«Якщо Бог змінив мене, то може змінити будь-кого»: колишній лідер банди про те, як став пастором
0
Pastor-951×615

Протягом багатьох років Террелл Скотт був лідером злочинного угруповання, торгував наркотиками, скоював озброєні пограбування, за що і опинився у в’язниці. Але саме у в’язниці Бог розтопив «кам’яне» серце хлопця.

Про це пише poklik.media.

Порожнеча, біль, страждання і розчарування  — у цих чотирьох словах пастор церкви «Пристрасне життя» в МакДонау (Джорджія, США) Террелл Скотт описує роки, коли був лідером злочинного угруповання.

Більшість свого підліткового віку та юності Скотт провів, беручи участь у бійках з бандами, торгівлі наркотиками та пограбуваннях. У ті роки він був залежний від алкоголю, вживав і продавав марихуану, кокаїн, екстазі та метамфетаміни.

В інтерв’ю The Christian Post Скотт розповів, що ріс у неблагополучній та неповній сім’ї та не мав близьких стосунків із батьком. Він прагнув відчути себе повноцінним і шукав братських стосунків, щоб заповнити порожнечу від відсутності батька. Всі ці фактори, за його словами, призвели до того, що він зібрав навколо себе банду, відому своєю жорстокістю.

У МакДонау, де ріс Скотт, банди не вважалися чимось незвичайним. Багато його однолітків створювали власні угруповання на момент закінчення середньої школи. А далі — бійки, напади, побиття, розбій, вимагання та війни між бандами.

Скотт сподівався, що, сформувавши банду, він набуде братерство і єдність. У 15 років він зібрав хлопців зі шкільної футбольної команди та заснував власну банду. Попереду на нього чекали 10 років злочинного життя, яке зрештою призвело до арешту та тюремного ув’язнення.

У віці 21 року Террелл Скотт отримав п’ять років ув’язнення, а також штраф у розмірі 500 000 доларів.

Скотт продовжував керувати своєю бандою з в’язниці та торгувати наркотиками протягом кількох років, перш ніж його зловили. За це його перевели в одиночну камеру.

Протягом шести місяців ізоляції Скотт почав все частіше замислюватись про існування Бога. Якось уночі він звернувся до Нього в молитві, просячи Господа привести в його життя когось, хто допоміг би йому більше дізнатися про християнську віру.

Через місяць Скотт отримав листа від жінки на ім’я Бренді, яку він одного разу пограбував під дулом пістолета.

«У листі Бренді поділилася зі мною Євангелієм і сказала, що у Бога є ціль та план для мене. І Святий Дух торкнувся мене. Я покаявся, – сказав Скотт. — Я був таким натхненним, що почав свідчити і ділитися Благою звісткою з усіма».

Протягом кількох місяців Бренді регулярно відвідувала Скотта, щоб вивчати з ним Біблію. Після того, як він віддав своє життя Ісусу у 26 років, керівництво виправної установи звернуло увагу на зміни у його поведінці та служіння серед співкамерників. Пізніше суддя погодився скасувати штраф у розмірі 500 тисяч доларів.

Вийшовши з в’язниці, Скотт одружився з Бренді. Зараз у пари п’ятеро дітей, а у 2013 році вони заснували церкву у тому ж районі, де виріс Скотт. Щонеділі в церкві збирається близько 100 вірян.

Schermata-2022-01-10-alle-15.12.24-854×634

Вони також розпочали власне християнське служіння під назвою The River Refuge, щоб допомагати молоді в районі МакДонау, де все ще високий рівень злочинності.

«Якщо Бог змінив мене, то може змінити будь-кого. І я хочу застерегти інших, і дати їм мету в житті, – сказав Скотт. — Я зробив багато помилок і завдав біль величезній кількості людей, але, дивлячись на те, що зробив Бог, я хочу поділитися цим із великою кількістю дітей, щоб надихнути їх».

«Бог дав мені серце, сповнене любов’ю до дітей. Понад 90% дітей у МакДонау ніколи не зустрічалися зі своїми батьками, тому ми хочемо зробити крок уперед і стати для них благочестивими прикладами».

«Божа благодать врятувала мене від минулого і звільнила від наркозалежності, тому Бог може пробачити та зцілити будь-кого, – розповів Скотт. — Нема нічого кращого, ніж служити Господу. Те, що я знаходив на вулиці, у тому способі життя, було підробкою того, що мені було потрібно, і я ніколи не знаходив у цьому справжнього задоволення. Коли я віддав своє життя Христу, зміни не стались миттєво. Я  – бандит, наркоман і торговець наркотиками раптом прокидаюся і все навколо «персики і троянди». Ні! Це був процес, через який мене провів Бог, і Я повинен був довіритися Богові та Його зціленню», – додав Террелл Скотт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

В Уганді місіонер провів семінар для тренерів-біженців
11:11 - Нд / 23 Січ. Світ, Спорт
Іменем християнки назвали астероїд
12:13 - Сб / 22 Січ. Світ
У Нігерії поширюють Біблії для незрячих
10:01 - Сб / 22 Січ. Біблія, Світ
Консервативні церкви США утворили новий альянс через проблеми ліберального богослов’я
17:37 - Пт / 21 Січ. Світ, Церква
Цензура через «ворожі вислови»: YouTube видалив проповідь МакАртура
15:50 - Пт / 21 Січ. Світ
Вперше в історії Афганістан став найнебезпечнішим місцем для християн
13:34 - Пт / 21 Січ. Світ
Без Божої присутності церква стає клубом за інтересами: засновник «Jesus Culture»
11:04 - Пт / 21 Січ. Люди, Світ
В Африці християни збудували центр із 34 тисяч пластикових пляшок
13:05 - Чт / 20 Січ. Світ
В Мадриді відбулась перша зустріч медіаслужителів українських церков Іспанії
12:31 - Ср / 19 Січ. Події, Світ
У Норвегії чоловіка «образив» підсвічений церковний хрест
17:08 - Вт / 18 Січ. Світ
В Ізраїлі побільшало християн
15:03 - Вт / 18 Січ. Світ
Китайських християн закликають проповідувати в інтернеті, незважаючи на переслідування
14:00 - Вт / 18 Січ. Світ