Вже є $1000: у Рівному збирають кошти для будівництва християнської онкологічної клініки
0
mycollages_4a6ff

На презентації книги «Історія однієї Душі» від Християнського благодійного фонду «Усмішка Тимоші» зібрали 1000 доларів для будівництва дитячого онкологічного центру.

Зустріч «Свято Життя» в пам’ять про чудового хлопчика з християнської родини Тимофія Санька, який довгий час боровся проти раку крові, відбулася в Рівному 11 жовтня.

Про це у фейсбуці повідомила мама покійного Тимофія Юлія Санько.

«Бог робить чудеса! Вчора, 11 жовтня 2020 року, ми презентували наш Християнський благодійний фонд «Усмішка Тимоші»! Таке відчуття, що на «Святі Життя» ЖИТТЯ почало пульсувати по-новому в наших серцях! Разом ми зібрали 1000$!!! Дякую! Нехай Господь примножить у десятки мільйонів разів цю цифру! Нехай усі ми почнемо практично долучатися до будівництва Дитячого онкологічного центру імені Тимофія Санька! Нехай скоро, зовсім скоро ми усі зберемося на відкриття цієї клініки!», – написала жінка.

Тимофій Санько – хлопчик з християнської родини, який довгий час боровся проти лейкемії. Коли сім’я дізналася про хворобу хлопчика, то кинула всі сили на його лікування, витративши усі власні збереження. Впродовж двох років дитину лікували у трьох країнах – в Україні, Білорусі та Італії, однак врятувати хлопчика не вдалося. За словами жінки, рівно через 9 місяців після смерті сина, cім’я  зареєструвала благодійний фонд під назвою «Усмішка Тимоші».

Створення фонду стало початком втілення мрії щодо відкриття онкологічної клініки, яка називатиметься «Центр Тимофія Санька».

«Наше принципове бачення щодо клініки – у всьому має бути християнський підхід. Це і у відношенні до пацієнта, і до батьків. Лікуватимуть у центрі коштами благодійного фонду. Так роблять за кордоном. Тож батькам онкохворих дітей не потрібно буде шукати шалені гроші на те, щоб врятувати свою дитину», – розповіла Юлія Санько для Радіо Трек.

Книгу «Історія однієї Душі» Юлія Санько писала паралельно із заснуванням фонду. Її книга – це опис реальних переживань, щоденник матері, яка кожного дня записує свої відчуття, спостерігаючи, як повільно згасає життя її сина.

Тепер жінка сподівається, що за допомогою небайдужих людей вдасться зібрати кошти і побудувати клініку для сімей, які переживають схожу ситуацію.

«Отож, збір коштів на будівництво Центру медичної допомоги і опіки для дітей з лейкемією імені Тимофія Санька оголошуємо відкритим! Для користувачів Приват24 просто можна ввести назву нашого Фонду: ХБФ «Усмішка Тимоші», тоді рахунок автоматично підтягується. Так само і для поповнення через термінал – просто вводимо назву. Для користувачів інших банків – вводимо рахунок, який на фото. ЖИВІМО!», – написала Юлія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

mycollages1818218_8afc0

За темою

Волинські баптисти завезли 20 тонн продуктів і речей погорільцям на Луганщині
13:10 - Сб / 24 Жов. Благодійність, Церква
Американська мегацерква пожертвувала понад $ 1 млн, щоб допомогти в боротьбі з Covid-19
10:35 - Чт / 22 Жов. Благодійність, Світ, Церква
Люди, які вірять в Бога, сплять міцніше, – дослідження
17:35 - Ср / 21 Жов. Здоров'я
Церкви України відповіли Зеленському, що думають про легалізацію медичного канабісу
12:40 - Вт / 20 Жов. Здоров'я, Церква України
«Сумка Самарянина» будує польовий госпіталь на Багамах для пацієнтів з коронавірусом
13:20 - Пн / 19 Жов. Благодійність, Здоров'я, Світ
Дарують безкоштовні окуляри: рівненська церква 4 роки організовує офтальмологічні клініки
12:26 - Сб / 17 Жов. Благодійність, Здоров'я, Церква
Погорільцям на Луганщині п’ятидесятники завезли мобільні будинки
14:20 - Чт / 15 Жов. Благодійність, Україна, Церква
«Бог покликав нас робити добро»: баптисти передали на схід гуманітарну допомогу
11:30 - Ср / 14 Жов. Благодійність, Церква України
У Великобританії вимагають закрити клініку, де підліткам міняють стать
13:09 - Пн / 12 Жов. Здоров'я
Кожен п’ятий українець брав участь у благодійності: опитування
14:14 - Нд / 11 Жов. Благодійність, Україна
Дослідники з Гарварду: щасливими і здоровими нас роблять хороші стосунки
17:50 - Пт / 09 Жов. Здоров'я, Люди
Трамп заявив, що коронавірус для нього – «замасковане Боже благословення»
14:01 - Чт / 08 Жов. Здоров'я, Люди