окремо транслювали сурдопереклад на каналі «Надія для глухих».Своїм баченням певних питань ділилися не тільки духовні лідери, й ті профільні фахівці, які мають знання в певній сфері.
У програмі також прозвучало звернення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, виступали різні політичні діячі. Гостем програми також був і посол Польщі. Тому марафон дійсно вийшов динамічним, різнобічним, актуальним.
«Нас ретранслювали кілька великих телеканалів, такі, як «Еспресо», «5 канал» і навіть телеканал “Наш” трохи включався. Нас транслювали на всіх соціальних платформах тих організацій, які брали участь. Таким чином, охоплення соціальної аудиторії, передплатників і не передплатників, глядачів, — перевищило 4,5 мільйона чоловік. Це 18 платформ соцмереж цих організацій, які ретранслювали наш сигнал у себе – це і мусульмани, католики, римо-католики, греко-католики, євреї, православні церкви двох патріархатів – велика аудиторія.»