Всього 2% міленіалів у США дотримуються біблійного світогляду, – дослідження
0
people-2590551_1920

Хоча 61% американських міленіалів вважають себе християнами, всього 2% з них дотримуються біблійного світогляду.

Про це пише Baznica.info.

Згідно з даними недавнього дослідження, опублікованого Центром культурних досліджень при Християнському університеті Арізони, це найнижчий історичний показник.

Біблійний світогляд, як раніше визначила Barna Group, включає в себе віру в існування абсолютних моральних істин і їх визначення згідно з Біблією, а також тверду віру в шість конкретних релігійних поглядів-догм. Ці погляди такі, що Ісус Христос жив безгрішним життям; Бог – всемогутній і всезнаючий Творець всесвіту, і Він як і раніше править ним сьогодні; спасіння – це дар від Бога, і його не можна заробити; Сатана – реальний; християнин зобов’язаний ділитися своєю вірою в Христа з іншими людьми; і Біблія точна у всіх своїх вченнях.

Дослідження American Worldview Inventory 2020 показало, що, хоча 6% дорослих американців в цілому дотримуються біблійного світогляду, міленіали (від 18 до 36 років) з найменшою ймовірністю серед усіх дорослих дотримуються біблійного світогляду.

Дані для щорічного дослідження були зібрані в січні 2020 року шляхом оцінки, заснованої на 51 питанні про світогляд, взятих з восьми категорій застосування світогляду, що вимірюють як переконання, так і поведінку. Опитування включало репрезентативну вибірку з 2 тисяч дорослих.

Поряд з рішучим неприйняттям традиційних християнських вірувань, в ході дослідження було виявлено, що міленіали відкидають найосновніші американські цінності, такі як повага до інших і зобов’язання громадянської активності. У той час як міленіали продемонстрували найбільш радикальний відхід від Біблії, з іншими поколіннями справи йдуть не набагато краще.

Біблійного світогляду дотримуються тільки близько 9% дорослих як старшого покоління (75 років і старше), так і покоління бумерів (від 56 до 74 років). Серед покоління X (від 37 до 55 років) відсоток прихильників біблійного світогляду падає до 5%.

«Ці дані викликають глибоку тривогу», – заявив Джордж Барна, директор з досліджень Центру культурних досліджень.

«Світоглядні точки зору чотирьох поколінь, які істотно розходяться – враховуючи особливо те, наскільки мілленіали відрізняються від всіх своїх попередників, – наводять на думку про націю, яка знаходиться в стані війни з собою, щоб прийняти нові цінності, спосіб життя і нову ідентичність. Іншими словами, йде війна за світогляд. Але, як нагадує нам Святе Письмо, народ, що знаходиться в стані війни з самим собою, не може існувати», – зазначив він.

У порівнянні з іншими групами дорослих, міленіали значно рідше вірять в існування абсолютної моральної істини або в те, що Бог є основою всієї істини; не вірять, що люди були створені Богом за Його образом, і що Він любить їх безумовно; не вірять в регулярну молитву і поклоніння або пошук Божої волі для свого життя.

Крім того, вони значно частіше задаються питанням, чи дійсно Бог бере участь в їхньому житті, вважають, що людське життя не має абсолютної цінності, і вважають, що духовність має більше значення, ніж те, яка у них віра.

«Дані також вказують на те, що Америка стрімко втрачає свою духовне єдність, – сказав Барна. – Навіть елементарне розуміння основ американської республіки нагадує нам, що якщо Сполучені Штати не мають збережуть духовну єдність під рукою Бога, ми не зможемо підтримувати свободи, які зробили цю націю унікальною і бажаною для багатьох людей».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Сьогодні в США святкують День подяки
19:07 - Чт / 26 Лис. Світ
«Ноїв ковчег» для природи та зникаючих тварин: у ПАР з’явиться унікальний заповідник
18:33 - Чт / 26 Лис. Світ
Космонавт-християнин NASA зняв Землю з вікна Crew Dragon
17:55 - Чт / 26 Лис. Люди, Світ
Християнин Дензел Вашингтон очолив рейтинг кращих акторів XXI століття
16:45 - Чт / 26 Лис. Люди, Світ
5–6 грудня відбудеться християнський бізнес-форум в онлайн формі
15:14 - Чт / 26 Лис. Події, Світ
Декілька церков для глухонімих в Малайзії провели святкові онлайн-богослужіння
17:10 - Ср / 25 Лис. Світ, Церква
За що американці вдячні цього року: дані опитування напередодні Дня Подяки
15:56 - Ср / 25 Лис. Світ
Челендж заради благодійності: помер співавтор Ice Bucket Challenge
14:30 - Ср / 25 Лис. Благодійність, Здоров'я, Світ
«Голос мучеників-Корея» випустив аудіобіблію та перевидав Біблію на північнокорейському діалекті
15:25 - Вт / 24 Лис. Біблія, Світ, Церква
Південні баптисти США відсвяткували призначення 79 нових місіонерів
13:52 - Вт / 24 Лис. Світ, Церква
США хоче ввести санкції проти Росії за релігійні переслідування в Україні
11:38 - Вт / 24 Лис. Політика, Світ
Чоловік переніс малярію, лихоманку, ковід, а потім його вкусила кобра
18:55 - Пн / 23 Лис. Люди, Світ