Як не вигоріти, а загартуватися у вогні війни?
o_1ft518ariefm1972bm41oad53j4j
Ми сподіваємося на перемогу. Ми молимося про перемогу, боремося за неї, зібравши всю волю намагаємося вижити, щоб побачити цю перемогу.
 
Та от вже 35-й день війни, пишуть на сторінці Ірпінської Біблійної церкви. Вона сталася зі всіма українцями одночасно і кровить кожному. Відносна безпека твоя чи родини цього не змінює, тому що болить до самої глибини душі Маріуполь, Харків, Херсон, Гостомель, Буча і Ірпінь, рідний Ірпінь!
 
Віримо, що у кожного українця, кожного християнина відбувається безперервна робота мозку і свідомості: як врятуватись самим і допомогти іншим, зрозуміти, як жити далі, продовжувати працювати або збагнути за що жити. І постійні новини!
Але що робити, коли, здається, що сили більше немає?
  • Дозуйте кількість новин. Важливо розуміти, що відбувається. Читаючи новини, ви тільки спостерігаєте за тими, хто робить щось для перемоги, а не робите це самі. Ви не вплинете на ситуацію, не зробите нічого корисного і доброго, тільки підвищете тривожність.
  • Радійте новому дню і будьте вдячними. За мужнього Президента, за неймовірних співвітчизників, за весну, яка прийшла і дарує надію. Якщо ви читаєте цей текст, то це значить, що милість Божа оновилась для вас в цьому дні і ви можете бути потрібними й корисними там, де ви є саме сьогодні.
  • Радійте досягненням ЗСУ та волонтерів. Так, війна продовжується і безпідставний оптимізм не допомагає, але варто радіти тим зрушенням, які Бог дозволяє Україні і нашому війську.
  • Допомагайте. Здається, що вже всі все роблять. Та це ілюзія. Роззирніться навкруги. Вислухайте того, хто виїхав з окупованих територій і хто потребує цього, почистіть картоплю на кухні територіальної оборони, допоможіть інформаційному пошуку зниклих, допоможіть організаційно з побудови логістичних шляхів для постачання українським військовим.
  • Давайте собі відпочивати. Для цього Господь створив ніч і день для спочинку. Ви не допоможете іншим, якщо невпинно будете втомлені і виснажені. Піклуйтесь про себе — відповідний сон і їжа, молитва і дружня бесіда допомагають відновленню сил.
  • Знайдіть людей, які не дадуть опустити руки. Коли Мойсей молився за перемогу Ізраїля, коли руки Мойсея опускалися, їх військо починало програвати. Аарон і Ор тримали його руки, щоб вони не опустилися. Вам також потрібні ті, хто підтримають ваші руки. Не покидайте богослужінь там, де ви є.
  • Покладайте надію на Бога. Слухайте заспокійливі відео Арестовича, робіть те, що вважаєте потрібним для перемоги, але тримайте у фокусі, що перемога — від Бога.
 
 
Біблійне натхнення:
Пс 42:12: «Чого, душе моя, ти сумуєш, і чого ти в мені непокоїшся? Май надію на Бога, бо я Йому буду ще дякувати за спасіння Його, мого Бога!»
 

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Баптисти запрошують на конференцію «Битва проти зла»
15:49 - Пт / 10 Бер. Події, Християнське життя
Доки гинуть противники лгбт, депутати пропонують легалізувати одностатеві союзи
19:06 - Вт / 07 Бер. Люди, Події, Україна
Бухгалтери обласних об’єднань УЦХВЄ навчалися тонкощів роботи з гуманітарною допомогою у воєнний час
18:07 - Вт / 07 Бер. Події, Християнське життя
Китай: переслідуваний християнин служить своїм гонителям
16:31 - Вт / 28 Лют. Світ, Християнське життя
Рік великої війни: гуманітарне служіння ВСЦ ЄХБ
17:44 - Пн / 27 Лют. Благодійність, Християнське життя, Церква України
У день посту та молитви за Україну стартує робота мережі духовного заступництва «Молитва за Україну»
18:25 - Пт / 24 Лют. Україна, Християнські цінності
Рада Церков закликала до молитви та посту 24 лютого
12:10 - Ср / 22 Лют. Україна, Християнське життя, Церква України
Пробудження в університеті Есбері: вже 12 днів триває безперервна молитва
12:14 - Пн / 20 Лют. Події, Світ, Християнське життя
Молодіжні лідери церков Львівщини під час ретриту вчилися як зростати в часи кризи
17:31 - Пт / 17 Лют. Події, Християнське життя, Церква України
Служителів запрошують на загальноукраїнське Свято молитви
13:18 - Ср / 15 Лют. Події, Сімейні цінності, Християнське життя
Всесвітній День Радіо. Чому варто слухати Radio M?
18:19 - Пн / 13 Лют. Події, Україна
«Як виховати християнина»: Анонс події
15:07 - Пт / 10 Лют. Події, Християнське життя, Церква України