Євангелізаційна газета CITA: надруковано черговий наклад для поширення в Україні
0
Андрій В з накладом газет

Для поширення Доброї Звістки по Україні у місії CITA випустили черговий наклад євангелізаційної газети «Христос є відповідь» у кількості 130 тис.примірників. Місіонери «Христос є відповідь» поділилися, як працює цей інструмент проповіді Євангелія.

«У цьому номері ми заступаємось за українців, яких вбивають в утробах матерів, цим самим відкриваючи двері духам смерті, (я якось молився за звільнення жінки від духа смерті, в яку демони увійшли під час наркозу, коли аборт робила).

За 30 років незалежності за неофіційними даними в Україні зроблено 40 мільйонів абортів. Щоб не уподібнюватись багатьом християнам Росії, які мовчать, коли вбивають українців, нам потрібно говорити людям, що аборт – вбивство, бо українців вбивають мільйонами самі ж українці. А коли нація сіє смерть, то смерть і жатиме», – коментує директор Місії Тарас Сень.

Андрій Васенда, місіонер CITA у Тернополі та координатор друкарського центру Місії з 2015 року розповів, що щорічний тираж євангелізаційної газети складає 720 тис. примірників (один раз на два місяці). Її розповсюджують у всіх областях України, а замовляють місіонери, церкви різних деномінацій, волонтери та капелани. Газета існує на добровільні пожертвування.

Андрій вважає, що друкована газета – своєрідний гачок почати говорити з людиною про Бога, і є гарним інструментом для досягнення людей середнього та старшого віку.

Місіонери «Христос є відповідь», які регулярно розповсюджують газети на вулицях міст, де служать людям, розповідають, як працює цей інструмент євангелізації.

Так, один безхатченко у Рівному, знайшовши газету в урні, прийшов на служіння до церкви, звідки йому допомогли потрапити до центру відновлення.

За словами місіонерів CITA західного регіону, нерідко люди звертаються за молитовною підтримкою та консультацією пастора. Також були випадки, коли люди дзвонили на межі суїциду та отримували з Божою допомогою свободу від такого стану.

До місіонера в Тернополі неодноразово зверталися з питаннями духовного характеру, за матеріальною допомогою та цікавилися, як можна дістатися на богослужіння.

Місіонер з Харківської області поділилися, що оскільки його номер вказаний у газеті, то йому люди дзвонять щодня: «На жаль, 75% таких дзвінків – від віруючих людей, які потребують духовної допомоги». Когось місіонер перенаправляє до інших служителів, комусь допомагає сам. По молитві служителів люди також отримували хрещення Святим Духом. Водночас надходять дзвінки з подякою за допомогу.

В Ефіопії раніше поширили 200 тис. газет «Христос є відповідь» амхарською мовою, а в червні випустили черговий 100-тисячний наклад.

газети Ефіопія

Газета «Христос є відповідь» – головною метою видання є проповідь Євангелія. На сторінках газети є корисні статті для життя, що ґрунтуються на біблійних цінностях, свідчення та історії покаяння, гарні новини, номер телефону довіри та адреси євангельських церков. За весь час існування Місії на різних заходах роздали понад 5 мільйонів примірників газет.

Прес-центр місії «Христос є відповідь»

газета для людей старшого віку

За темою

Волонтери з благодійного фонду «Добра Справа» приєдналися до автопробігу OneLife Rally, аби привернути увагу світу до України
13:09 - Ср / 29 Чер. Благодійність, Події, Спорт
«Лідерство під час війни»: відбувся ретрит молодіжних лідерів
12:24 - Чт / 23 Чер. Події, Християнське життя, Церква України
Найсильніша людина світу, запальні бандуристи та благодійний збір коштів: у Луцьку відбувся ТАТО Fest
13:40 - Вт / 21 Чер. Події, Сімейні цінності
Звернення Михайла Паночка з нагоди Дня братерства – 2022
17:55 - Пт / 17 Чер. Події, Україна, Церква
Місіонери CITA подарували свято дітям різних міст України
14:03 - Ср / 08 Чер. Дитяче служіння, Події
Рада Церков висловила протест щодо муралу «Свята Джавеліна» в Києві
15:51 - Чт / 26 Тра. Події, Україна
Найкращих учителів із предметів духовно-морального спрямування та юних знавців Біблії привітають онлайн
16:46 - Пн / 23 Тра. Біблія, Освіта, Події
67-річний пастор з Рівненщини зумів вивезти з-під обстрілів 1800 людей
10:27 - Пт / 13 Тра. Благодійність, Люди, Події
11 дівчат у в’язниці Пномпеня склали завіт з Богом через водне хрещення
12:43 - Чт / 12 Тра. Події, Християнське життя, Церква
У Бразилії спорудили найбільшу у світі статую Христа
13:26 - Ср / 11 Тра. Події, Світ
«Українська національна ідея і християнські цінності як її невід’ємна основа»: запрошують на круглий стіл
19:04 - Вт / 10 Тра. Події
Привезли Євангеліє із Сибіру. 100-річчя церкви на Волині
17:19 - Вт / 03 Тра. Події, Церква України